4

@MesQueUnClub96 I dobrze.

0

I cyk telefon od ruskiej onucy

2

"Zelensky prosty człowiek, komik, który tam jakoś zarabiał" xD

Chłop co ma majątek wyceniany na kilkanaście mln dolarów "jakoś zarabiał" :D

0

@against_modern_football Hmm, właśnie widzę, jaki najemnik ^^

0

Przecież ten gość w HP to jakiś przebieraniec xD
Jeszcze głos tak jakby znajomy, hmm

0

@Majkel34 A śmiała się z Tate'a xD

4

@MarioVeB! Otóż nie, pewnie Cię zaskoczę , ale te bułki nie mają takiego samego składu jak te z piekarni.

M.in dlatego, te w piekarni nie kosztują 33 grosze, tylko ze 3x drożej ;)

0

@michal26 Dlaczego?

1

@michal26 Cudze chwalicie, swego nie znacie ;)


0

@michal26 @ViscaBarca123 To by się też mega wpasowało


1

@MesQueUnClub96 Do spania.

15

@Tomo1989 "sportowo to nijak nie broni się."

XDDD

9

@Lionel_Messi10
Carrasco - Lewandowski - Dembele
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

7

@Kondziubarca Zdecydowanie nie jest warty takich pieniędzy.

My nie potrafimy nawiązać walki z żadną drużyną z TOP5, więc o czym my tutaj rozmawiamy...

2:2 z Chelsea
1:3 z Arsenalem
1:2 z Newcastle
1:2 z Liverpoolem
0:2 z Arsenalem

A w czwartek City...

2

@Donnie_Darko Odnoszę się tu do stwierdzenia "Najlepsze bułki".
Otóż nie są one najlepsze, ani składowo, ani smakowo, ale co kto lubi.

I nie, nie chodzi mi o to, że trzeba jeść jakieś wiejskie bułki za 5zł, chodzi mi o to, że lepiej kupić jedną zdrowszą bułkę z ziarnami niz 3 napompowane kajzerki.

27

@Kgorecki2500 Te marketowe kajzerki to się nadają. Ja bym tego bułką nie nazwał

2

@Mario96w TOMASZEWSKI.

1

@ToWinaSedziego Xhaka is back? :P

1

@Emhyr @Kgorecki2500 Sytuacja win - win jednym słowem.

0

@hayek Ośrodek.

Ja i tak się dziwię, że są zaślepieńcy, którzy wysyłają im pieniądze na "funkcjonowanie" tego burdelu.

3

@Kgorecki2500 Przed transferem do Chin to był crack totalny, a teraz to nie wiem, bo bardzo mało oglądam Atletico.

Gorszy od Ferrana czy Fatiego w obecnej "formie" napewno nie będzie.

2

O kierwa, w końcu się doczekałem Carrasco w Barcy :)

Brać go, i nie patrzeć, tym bardziej za Depaya, którego za niecałe pół roku już tu nie będzie.

1

@mindbender84 Współczuję rodzicom tego czegoś

4

@Faro Obecnie, to Fati może im co najwyżej korki pucować.

3

@tomek8756 @agaFCB I tak nic nie przebije odcinka Ukrytej Prawdy, gdzie chłop poznał dziewczynę, po czym jakiś czas później okazało się, że przespał się z transeksualną kobietą, zaakceptował ją, a na koniec okazało się że to jego siostra xDDDD

3

@Faro Zestawiać Fatiego, z pozostałą trójką, to dla nich obraza.

0

@Rust_Cohle Ciekawe czy mówiłeś to wtedy, kiedy ładował wam brameczki ^^

3

@agaFCB Dla mnie, czy dla Ciebie może i śmieszne, ale najgorsze jest to, że wiele starszych ludzi ogląda to z myślą, że to jest naprawdę xD

Np: Mój dziadek

0

@Rust_Cohle Podkręcić xD

Chłopie, jak ja se na chillku piszę

0

@Rust_Cohle Pilnuj swojego drewniaka, bo nawet tak mierny Real na was wystarczy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?