1

@Firestone I ten Conte chce 15M za sezon...

0

Conte out, i to szybko

0

Takiej setki nie strzelić

0

@Medium Aż żal na to patrzeć ;/

0

@MesQueUnClub96 Argentynol wcale nie lepszy

9

Zajebisty wieczór się szykuje :D
Barca 5:0
Real 2:0 w łeb
Tottki prowadzą 2:0

0

Hahahahahahaha, Emerson na 2:0!

0

KULUSEVSKI na 1:0, jazda Tottki

0

@Coutinho007 Przydałby się Vidal do kompletu :)

1

@Faro Co robi? Bo jedna bramka z trzecio-ligowcem coś zmienia xD

0

Wkońcu, Brazol z bramką

1

@LewoSkrzydlowy11 Dla mnie to lepiej, większa szansa na win Tottków

2

Składy na dzisiejszy hit:



@Kgorecki2500 @Comentateiro @Sawik_10

0

Strzelać szybko ze 2 brameczki, bo o 21 City - Tottenham :D

1

@John_Doe W punkt, w pełni popieram

2

@Lionel_Messi10 ''Śmiecia'' xD, grubo lecisz

1

@Kgorecki2500 Chodzi o Pułkownika Miles'a?

0

@Faro No jak dostał strzała od Navasa :D

2

@TR3YWAY Póki co wychodzi na to, że tak.
Głównymi tematami jest podobno wymiana Kessie - Brozović i transfer Parejo

0

@Rust_Cohle Karniaka może nie dostał, ale też jest git ;]

0

Mój 10letni braciak by to mocniej uderzył :D

0

Neymar zaczyna swoją zabawę xD

1

Marquinhos, i mamy 2:1

2

Co za łeb, dostać czerwo w towarzyskim xDD

0

@Rust_Cohle Dziena

10

Siuuuuuuuuuuuuuuu

1

@Lionel_Messi10 Przypomnij sobie Messiego z Polską xDDD

0

@Rust_Cohle Nunez też tak sobie powtarza xD

0

@Rust_Cohle Gratuluję sukcesu.
Już nawet 10

0

@Gall Tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?