1

@cules100pro Już tak zrobiłem ;)

@Rust_Cohle Aktualnie, to nie chce mi się o niczym myśleć.

3

Nie ma to jak rozchorować się będąc na urlopie. Prawie 39 stopni i ciężki kaszel :(

0

@QuaReL hahah.

0

@Comfortable_ No wiesz, jak ktoś do mnie pisze, to mu odpisuję, ale już ostatni raz to zrobiłem.

Zauważyłeś, żebym czepiał się go wtedy kiedy napisze coś normalnego, bez kontrowersji?

Ja wiem, że bronisz "swojego", ale z tego co wypisuje go nie wybronisz, bo zwyczajnie nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć.

0

@Lionel_Messi10 "Chlopie zes sie z czymś na rozumy pozamieniał?"

Na szczęście nie z Tobą, i to mi w zupełności wystarczy.

"Pisałem mu kiedyś że w cztery oczy by taki kozak nie był."

Oho, kolejny po LS gangster z La Rambli. Kompletnie nie znać gościa i kozaczyć xD
Ciesz się, że to tylko Internet, i nikt ci nic nie zrobi, bo gdybyś w realu tak do kogoś kozaczył, to mogłoby się to skończyć inaczej.

Nie pozdrawiam.

0

@Rust_Cohle I cyk, znowu brak argumentów i obrażanie xD

1

@Comfortable_ Już bardziej wierzyłem w to, że Argentyna wygra MŚ niż w to, że szejki wygrają LM ;)

0

@Encore Messi z Ekitike wykeruje, mówię ci ^^

6

> Kibicuj PSG w LM i życz im zwycięstwa ze względu na Messiego
> Ciesz się, że Mbappé dołącza do kontuzjowanego Neymara i życz mu jak najdłuższej kontuzji xD

Coś czuję, że karma wróci bardzo szybko ;)

1

@takisobiektos Dokładnie, ale widocznie spamiarz jest pod ochroną.

Nic mnie tak nie irytuje, jak życzenie komuś źle.

1

@takisobiektos Już pisał, że "życzy mu jak najdłuższej kontuzji" tylko moderacja usunęła xD

0

@Moderacja @wpwelement Jak to jest, że chłop życzący piłkarzowi jak najdłuższej kontuzji nie skończył z banem?

2

@John_Doe Oglądam ten kabaret, dla śmiechu xD

6

Konrad Wąż, Wiadomości.

16 wzmianek o Tusku xD

0

@agaFCB Nie przesadzaj, z pewnością nie jest tak źle :p

0

@MarioVeB! To co powiedzieć o ślunsku

1

@agaFCB Takie są uroki życia.
Instagram, twitter czy nawet zwykła pornografia strasznie spaczyły postrzeganie kobiet bez makijażu.

Teraz, żeby dziewczyna była piękna, to wg. wytycznych musi mieć na sobie kilo tapety, bo inaczej "kaszana".

1

@GuerillaAthletic No wiesz jak wchodzą na ig czy udostępniają same wytapetowane kobity to potem jest takie a nie inne postrzeganie dziewczyny bez makijażu.

1

@daniel32778 No pisze przecież "no make up" ;)

0

@Emhyr @Joe_Pesci @klopx Eee tam, nie znacie się

8

Ale śliczna :o


A wy tu jakieś Dashę czy inne Esterki wstawiacie ;)

0

@macio_944 Może trafiał na niewłaściwe osoby

2

@Medium Dla kucharka nie byłby to tylko okazjonalny stosunek, to wyznacznik życiowy ^^

0

@macio_944 Panie a na co to komu? Toż to dzieło szatana i twardy narkotyk.

0

@Gomess Filip Mladenović.

1

@MesQueUnClub96 Jak 4-3-3 to tylko: Gavi - Lewandowski - Ferran/Raphinha

0

Komentarz usunięty

4

@lucca87 Nie dość, że syf w najczystszej postaci, to jeszcze ceny z kosmosu, za żarcie po którym za pół godziny/godzinę jesteś znowu głodny.

Sam jadam tam może, raz na 2/3 miesiące, bo wolę sobie coś samemu ugotować. Nie dość, że zdrowiej to i smaczniej.

A jeśli już jem na mieście, to przeważnie wybieram bary mleczne.

2

@Medium Zdecydowanie Rockstar z tłeny łan sawydż

4

@tristan87 Nie będę tego nawet komentował, bo przez niecenzuralne epitety dostałbym bana.

Piękna opozycja, ramie w ramię głosowanie z pisiorami...

Nic tylko wynieść się w pizdu z tego kraju.

@macio_944 co o tym myślisz? bo z tego co wiem to ty jesteś jednym z najzagorzalszych wyborców PO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?