HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Emhyr Ja bym wziął Brazylię na jego miejscu
1
@Deviler Zależy które
2
I tak to się kręci xD
Potem się dziwić, że przez takie wiadomości, księżniczki mają ego z kosmosu
https://www.facebook.com/reel/5387841064658057?s=yWDuG2&fs=e
@ranger3120 @Medium @tomek8756
0
@mrboom Macio to robił więc odpowiedź jest jasna :D
2
@mrboom Wszystko zależy od tego, czy zaszczepiłeś się na Covid i czy nosiłeś maseczkę jak na odpowiedzialnego obywatela przystało ^_^
2
@mrboom Kinder Chocolate, top topów
1
@Faro Mi to z roku na rok ogólnie spada zainteresowanie oglądaniem piłki w TV (wyjątkiem jest Mundial i Euro) a takto tylko Barca, Legia, Lipsk i Tottki, reszta mnie jakoś nie jara.
Zauważyłem, że nie przeżywam tego jak kiedyś
0
@VegetaPolska "Powiedziała że jak ogarnie swoje sprawy to się spotkamy"
No to czyli możesz ją już zcancelować, bo nic z tego nie będzie i się z Tobą nie umówi.
Chłopie, przestań pisać w nieskończoność, zagadaj w realu.
Czy to jest takie trudne?
Załóżmy, że idziesz do Biedronki i spotykasz fajną dziewczynę - podejdź do niej, zagadaj, spróbuj zaprosić na kawę.
Uwierz mi, dziewczyny to lubią, bo już na wstępie pokazujesz, że jesteś pewną siebie osobą bez kompleksów.
0
@Barca1992 I tak za wysoko tak jak BI
1
@koziar Tymczasem: bufon info
1
Byle nie BI i Mario z Wrocławia
11
@CatalanDream Ja tam z zapartym tchem śledzę to uniwersum :D
18
@CatalanDream Dała reakcję ;)
2
@PatrychoO To nie jest takie proste jakby się mogło wydawać.
Tak jak piszę @Bartula, kartele są organizacjami, które nie dość, że mają poważanie wielu polityków, tamtejszej policji czy nawet wojska, to dodatkowo mają dziesiątki miliardów $, żeby móc przekupić każdego kto nie będzie się z nimi zgadzał.
0
@Transu96 Chciałbyś być takim benchmanem.
Ile by biurek z tego było ^^
5
No i to jest to o czym mówiłem, pokazówka i nic więcej ;)
A kartel ma się dobrze :D
@Kgorecki2500 @tomek8756 @kamyk_23
1
@Lionel_Messi10 Dowód?
Na dobrą sprawę mógł to wymyślić, choć z Czesiem to wszystko było możliwe
2
@Rust_Cohle Ciebie to bym srebrami opykał xD
9
@PatrykBarca Jest jakiś temat przy którym ty nie narzekasz?
Chłopie, wszędzie Ci się coś nie podoba xD
0
Jest już wiadomo kiedy gramy z tą Ceutą?
1
@krissu8 Za 4k to już na luzie znajdziesz nawet i pod gry z wyższymi wymaganiami.
Choć sam bardziej jestem zwolennikiem PCta
3
@kamyk_23 Tam nie będzie żadnej wojny, bo politykom, policji czy wojsku się to zwyczajnie opłaca - dostają w łapę i wszyscy zadowoleni.
Nawet gdyby wyżej wymienieni nie byli skorumpowani to i tak ciężko byłoby ich wybić, bo jak schwytają jednego, to potem są kolejni, i tak w koło macieju.
Teraz też czytałem, że jego zatrzymanie to zwykła pokazówka przed USA i przylotem Biden'a, żeby pokazać jak to oni walczą z kartelami :D
@tomek8756 @Kgorecki2500 Myślę, że można latać i teraz ale tylko do tych najbezpieczniejszych kurortów i centrum ;)
1
@Medium Oj tak, zdecydowanie mój TOP1 z Egzotyki.
Widziałem swego czasu taki wywiad Quebo, Krzy Krzysztofa i tego Koziary co z nimi jeździł i im robił foty.
To z tego co mówili to i tak byli w tych najbezpieczniejszych z niebezpiecznych stanów, co dopiero jakby pojechali do Juarez czy Culiacan.
7
Zatrzymanie Guzmana, to z pewnością nie koniec. Coś czuję, że będą rozróby jak w 2018, gdzie też go zatrzymali, ale koniec końców wypuścili "dla dobra ludności", bo kartele rozpętały wojnę domową.
https://x.com/thornboy1/status/1611470951622889482
@Kgorecki2500 @tomek8756
9
@michal26 Nie wkroczy, i najlepiej niech tak zostanie, w przeciwnym wypadku może być nieciekawie.
Sprzęt? Tak. Ingerencja NATO? Nie.
0
@ranger3120 No co, dziewczyna chce robić ruchy ^^
11
@MesQueUnClub96 Z biurkiem na plecach ciężko wyjść z domu
2
@Encore Curry xD
0
@Tomo1989 Nawet mi go nie szkoda...
Szkoda jedynie pasażerów, bo stracili życie przez przygłupa
0
@TheNekro94 Raczej kontynuację Sicario ;)
Ekh obejrzałoby się trzecią część :D