HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 Brazylia > RPA > Katar > Rosja
4
@NeKenI @Janas11224 też się dał niepotrzebnie podpuścić.
Poza tym, trochę męczy już ten temat.
0
@agaFCB Pozdrawiam, z jeszcze moją bestią :p
https://zapodaj.net/12cb256aa38b2.jpg.html
6
@Donnie_Darko Tym bardziej, że auto jak się nie mylę wzięte w leasing/raty czyli nie stricte za gotówkę xD
J
A poruszenie jakby chłop sobie Aventadora kupił za gotówkę.
1
@ptrx Mimo, że średnio lubię BMW, to ten egzemplarz jest dla mnie jednym z najładniejszych samochodów w historii.
Jakbym miał sobie kiedyś kupić BMW to z pewnością byłaby to E46 :P
A co do ilości egzemplarzy, to z tego co kiedyś czytałem, to na świecie jest ich podobno tylko 6.
2 srebrne, 1 w amerykańskiej okleinie, 1 wyścigowy i 2 na wzór tego z Most Wanted'a.
4
Co wy wiecie o motoryzacji?
Jakieś eresy, amgie czy szroty E36.
Nawet mi was nie żal biedaki
https://zapodaj.net/f7bf5e395f562.jpg.html
0
@VegetaPolska Nie poszło?
0
@burixgm Jeszcze tylko mecz z Gironą.
1
@DaPidejpi On przynajmniej "przez coś" usunął ^^
2
@Kondziubarca Coraz więcej wskazuje na to, że Alves jest jednak winny, więc wcale jej się nie dziwię.
Nigdy nie zrozumiem co trzeba mieć w głowie, albo jakim być desperatem, żeby kogoś zgwałcić.
9
@AbelKabel "Co to da jak udowodni"
Chociażby to, że zamilkniesz i skończysz się kompromitować.
"Nie zakładam się przez neta z nieznajomymi poza tym"
Przyznaj się, że nie masz pieniędzy, żeby przeznaczyć na przegrany zakład.
"Ja sobie jaja z niego robię a on nie się złości jak dziecko :)"
Oho, ludzie zaczęli cisnąć z Ciebie bekę, to obracasz to w żart xD
Nowe, nie znałem
0
@Janas11224 Arsenal - City BTTS
Win Lipska
0
@AbelKabel Te bogol z AMG, jak jesteś taki pewien, że to nie jego auto to załóż się z nim o kafla.
Przegrany wpłaca na Orkiestrę
4
A ten dalej walczy xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12705028#comment-12714035
Zastanawiam się, co trzeba mieć w głowie, żeby mieć aż taki ból doopy?
22
Kurde, nie wiedziałem, że tam aż tak ciekawie xD
https://zapodaj.net/d4e581f1e6ef3.jpg.html
0
@RomanHoffer Skąd jesteś i ile zarabiasz?
0
@RomanHoffer Najprościej to chyba byłoby zmienić pracę na lepiej płatną, a w między czasie robić sobie jakieś uprawnienia.
2
@magister97r Niestety, w naszym kraju wykorzystuje się tych ludzi do gierek politycznych
2
@NeKenI To fejur jest, wejdź na IG ;)
2
@Sulimo Ciii, jutro, tzn dzisiaj ma spotkanie ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@AmigoBlancos Co powiesz o braku 2 żółtej dla Ceballosa?
0
@Ojciec5tkidzieci Właśnie dlatego mogliby dodać opcje blokowania użytkowników tak jak na FB.
@arasz1819 "Madryciaka" xD
Ja Ci nic udowadniać nie muszę, żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie.
0
@arasz1819 Zaczepki szukasz czy o co ci chodzi?
6
Niech ktoś jeszcze raz powie, że nie sędziują pod Real...
- Brak 2 kartki dla Ceballosa
- Kartka z automatu dla Savicia
A teraz strzelają na 2:1 xD
0
Savić chce się wbić na Fame'a :D
0
@Faro Najważniejsze, że Fati jest widoczny.
1
@Deviler Wypadek przy pracy
1
@Comentateiro Kurs 1,01
0
120M euro xDDDD