5

Komentarz usunięty

0

@Faro Uwielbiamy xD


4

@Kondziubarca Stanowcze nie!

9

@hayek Ja to i tak mam największą bekę z tego o czym mówił Laskowski przy, którymś meczu Argentyny, że ludzie wyprzedawali dorobki życia, brali wysoko oprocentowane kredyty tylko po to by być w Katarze xD

Windykatorzy i komornicy będą mieli pełne ręce roboty, oj będą :D

1

@Luciano99 Godnie zastąpił MesQueUnCluba96 ;)

1

@AdiKingu96 A ja nic nie daje dla tych złodziei. Nawet jak jestem na jakichś uroczystościach typu ślub/chrzciny

0

Barcelona

1

Lenglet jak Gladiator :D

0

Kane poprzeczka :/

0

Co chciał karnego wymusić :@

0

I co kurłła niedowiarki, Hojbjerg na 2:2 ;)

6

@cris2706 Jedyne co tu widzę, to twój ból dupy, o to, że nie wszyscy klepią po pleckach geniusza Emilianka xD

"Buffonie, Casillasie, Neuerku i Llorisie nr. 1 z mistrzostwem świata"

Wyżej wymienionej czwórce to jedyne co może - to liznąć podeszwę xD

0

@kuz Bierzesz L quattro i masz nawet 4ty dzień świąt ;p

7

@Comfortable_ A nie jest odlepem? Gość najpierw zachowuje się jak człowiek i po meczu pociesza Mbappé, żeby w szatni i celebracji cisnąć z niego bekę i go obrażać.

Wzór... Dwubiegunówa rodem od Sentino.

4

@Comfortable_ Ale co jest wysoko?
Zobacz statystykę obronionych strzałów Martineza i Livakovicia i będziesz wiedział o czym mówię.
Gość wygrał złotą rękawicę tylko dlatego, że wyjął ten strzał Muaniego xD

Może od razu transfer do Realu albo do City, bo jest taki dobry?

14

@DonCarletto I wcale mu się nie dziwię, że nie chce pracować z tym odlepem.

@Encore Jedna dobra interwencja i już zainteresowanie United XD

1

@tomek8756 Brzoska to ogólnie spoko gość

0

@Comfortable_ Drogą dedukcji ^_^

8

@Cotutajsiedzieje Jakbym miał tyle siana, to też bym miał

1

@Medium Zdecydowanie bramka Sona z Burnley


i
Tomahawk C.Ronaldo z Portsmouth

1

@DonCarletto Maowiecki lubi to ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Cotutajsiedzieje Raczej dzięki geniuszowi Messiego, bez niego to by nawet z grupy nie wyszli z takim tartakiem jaki grali.

Mówisz o jego pewności siebie? A gdzie był przez 9 sezonów w Arsenalu że co sezon był wypożyczany po jakiś ogórkach xD

2

@Mns21 Mbappé.

0

@tristan87 W końcu :)

1

@KidusFCB Przy takim wyborze ciężko jest złożyć TOP5, ale powiedzmy, że tak by to wyglądało.
1. Dodge Charger 1970r
https://zapodaj.net/5a39f8cd62916.jpg.html

2. Toyota Supra 1998r
https://zapodaj.net/d8c9c418f4807.jpg.html

3. Subaru Impreza WRC 1999r
https://zapodaj.net/d6c9b9b337437.jpg.html

4. Nissan Skyline
https://zapodaj.net/51841a169f0bf.jpg.html

5. Ford Escort rs 2000 mk5
https://zapodaj.net/83ff2209d66dc.jpg.html

2

@JimMorrisonFCB Sam ostatnio przez nią przechodziłem, więc wiem jak jest :/

3

Nie ma to jak wrócić od rodziny z wigilii po 1 w nocy i zrobić trening na rowerku stacjonarnym :D

30 minut jazdy i już 474 kcal z wczorajszej wigilii zbite ^^

1

@NeKenI Raczej skóra i kości, mimo, że jest sowicie karmiona to po ciąży mocno schudła i nie chce przytyć.

2

@NeKenI Tak, to kocur Franek, a w tle jego matka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?