HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone I ten Conte chce 15M za sezon...
0
Conte out, i to szybko
0
Takiej setki nie strzelić
0
@Medium Aż żal na to patrzeć ;/
0
@MesQueUnClub96 Argentynol wcale nie lepszy
9
Zajebisty wieczór się szykuje :D
Barca 5:0
Real 2:0 w łeb
Tottki prowadzą 2:0
0
Hahahahahahaha, Emerson na 2:0!
0
KULUSEVSKI na 1:0, jazda Tottki
0
@Coutinho007 Przydałby się Vidal do kompletu :)
1
@Faro Co robi? Bo jedna bramka z trzecio-ligowcem coś zmienia xD
0
Wkońcu, Brazol z bramką
1
@LewoSkrzydlowy11 Dla mnie to lepiej, większa szansa na win Tottków
2
Składy na dzisiejszy hit:
@Kgorecki2500 @Comentateiro @Sawik_10
0
Strzelać szybko ze 2 brameczki, bo o 21 City - Tottenham :D
1
@John_Doe W punkt, w pełni popieram
2
@Lionel_Messi10 ''Śmiecia'' xD, grubo lecisz
1
@Kgorecki2500 Chodzi o Pułkownika Miles'a?
0
@Faro No jak dostał strzała od Navasa :D
2
@TR3YWAY Póki co wychodzi na to, że tak.
Głównymi tematami jest podobno wymiana Kessie - Brozović i transfer Parejo
0
@Rust_Cohle Karniaka może nie dostał, ale też jest git ;]
0
Mój 10letni braciak by to mocniej uderzył :D
0
Neymar zaczyna swoją zabawę xD
1
Marquinhos, i mamy 2:1
2
Co za łeb, dostać czerwo w towarzyskim xDD
0
@Rust_Cohle Dziena
10
Siuuuuuuuuuuuuuuu
1
@Lionel_Messi10 Przypomnij sobie Messiego z Polską xDDD
0
@Rust_Cohle Nunez też tak sobie powtarza xD
0
@Rust_Cohle Gratuluję sukcesu.
Już nawet 10
0
@Gall Tak.