0

@Pawelsky
1. Messi
2. Mbappé
3. Benzema

1. Ancelotti
2. Scaloni
3. Deschamps

0

@Emhyr @Uukasz_93 Układają Ci się tak? :D

7

Dobrze, że Busquets z Ferranem nie strzelali, uff

1

Vamos Barca

1

@PatrychoO Nie kracz :(

0

@Comfortable_ Od początku mówiłem, że Antony byłby lepszym wyborem i jak widać po jego występach w United - byłby :(

@swiergol2 Ja coś gadałem na Christensena?

2

Ale mam teraz bekę z tych wszystkich normików co bronili transferów Raphinhi i Alonso xDD

dwa niewypały...

1

Ale co skleił jajami xDDD

0

@Faro w ekstazie :D

5

Roberto? Jest
Alba? Jest
Busket? Jest
Jeszcze tylko Alonso, i mamy komplet xD

0

@LewoSkrzydlowy11 @Firestone Chyba Hull City xDD

4

No i gdzie są teraz hejterki Dembele?

1

@Lionel_Messi10 Póki EA będzie widziało pieniążki z FUT'a to znając życie nic nie ulepszą.

2

@PatrychoO
1. Messi
2. Mbappé
3. Benzema

Chyba sprawiedliwie

1

@Medium Tzw, "Złota klatka"

1

@Lionel_Messi10 Panie, to trza na spokojnie, a nie, że myślisz, że w jeden dzień będziesz kosił każdego

1

@Medium @VegetaPolska Tym bardziej ^^

3

@ProMILs I te hashtagi xD
#polishgirl #polskadziewczyna czy inne uje muje

0

@TheNekro94 Tutaj była, ale pracowała w branży ^^
Osobiście mój TOP!
https://www.instagram.com/p/CLS9D7yF414/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

0

@arasz1819 Louis van Gaal na trenera

1

@TheNekro94 Jeszcze, żeby to był wybór w stylu "twoja ulubiona "aktorka", to wtedy bym się zastanowił, ale tutaj to obiad z Leo bez dwóch zdań.

@Ojciec5tkidzieci Ehh, te "wziąść" :(

4

@AbelKabel Oho widzę, że kolejny koronaparanoik.

"Są prawa i obowiązki obywateli jest to zupełnie co innego"
Przykład idzie z góry, szkoda, że te rządowe matoły, które nakłaniały do noszenia maseczek, nie przebywania w skupiskach czy innych ceregieli, same nie przestrzegały swoich wytycznych.

Albo te śmieszne #ZaszczepSię, gdzie pachołki chciały wprowadzić przymus szczepień, a zaszczepionych posłów było ledwie 20% XD

6

@Pawel13sz I cyk kontrakt na kolejny sezon

0

@PatrychoO Dlaczego?

1

@Lionel_Messi10 Szczerze mówiąc, nie mam powodu, żeby być w żałobie.
Czy biłem do Ciebie? M.in tak, ale to nic personalnego.
Chodzi mi głównie o gargantuiczne ilości twittów na temat Messiego czy Argentyny. Rozumiem sympatia i te sprawy, ale to podchodzi pod fanatyzm, ja w wieku szkolnym nie miałem takiej podjary na niczyim punkcie, a co dopiero teraz xD

@kynio302 Tak, mam żal do gościa, dzięki któremu mój klub wygrał wiele trofeów. Pasuje?

1

@Kgorecki2500 A jeszcze niedawno 4,79 kosztowały...

1

@LambiPL Nie no muzykę filmową to i ja czasem lubię posłuchać ^^

2

@hayek Kilku czołowych twitterowych spamiarzy Rambli w żałobie ;)

2

@Sulimo Sam tego nie słucham, ale pokaż z ciekawości czego Ty słuchasz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?