4

@Emhyr Ja bym wziął Brazylię na jego miejscu

1

@Deviler Zależy które

2

I tak to się kręci xD
Potem się dziwić, że przez takie wiadomości, księżniczki mają ego z kosmosu
https://www.facebook.com/reel/5387841064658057?s=yWDuG2&fs=e
@ranger3120 @Medium @tomek8756

0

@mrboom Macio to robił więc odpowiedź jest jasna :D

2

@mrboom Wszystko zależy od tego, czy zaszczepiłeś się na Covid i czy nosiłeś maseczkę jak na odpowiedzialnego obywatela przystało ^_^

2

@mrboom Kinder Chocolate, top topów

1

@Faro Mi to z roku na rok ogólnie spada zainteresowanie oglądaniem piłki w TV (wyjątkiem jest Mundial i Euro) a takto tylko Barca, Legia, Lipsk i Tottki, reszta mnie jakoś nie jara.

Zauważyłem, że nie przeżywam tego jak kiedyś

0

@VegetaPolska "Powiedziała że jak ogarnie swoje sprawy to się spotkamy"

No to czyli możesz ją już zcancelować, bo nic z tego nie będzie i się z Tobą nie umówi.

Chłopie, przestań pisać w nieskończoność, zagadaj w realu.
Czy to jest takie trudne?
Załóżmy, że idziesz do Biedronki i spotykasz fajną dziewczynę - podejdź do niej, zagadaj, spróbuj zaprosić na kawę.
Uwierz mi, dziewczyny to lubią, bo już na wstępie pokazujesz, że jesteś pewną siebie osobą bez kompleksów.

0

@Barca1992 I tak za wysoko tak jak BI

1

@koziar Tymczasem: bufon info

1

Byle nie BI i Mario z Wrocławia

11

@CatalanDream Ja tam z zapartym tchem śledzę to uniwersum :D

18

@CatalanDream Dała reakcję ;)

2

@PatrychoO To nie jest takie proste jakby się mogło wydawać.
Tak jak piszę @Bartula, kartele są organizacjami, które nie dość, że mają poważanie wielu polityków, tamtejszej policji czy nawet wojska, to dodatkowo mają dziesiątki miliardów $, żeby móc przekupić każdego kto nie będzie się z nimi zgadzał.

0

@Transu96 Chciałbyś być takim benchmanem.

Ile by biurek z tego było ^^

5

No i to jest to o czym mówiłem, pokazówka i nic więcej ;)



A kartel ma się dobrze :D

@Kgorecki2500 @tomek8756 @kamyk_23

1

@Lionel_Messi10 Dowód?
Na dobrą sprawę mógł to wymyślić, choć z Czesiem to wszystko było możliwe

2

@Rust_Cohle Ciebie to bym srebrami opykał xD

9

@PatrykBarca Jest jakiś temat przy którym ty nie narzekasz?

Chłopie, wszędzie Ci się coś nie podoba xD

0

Jest już wiadomo kiedy gramy z tą Ceutą?

1

@krissu8 Za 4k to już na luzie znajdziesz nawet i pod gry z wyższymi wymaganiami.

Choć sam bardziej jestem zwolennikiem PCta

3

@kamyk_23 Tam nie będzie żadnej wojny, bo politykom, policji czy wojsku się to zwyczajnie opłaca - dostają w łapę i wszyscy zadowoleni.
Nawet gdyby wyżej wymienieni nie byli skorumpowani to i tak ciężko byłoby ich wybić, bo jak schwytają jednego, to potem są kolejni, i tak w koło macieju.

Teraz też czytałem, że jego zatrzymanie to zwykła pokazówka przed USA i przylotem Biden'a, żeby pokazać jak to oni walczą z kartelami :D

@tomek8756 @Kgorecki2500 Myślę, że można latać i teraz ale tylko do tych najbezpieczniejszych kurortów i centrum ;)

1

@Medium Oj tak, zdecydowanie mój TOP1 z Egzotyki.

Widziałem swego czasu taki wywiad Quebo, Krzy Krzysztofa i tego Koziary co z nimi jeździł i im robił foty.
To z tego co mówili to i tak byli w tych najbezpieczniejszych z niebezpiecznych stanów, co dopiero jakby pojechali do Juarez czy Culiacan.

7

Zatrzymanie Guzmana, to z pewnością nie koniec. Coś czuję, że będą rozróby jak w 2018, gdzie też go zatrzymali, ale koniec końców wypuścili "dla dobra ludności", bo kartele rozpętały wojnę domową.
https://x.com/thornboy1/status/1611470951622889482
@Kgorecki2500 @tomek8756

9

@michal26 Nie wkroczy, i najlepiej niech tak zostanie, w przeciwnym wypadku może być nieciekawie.

Sprzęt? Tak. Ingerencja NATO? Nie.

0

@ranger3120 No co, dziewczyna chce robić ruchy ^^

11

@MesQueUnClub96 Z biurkiem na plecach ciężko wyjść z domu

2

@Encore Curry xD

0

@Tomo1989 Nawet mi go nie szkoda...

Szkoda jedynie pasażerów, bo stracili życie przez przygłupa

0

@TheNekro94 Raczej kontynuację Sicario ;)

Ekh obejrzałoby się trzecią część :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?