HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@bartas97 Jeden mecz na szczęście
6
@macio_944 Udowodnij, że to twoje
0
Emery i Ekitike xDDD
Potężne zmiany :D
3
Pięknie Marsylczycy, jechać w paryżakami do cna!!!
2
Goool, piękny Alexis i mamy 1:0 dla Marseille :D
@Ojciec5tkidzieci
1
@Alistar74 To won na realmadryt.pl, tam nie będziesz narzekał na ich "poziom dziennikarstwa"
1
@Kidd Kolega na wakajkach od wczoraj ;)
0
@Mixtape U niego to normalne, że tego nie wyłapał, także spokojnie.
0
@PatrychoO W życiu, nie w tej drużynie.
0
Vamos Alexis!
1
@escarabajo @Ojciec5tkidzieci
Mam nadzieję, że zlejecie te paryskie mendy ;)
0
@Rust_Cohle Chyba raczej tak
2
@Dejvo To jedź do Laporty, niech Xavi Cię wpuści na 90', to będziesz pośmiewiskiem na cały świat kozaku
1
@Pawel13sz Sergi Roberto
@Dejvo Chciałbym być takim "nieudacznikiem"
Dla kontrastu mógłbyś podać, kim ty jesteś
0
@Medium Co ty masz do naszych pięknych polek?
8
@Janas11224 Pokaż dowód, że ciężko pracowałeś.
3
@Faro Otóż, nie wszyscy się tym jarają.
Jak dla mnie gra stricte dla fanów tego czegoś.
4
@Sulimo Uwielbiam te wojenki typu "ojej mi się to nie podoba, jak możesz to oglądać/kupować" xD
1
@Kengo Hi, I'm Josie Maran and I play Mia in Need For Speed Most Wanted. Make sure you do all your racing, in the game; on the street, drive safely and responsibly... and wear your seatbelt"
1
@MesQueUnClub96 Ta, wolę Ukrytą Prawdę.
2
@MesQueUnClub96 Jedno i drugie g*wno, podziękuje.
1
@HypeR
1. Taco Hemingway
2. Pop Smoke/Travis Scott
3. Quebo - Egzotyka
4. Pop Smoke - Meet The Woo
5. Sokół
6. Eminem
2
@Nazio87 Ale to nie Need For Speed Most Wanted 2005.
4
@IronSanHybrid Wole se Fife odpalić
8
@GeneralXavi Zagadaj do niej :/
0
Czyżby koniec Fatiego w Barcelonie?
Czy może presja na poprawę gry?
0
@Conradxc Po czym wnioskujesz?
0
@TheNekro94 Nie wiadomo, ale w komach już da się zauważyć głosy, że jest pokłuty
Uwielbiam jak ludzie oceniają to na podstawie jednego filmiku na IG :D
1
Kwintesencja siłowni :D
Kurła, ja się cieszyłem, jak w swoim prime 100 podniosłem, a tutaj gościu tak leci :o
https://www.instagram.com/reel/CmKtqdtMA-r/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
@Kgorecki2500 @Rewolucja123 @GuerillaAthletic
1
No i Fnatic na Mirage'u wyrównuje na 1:1. Vitality pięknie zniszczone w pierwszej połówce.
@ptrx