3

Komentarz usunięty

1

@Rust_Cohle Za to wy żadnych nie macie, bo polecicie z białymi

0

@Rust_Cohle No bo obecnie są ogórami xD
My przynajmniej nie siedzimy na 10 miejscu i nie przegrywamy z Wolves 3:0 ^^

1

@Ojciec5tkidzieci Nie rozumiem hype'u na tą grę, dla mnie to wygląda na kolejną gunwo grę, ale to może dlatego, że nie cierpię HP.

2

@Rust_Cohle Te ogóry nie mają kogo boleć ;)

0

Messi z Fnatic xD
@ranger3120

2

Już za chwilę Vitality - Fnatic.
Jak myślicie, kto zapewni sobie grę w spodku?

Osobiście mam nadzieję, że mezii i Krimz się odpalą i Fnatic awansuje
@Encore @ptrx @ranger3120

5

@IronSanHybrid GigaChad

0

@require @Lionel_Messi10 w żałobie xD

2

@Bocheno1 Są lepsze zestawienia ;)

1

@ptrx Już jest, tylko w piątek turniej główny z publicznością ;)

2

OG z Fikiem w składzie przegrywa 0:2 na Heroic. Szkoda polaka, ale będą mieli jeszcze mecz ostatniej szansy.
@ptrx @ranger3120 @Encore

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@Explode No i Dembele, no ale on kontuzjowany :/

Generalnie, brakuje minimum jednego klasowego skrzydłowego.
Można się zachwycać Raphinhą po przyzwoitym meczu, ale to była tylko Sevilla w dołku, przyjdzie United czy inny zespół z topu i Rafał znowu zniknie, tak jak ma w zwyczaju.

2

@Kamilos84 Erdogan jest tym kim chciałby być Kaczyński - dyktatorem z krwi i kości.

0

@gaucho104 W kwestii Raphinhi dalej podtrzymuje swoje zdanie, że to nie jest zawodnik na Barcę i wczorajszy mecz tego nie zmieni.

Uda mu się jedno zagranie na 10 i już co poniektórzy robią z niego TOP skrzydłowego xD

Chociaż nie powiem, przy takim Torresie czy Fatim to i tak słaby Raphinha się wyróżnia

0

@Rust_Cohle Wyjaśniają to go w gimbazie na codzień, jak go podtapiają w muszli klozetowej ;)

0

@MesQueUnClub96 A ty puste butle po piwie, bo jutro ze starym jedziecie na skup do @Luciano99

3

@MesQueUnClub96 Nie mądrzyj się bayerniak.

5

@Coutinho007 Ale ja kisnę z tych nazw na twitterze xD
"Vini Jr. król futbolu"
"MessiFC"
"MessiExtra"
"RonaldoKing"

Aż se czasy gimbazy przypomniałem xD

0

@takisobiektos Taa, mongoły ładnie koszą ;)

Szkoda tylko, że w eliminacjach nie mieli C9 kosztem Furii, bo tak to brazylijczycy by jeszcze grali ;/

1

@Kessie Jeden i drugi z**b

3

@MesQueUnClub96 I ty najgłupszy

0

@Ziemny IEM Katowice sobie włącz

0

Co teraz zrobiło to Outsiders xD
5 na 2 i przerąbali rundę :D
@ranger3120

0

@Sulimo 7ech wygrał mistrza i sezon później daje pupy?
Nowe, nie znałem ^^

0

Degster co rozdał przez tego smoła :o
@ranger3120

0

@arasz1819 W kwestii tej LM, pamiętaj o tej klątwie od szamana Yayi Toure ;)

6

@bartas97 Nam też się wasz nie podoba. ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?