HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Aż szkoda, że Kolo Muani połasił się na tego gola, zamiast odegrać na pustaka do Mbappé.
Ciekawe czy w tym przypadku byście go tak windowali na TOP bramkarza mundialu?
No offence, ale taka nagroda powinna być przyznawana za całokształt i wkład w cały sezon a nie za kilka meczów na Mundialu i mówię to już bez względu na sympatię do danego piłkarza.
1
@PatrychoO Jak za 1 obroniony strzał mu to dadzą to będzie hit xD
Nawet Livaković miał lepsze ratio obronionych strzałów, ale wiadomo, on nie wygrał mundialu i nie może być boostowany :D
0
@Kondziubarca "dosc tego lizania dupska messiemu."
Tylko z tym się zgadzam, reszta to bełkot i nie wiem po co wstawiać tutaj zdanie takich idi..., no dobra, niemądrych ludzi.
0
@Trojanek23 Tak samo nie ma tam ani słowa o tym, że żyje w dobrobycie i na wszystko ich stać.
Utrzymaj taką gromadkę dzieci z własnych pieniędzy, mieszkając na biedniejszej od nas Ukrainie.
Nie wierzę w to, że nie biorą ani grosza z zasiłków i innych socjali.
Dla mnie sprawa jest jasna. Nie stać Cię na wychowanie dziecka, to go nie robisz.
2
@supraomnes1 Powodzenia xD
Aż sobie zrobię screena tego komentarza :D
0
@Cotutajsiedzieje Ojej nie podniosą się pewnie po tym.
Widać, że nigdy nie byłeś na żadnym meczu na stadionie, byś zobaczył jakie gwizdy zebrał Vinicius na Legii xD
0
@Trojanek23 A gdzie ja napisałem, że rodzenie dzieci to "patologia"?
Wiesz, co innego urodzić jedno, drugie, no dobra nawet trzecie, i mieć na ich wychowanie, a co innego narobić ich 18-ście.
Jak dla Ciebie to jest normalne, to też widzę fajny masz tok myślenia xD
Zrobić gromadę i żyć z zasiłków, bardzo dobry plan.
0
@Deathwing112 Nie żądam, i to nie jest o tyle przytyk do Messiego co bardziej do pana u góry, który twierdził, że bez Mbappé, Leo będzie grało się lepiej/łatwiej, bo Kylian to "samolub" :D
A tu zonk, ledwo wygrali z Tuluzą i przebomblowali z Marsylią a tuż za rogiem Bayern.
0
@Lionel_Messi10 Ale to nie ja gadałem, że bez Mbappé, Messiemu będzie się lepiej grało.
0
@Lionel_Messi10 Wczoraj pokazał ten TOP xD
Tak jak i ten Ekitimbe i te całe PSG
3
@Pawel13sz 1,86 - w limicie ^^
2
@Kengo Giganci ze stali to akurat TOP ;)
6
@draxidox Piękna patola, jeszcze lepiej jak u nas
2
@PatrychoO Fajen właśnie, w końcu coś w inny deseń
4
@bartas97 I do bramki paryżaków
2
@IronSanHybrid Za sam brand tego półmózga nigdy tego nie kupię, tak samo tych kawusi czy skrizersów.
W tej cenie, to wolę kupić sobie Donatello a nie pizzę od pseudo rapero/discopolowca nastawioną stricte pod hajs dzieciarni.
0
@MesQueUnClub96 Wrzucił w ostatniej akcji meczu na Ramosa
1
@ViscaelBarca2007 Też to zauważyłem, a Messi se tylko tuptał xD
Tragiczna jest ta drużyna, ale to mnie akurat cieszy
0
@RomanHoffer Jak nie potrzebujesz, to ja chętnie przygarnę :D
3
@Zoker A czego oczekiwać od tutejszych chorągwi?
Spokojnie, nagra coś o Realu i znowu będą go wyzywać od madryciaków xD
3
@Kondziubarca Tak, to dokładnie ona
2
@Ojciec5tkidzieci Spokojnie, myślę, że ludzie przejrzeli w końcu na oczy.
Jedyne co takie Kowalskie mogą teraz robić - to takie szczekanie na mównicy, aż dziwne, że Pani naczelnik nie wyłączyła mu mikrofonu :D
1
@takisobiektos Honoris niech wygra z Heet, to będzie polski finał
5
@Ojciec5tkidzieci ''Nigdy nie dojdziecie do władzy''
- Tymczasem listopad 2023 :D
0
@Barca1992 Tak było, nie zmyślam :D
0
@GeraltzKatalonii @Lionel_Messi10 Twierdzi, że ostatnio był w formie xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12764198#comment-12764202
0
Do domu, do domu alealeale, piękna chwila!
Jeszcze tylko w łeb od Bayernu!
0
Co się dziwić, jak ten klub w sercu ma tam ledwie ich wychowanek Kimpembe i Marquinhos grający od lat a reszta gra tam tylko dla hajsu xD
2
@PatrychoO No w sensie, zachwycałeś się nimi ;)
No chyba, że ty też im kibicujesz tylko dlatego, że Messi tam gra :D
1
@PatrychoO Co PSG, już nie ''TOP''? :D