HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
0
@Faro Uwielbiamy xD
4
@Kondziubarca Stanowcze nie!
9
@hayek Ja to i tak mam największą bekę z tego o czym mówił Laskowski przy, którymś meczu Argentyny, że ludzie wyprzedawali dorobki życia, brali wysoko oprocentowane kredyty tylko po to by być w Katarze xD
Windykatorzy i komornicy będą mieli pełne ręce roboty, oj będą :D
1
@Luciano99 Godnie zastąpił MesQueUnCluba96 ;)
3
@VegetaPolska po obejrzeniu tej rolki ^^
https://www.instagram.com/reel/ClmzTWgOdco/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
@AdiKingu96 A ja nic nie daje dla tych złodziei. Nawet jak jestem na jakichś uroczystościach typu ślub/chrzciny
0
Barcelona
1
Lenglet jak Gladiator :D
0
Kane poprzeczka :/
0
Co chciał karnego wymusić :@
0
I co kurłła niedowiarki, Hojbjerg na 2:2 ;)
6
@cris2706 Jedyne co tu widzę, to twój ból dupy, o to, że nie wszyscy klepią po pleckach geniusza Emilianka xD
"Buffonie, Casillasie, Neuerku i Llorisie nr. 1 z mistrzostwem świata"
Wyżej wymienionej czwórce to jedyne co może - to liznąć podeszwę xD
0
@kuz Bierzesz L quattro i masz nawet 4ty dzień świąt ;p
7
@Comfortable_ A nie jest odlepem? Gość najpierw zachowuje się jak człowiek i po meczu pociesza Mbappé, żeby w szatni i celebracji cisnąć z niego bekę i go obrażać.
Wzór... Dwubiegunówa rodem od Sentino.
4
@Comfortable_ Ale co jest wysoko?
Zobacz statystykę obronionych strzałów Martineza i Livakovicia i będziesz wiedział o czym mówię.
Gość wygrał złotą rękawicę tylko dlatego, że wyjął ten strzał Muaniego xD
Może od razu transfer do Realu albo do City, bo jest taki dobry?
14
@DonCarletto I wcale mu się nie dziwię, że nie chce pracować z tym odlepem.
@Encore Jedna dobra interwencja i już zainteresowanie United XD
1
@tomek8756 Brzoska to ogólnie spoko gość
0
@Comfortable_ Drogą dedukcji ^_^
8
@Cotutajsiedzieje Jakbym miał tyle siana, to też bym miał
1
@Medium Zdecydowanie bramka Sona z Burnley
i
Tomahawk C.Ronaldo z Portsmouth
1
@DonCarletto Maowiecki lubi to ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Cotutajsiedzieje Raczej dzięki geniuszowi Messiego, bez niego to by nawet z grupy nie wyszli z takim tartakiem jaki grali.
Mówisz o jego pewności siebie? A gdzie był przez 9 sezonów w Arsenalu że co sezon był wypożyczany po jakiś ogórkach xD
2
@Mns21 Mbappé.
0
@tristan87 W końcu :)
1
@KidusFCB Przy takim wyborze ciężko jest złożyć TOP5, ale powiedzmy, że tak by to wyglądało.
1. Dodge Charger 1970r
https://zapodaj.net/5a39f8cd62916.jpg.html
2. Toyota Supra 1998r
https://zapodaj.net/d8c9c418f4807.jpg.html
3. Subaru Impreza WRC 1999r
https://zapodaj.net/d6c9b9b337437.jpg.html
4. Nissan Skyline
https://zapodaj.net/51841a169f0bf.jpg.html
5. Ford Escort rs 2000 mk5
https://zapodaj.net/83ff2209d66dc.jpg.html
2
@JimMorrisonFCB Sam ostatnio przez nią przechodziłem, więc wiem jak jest :/
3
Nie ma to jak wrócić od rodziny z wigilii po 1 w nocy i zrobić trening na rowerku stacjonarnym :D
30 minut jazdy i już 474 kcal z wczorajszej wigilii zbite ^^
1
@NeKenI Raczej skóra i kości, mimo, że jest sowicie karmiona to po ciąży mocno schudła i nie chce przytyć.
2
@NeKenI Tak, to kocur Franek, a w tle jego matka ;)