0

@Nano22 Brazylia > RPA > Katar > Rosja

4

@NeKenI @Janas11224 też się dał niepotrzebnie podpuścić.

Poza tym, trochę męczy już ten temat.

0

@agaFCB Pozdrawiam, z jeszcze moją bestią :p
https://zapodaj.net/12cb256aa38b2.jpg.html

6

@Donnie_Darko Tym bardziej, że auto jak się nie mylę wzięte w leasing/raty czyli nie stricte za gotówkę xD

J
A poruszenie jakby chłop sobie Aventadora kupił za gotówkę.

1

@ptrx Mimo, że średnio lubię BMW, to ten egzemplarz jest dla mnie jednym z najładniejszych samochodów w historii.
Jakbym miał sobie kiedyś kupić BMW to z pewnością byłaby to E46 :P

A co do ilości egzemplarzy, to z tego co kiedyś czytałem, to na świecie jest ich podobno tylko 6.
2 srebrne, 1 w amerykańskiej okleinie, 1 wyścigowy i 2 na wzór tego z Most Wanted'a.

4

Co wy wiecie o motoryzacji?
Jakieś eresy, amgie czy szroty E36.

Nawet mi was nie żal biedaki
https://zapodaj.net/f7bf5e395f562.jpg.html

0

@VegetaPolska Nie poszło?

0

@burixgm Jeszcze tylko mecz z Gironą.

1

@DaPidejpi On przynajmniej "przez coś" usunął ^^

2

@Kondziubarca Coraz więcej wskazuje na to, że Alves jest jednak winny, więc wcale jej się nie dziwię.

Nigdy nie zrozumiem co trzeba mieć w głowie, albo jakim być desperatem, żeby kogoś zgwałcić.

9

@AbelKabel "Co to da jak udowodni"
Chociażby to, że zamilkniesz i skończysz się kompromitować.

"Nie zakładam się przez neta z nieznajomymi poza tym"
Przyznaj się, że nie masz pieniędzy, żeby przeznaczyć na przegrany zakład.

"Ja sobie jaja z niego robię a on nie się złości jak dziecko :)"
Oho, ludzie zaczęli cisnąć z Ciebie bekę, to obracasz to w żart xD
Nowe, nie znałem

0

@Janas11224 Arsenal - City BTTS
Win Lipska

0

@AbelKabel Te bogol z AMG, jak jesteś taki pewien, że to nie jego auto to załóż się z nim o kafla.
Przegrany wpłaca na Orkiestrę

4

A ten dalej walczy xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12705028#comment-12714035

Zastanawiam się, co trzeba mieć w głowie, żeby mieć aż taki ból doopy?

22

Kurde, nie wiedziałem, że tam aż tak ciekawie xD
https://zapodaj.net/d4e581f1e6ef3.jpg.html

0

@RomanHoffer Skąd jesteś i ile zarabiasz?

0

@RomanHoffer Najprościej to chyba byłoby zmienić pracę na lepiej płatną, a w między czasie robić sobie jakieś uprawnienia.

2

@magister97r Niestety, w naszym kraju wykorzystuje się tych ludzi do gierek politycznych

2

@NeKenI To fejur jest, wejdź na IG ;)

2

@Sulimo Ciii, jutro, tzn dzisiaj ma spotkanie ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@AmigoBlancos Co powiesz o braku 2 żółtej dla Ceballosa?

0

@Ojciec5tkidzieci Właśnie dlatego mogliby dodać opcje blokowania użytkowników tak jak na FB.

@arasz1819 "Madryciaka" xD
Ja Ci nic udowadniać nie muszę, żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie.

0

@arasz1819 Zaczepki szukasz czy o co ci chodzi?

6

Niech ktoś jeszcze raz powie, że nie sędziują pod Real...

- Brak 2 kartki dla Ceballosa
- Kartka z automatu dla Savicia

A teraz strzelają na 2:1 xD

0

Savić chce się wbić na Fame'a :D

0

@Faro Najważniejsze, że Fati jest widoczny.

1

@Deviler Wypadek przy pracy

1

@Comentateiro Kurs 1,01

0

120M euro xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?