HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kynio302 Z pewnością, z grupy może by się wyczłapali.
0
@chavez Ajax, PSV i Feyenoord :D
2
@kryhaa Ambiwalentny xD
1
@kynio302 Też daleko, a ciekawe gdzie dochodziłaby Argentyna bez Messiego z Włoskimi korzeniami :D
1
@Murazor No właśnie, ale kolega od posta płacze, żeby umniejszyć Francuzom :D
@Comentateiro No, ale wiesz, on jest mhm mhm ''czarny'' ;)
3
@Murazor Data i miejsce urodzenia: 20 grudnia 1998 23 lata, 19. dzielnica Paryża, Paryż, Francja
0
@Rust_Cohle @Sulimo @Faro Po czym wnioskujecie, że to on? Kompletnie inny styl pisania, no chyba, że udaje
7
@Kessie Widzisz to cudo i przed oczami od razu Toretto za kółkiem :]
1
@Rust_Cohle Kur*a nie przy jedzeniu :/
0
@Rust_Cohle Nieco niżej niż Ronaldo, ale takto ok ;)
2
@Isso89 Gdzie? Które to konto?
0
@marcin62 Może i lepiej dla Ciebie xD
0
@Kapitan_SW Urlop na żądanie, L4
Są wybory ;)
0
@marcin62 Odpal CS'a z kumplami, zobaczysz co tam się teraz dzieje xD
1
@Alvarinho Mbappé
0
@FcPortoFan1999 No i niech sypie, jak zima to zima a nie jakieś popierdółki :D
0
@FcPortoFan1999 U mnie teraz tak :)
https://ibb.co/CV8h9v1
1
@FcPortoFan1999 W końcu szykuje się zima z prawdziwego zdarzenia
1
@Sysia11 Jeszcze raz powtarzam, że nie jestem przeciwko Leo, jestem przeciwko tym pseudo piłkarzykom, którzy grają wokół niego (Acuña, Otamendi, de Paul, Paredes).
Jeśli Messi wygra MŚ nie będę miał żadnego problemu, żeby mu pogratulować ;)
3
@Sysia11 Tymczasem całe hordy Argentyńskich rycerzy, życzących porażki Portugalii, Brazylii (Neymarowi) i Francji, bo bali się zagrać z mocniejszą drużyną xD
Chciałoby się wygrać MŚ ślizgając się po samych ogórkach co nie ^^?
2
@Deviler Myslę, że nie odlecieli.
Kontrakt z nami ma do 2026, więc jeśli dalej będzie strzelał a kontuzję będą go omijać to jak dla mnie na 100% pojedzie.
Przy jego trybie życia to te niemal 38 lat nie będzie problemem nie do przeskoczenia. A po mundialu pewnie MLS :D
0
@Bagsik88 Widzę, że dalej lecisz na zaciętej płycie, ale dlaczego mnie to nie dziwi ;]
3
@macio_944 Bardziej obawiam się o brak przygotowania na machanie łapami Otamendy, Akunia, de paula i Parodysty.
1
@zodiak_10 Wiem, co nie zmienia faktu, że dla mnie większość tych zagrań to boiskowy bandytyzm, bo piłką to tego nazwać nie można.
4
@zodiak_10 Jest się czym szczycić nie ma co.
Otamenda to za sam wyraz twarzy i machanie łapami powinien dostać Witsela 2.0...
14
@Kessie Zabić zanim złoży jaja.
5
@Peciak Nie dobijaj chłopaka xD
4
@Faro I ta scena co Kevin rzuca cegłami z dachu, zawsze leję na tym xD
0
@Messibestplayerintheworld Wnioskuję, że bronienie wyniku i granie z kontry jak z w poprzednich meczach.
4
@draxidox O to nie bitwa o Empik xD?