HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
1
@Rust_Cohle Za to wy żadnych nie macie, bo polecicie z białymi
0
@Rust_Cohle No bo obecnie są ogórami xD
My przynajmniej nie siedzimy na 10 miejscu i nie przegrywamy z Wolves 3:0 ^^
1
@Ojciec5tkidzieci Nie rozumiem hype'u na tą grę, dla mnie to wygląda na kolejną gunwo grę, ale to może dlatego, że nie cierpię HP.
2
@Rust_Cohle Te ogóry nie mają kogo boleć ;)
0
Messi z Fnatic xD
@ranger3120
2
Już za chwilę Vitality - Fnatic.
Jak myślicie, kto zapewni sobie grę w spodku?
Osobiście mam nadzieję, że mezii i Krimz się odpalą i Fnatic awansuje
@Encore @ptrx @ranger3120
5
@IronSanHybrid GigaChad
0
@require @Lionel_Messi10 w żałobie xD
2
@Bocheno1 Są lepsze zestawienia ;)
1
@ptrx Już jest, tylko w piątek turniej główny z publicznością ;)
2
OG z Fikiem w składzie przegrywa 0:2 na Heroic. Szkoda polaka, ale będą mieli jeszcze mecz ostatniej szansy.
@ptrx @ranger3120 @Encore
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@Explode No i Dembele, no ale on kontuzjowany :/
Generalnie, brakuje minimum jednego klasowego skrzydłowego.
Można się zachwycać Raphinhą po przyzwoitym meczu, ale to była tylko Sevilla w dołku, przyjdzie United czy inny zespół z topu i Rafał znowu zniknie, tak jak ma w zwyczaju.
2
@Kamilos84 Erdogan jest tym kim chciałby być Kaczyński - dyktatorem z krwi i kości.
0
@gaucho104 W kwestii Raphinhi dalej podtrzymuje swoje zdanie, że to nie jest zawodnik na Barcę i wczorajszy mecz tego nie zmieni.
Uda mu się jedno zagranie na 10 i już co poniektórzy robią z niego TOP skrzydłowego xD
Chociaż nie powiem, przy takim Torresie czy Fatim to i tak słaby Raphinha się wyróżnia
0
@Rust_Cohle Wyjaśniają to go w gimbazie na codzień, jak go podtapiają w muszli klozetowej ;)
0
@MesQueUnClub96 A ty puste butle po piwie, bo jutro ze starym jedziecie na skup do @Luciano99
3
@MesQueUnClub96 Nie mądrzyj się bayerniak.
5
@Coutinho007 Ale ja kisnę z tych nazw na twitterze xD
"Vini Jr. król futbolu"
"MessiFC"
"MessiExtra"
"RonaldoKing"
Aż se czasy gimbazy przypomniałem xD
0
@takisobiektos Taa, mongoły ładnie koszą ;)
Szkoda tylko, że w eliminacjach nie mieli C9 kosztem Furii, bo tak to brazylijczycy by jeszcze grali ;/
1
@Kessie Jeden i drugi z**b
3
@MesQueUnClub96 I ty najgłupszy
0
@Ziemny IEM Katowice sobie włącz
0
Co teraz zrobiło to Outsiders xD
5 na 2 i przerąbali rundę :D
@ranger3120
0
@Sulimo 7ech wygrał mistrza i sezon później daje pupy?
Nowe, nie znałem ^^
0
Degster co rozdał przez tego smoła :o
@ranger3120
0
@arasz1819 W kwestii tej LM, pamiętaj o tej klątwie od szamana Yayi Toure ;)
6
@bartas97 Nam też się wasz nie podoba. ;]