HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ja dalej wierzę, że będzie nas raczył swoją grą na Camp Nou
6
@Kapitan hawk Do kompletu brakuje tylko Leszka Millera xD
0
@PatrychoO Dlaczego?
0
@VamosRakieta Ale co by akurat nie mówić to Argentyna nie miała jakiejś ultra trudnej drabinki - dobrze trafili, bo ominęli kilka mocnych drużyn.
No i Niemcy i Belgia, które w grupie zrobiły fikołka xD
0
@matirix20 Na allegro tylko replikę kupisz
3
Pięknie wygwizdany - miód dla uszu
3
Z jednej strony ujowo, że wygrali, bo widzę uśmiechnięte ryje de Paula, Paredesa czy Otamendiego, ale z drugiej strony cieszy złoto dla Messiego.
Kapitalny mecz, mecz na miarę finału.
I wiem jedno, po dzisiejszym występie, do kolekcji wlatuje koszulka Mbappé :)
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Bobo25 @takisobiektos
1
@Firestone Kolo Muani zmarnował piłkę meczową, nic nie zrobisz :/
0
Kolo, miałeś piłkę meczową :(
0
Pięknie Kylianie, wygrajcie to!!!
0
Argentynole pokazują swoje prawdziwe ja
I znowu ten kiep paredes
0
Dawać Francja, nie poddawać się!!!
0
Stempel mu dał, i bez kartki xD
1
@Kgorecki2500 A ja go jeszcze bardziej lubię, niech dołoży 3 brameczkę ;)
0
@SelloutCrowd Oby, oby, Mbappé po hat tricka
3
Dawać Francja, dobić latynosków!!!
0
@4drian0 Niech strzeli ;)
0
Wracamy do gry, jazda trójkolorowi!
2
"Po akcji Mbappe z Giroud" xDD
1
@MesQueUnClub96 Nie graj szefa Bayerniak
0
@Sulimo Mistrzu, ale wiesz, że mecz jeszcze się nie skończył?
3
Co to za zmiany xDDD
1
@Tomek_TF Teatru też fajnie dodał
3
Piękne padolino xD
0
@DaPidejpi Łokieć też wystawił co nie?
0
@bartas97 Jeszcze nie
1
Français, détruisez-les !
Zróbcie to, obrońcie to MŚ!!!
0
@Bagsik88 To są te szpile w Messiego xD?
4
Prowadź mistrzu!!!
@Bobo25 @takisobiektos @agaFCB
1
@okiemtypera_lucaxx95 ''akurat ten trzeci powód jest w nawiązaniu do twojej osoby i w sumie też jest formą kompleksu''
Kompleks nie kompleks, ja to piszę dopiero od meczu z Holandią i zaraz po mundialu kończę temat, bo wraca sezon ligowy. A wy przy każdym ważniejszym meczu Messiego czy Ronaldo, dalej będziecie wbijać szpilę w tego drugiego.