HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 I dobrze.
0
I cyk telefon od ruskiej onucy
2
"Zelensky prosty człowiek, komik, który tam jakoś zarabiał" xD
Chłop co ma majątek wyceniany na kilkanaście mln dolarów "jakoś zarabiał" :D
0
@against_modern_football Hmm, właśnie widzę, jaki najemnik ^^
0
Przecież ten gość w HP to jakiś przebieraniec xD
Jeszcze głos tak jakby znajomy, hmm
0
@Majkel34 A śmiała się z Tate'a xD
4
@MarioVeB! Otóż nie, pewnie Cię zaskoczę , ale te bułki nie mają takiego samego składu jak te z piekarni.
M.in dlatego, te w piekarni nie kosztują 33 grosze, tylko ze 3x drożej ;)
0
@michal26 Dlaczego?
1
@michal26 Cudze chwalicie, swego nie znacie ;)
0
@michal26 @ViscaBarca123 To by się też mega wpasowało
1
@MesQueUnClub96 Do spania.
15
@Tomo1989 "sportowo to nijak nie broni się."
XDDD
9
@Lionel_Messi10
Carrasco - Lewandowski - Dembele
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
7
@Kondziubarca Zdecydowanie nie jest warty takich pieniędzy.
My nie potrafimy nawiązać walki z żadną drużyną z TOP5, więc o czym my tutaj rozmawiamy...
2:2 z Chelsea
1:3 z Arsenalem
1:2 z Newcastle
1:2 z Liverpoolem
0:2 z Arsenalem
A w czwartek City...
2
@Donnie_Darko Odnoszę się tu do stwierdzenia "Najlepsze bułki".
Otóż nie są one najlepsze, ani składowo, ani smakowo, ale co kto lubi.
I nie, nie chodzi mi o to, że trzeba jeść jakieś wiejskie bułki za 5zł, chodzi mi o to, że lepiej kupić jedną zdrowszą bułkę z ziarnami niz 3 napompowane kajzerki.
27
@Kgorecki2500 Te marketowe kajzerki to się nadają. Ja bym tego bułką nie nazwał
2
@Mario96w TOMASZEWSKI.
1
@ToWinaSedziego Xhaka is back? :P
1
@Emhyr @Kgorecki2500 Sytuacja win - win jednym słowem.
0
@hayek Ośrodek.
Ja i tak się dziwię, że są zaślepieńcy, którzy wysyłają im pieniądze na "funkcjonowanie" tego burdelu.
3
@Kgorecki2500 Przed transferem do Chin to był crack totalny, a teraz to nie wiem, bo bardzo mało oglądam Atletico.
Gorszy od Ferrana czy Fatiego w obecnej "formie" napewno nie będzie.
2
O kierwa, w końcu się doczekałem Carrasco w Barcy :)
Brać go, i nie patrzeć, tym bardziej za Depaya, którego za niecałe pół roku już tu nie będzie.
1
@mindbender84 Współczuję rodzicom tego czegoś
4
@Faro Obecnie, to Fati może im co najwyżej korki pucować.
3
@tomek8756 @agaFCB I tak nic nie przebije odcinka Ukrytej Prawdy, gdzie chłop poznał dziewczynę, po czym jakiś czas później okazało się, że przespał się z transeksualną kobietą, zaakceptował ją, a na koniec okazało się że to jego siostra xDDDD
3
@Faro Zestawiać Fatiego, z pozostałą trójką, to dla nich obraza.
0
@Rust_Cohle Ciekawe czy mówiłeś to wtedy, kiedy ładował wam brameczki ^^
3
@agaFCB Dla mnie, czy dla Ciebie może i śmieszne, ale najgorsze jest to, że wiele starszych ludzi ogląda to z myślą, że to jest naprawdę xD
Np: Mój dziadek
0
@Rust_Cohle Podkręcić xD
Chłopie, jak ja se na chillku piszę
0
@Rust_Cohle Pilnuj swojego drewniaka, bo nawet tak mierny Real na was wystarczy xD