HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co to jest xD
https://www.instagram.com/reel/Ck5bjKlDNUT/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Medium
0
@Pawelsky
1. Messi
2. Mbappé
3. Benzema
1. Ancelotti
2. Scaloni
3. Deschamps
0
@Emhyr @Uukasz_93 Układają Ci się tak? :D
7
Dobrze, że Busquets z Ferranem nie strzelali, uff
1
Vamos Barca
1
@PatrychoO Nie kracz :(
0
@Comfortable_ Od początku mówiłem, że Antony byłby lepszym wyborem i jak widać po jego występach w United - byłby :(
@swiergol2 Ja coś gadałem na Christensena?
2
Ale mam teraz bekę z tych wszystkich normików co bronili transferów Raphinhi i Alonso xDD
dwa niewypały...
1
Ale co skleił jajami xDDD
0
@Faro w ekstazie :D
5
Roberto? Jest
Alba? Jest
Busket? Jest
Jeszcze tylko Alonso, i mamy komplet xD
0
@LewoSkrzydlowy11 @Firestone Chyba Hull City xDD
4
No i gdzie są teraz hejterki Dembele?
1
@Lionel_Messi10 Póki EA będzie widziało pieniążki z FUT'a to znając życie nic nie ulepszą.
2
@PatrychoO
1. Messi
2. Mbappé
3. Benzema
Chyba sprawiedliwie
1
@Medium Tzw, "Złota klatka"
1
@Lionel_Messi10 Panie, to trza na spokojnie, a nie, że myślisz, że w jeden dzień będziesz kosił każdego
1
@Medium @VegetaPolska Tym bardziej ^^
3
@ProMILs I te hashtagi xD
#polishgirl #polskadziewczyna czy inne uje muje
0
@TheNekro94 Tutaj była, ale pracowała w branży ^^
Osobiście mój TOP!
https://www.instagram.com/p/CLS9D7yF414/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
@arasz1819 Louis van Gaal na trenera
1
@TheNekro94 Jeszcze, żeby to był wybór w stylu "twoja ulubiona "aktorka", to wtedy bym się zastanowił, ale tutaj to obiad z Leo bez dwóch zdań.
@Ojciec5tkidzieci Ehh, te "wziąść" :(
4
@AbelKabel Oho widzę, że kolejny koronaparanoik.
"Są prawa i obowiązki obywateli jest to zupełnie co innego"
Przykład idzie z góry, szkoda, że te rządowe matoły, które nakłaniały do noszenia maseczek, nie przebywania w skupiskach czy innych ceregieli, same nie przestrzegały swoich wytycznych.
Albo te śmieszne #ZaszczepSię, gdzie pachołki chciały wprowadzić przymus szczepień, a zaszczepionych posłów było ledwie 20% XD
6
@Pawel13sz I cyk kontrakt na kolejny sezon
0
@PatrychoO Dlaczego?
1
@Lionel_Messi10 Szczerze mówiąc, nie mam powodu, żeby być w żałobie.
Czy biłem do Ciebie? M.in tak, ale to nic personalnego.
Chodzi mi głównie o gargantuiczne ilości twittów na temat Messiego czy Argentyny. Rozumiem sympatia i te sprawy, ale to podchodzi pod fanatyzm, ja w wieku szkolnym nie miałem takiej podjary na niczyim punkcie, a co dopiero teraz xD
@kynio302 Tak, mam żal do gościa, dzięki któremu mój klub wygrał wiele trofeów. Pasuje?
1
@Kgorecki2500 A jeszcze niedawno 4,79 kosztowały...
1
@LambiPL Nie no muzykę filmową to i ja czasem lubię posłuchać ^^
2
@hayek Kilku czołowych twitterowych spamiarzy Rambli w żałobie ;)
2
@Sulimo Sam tego nie słucham, ale pokaż z ciekawości czego Ty słuchasz :D