1

@maniak33333 Ekh, tak podejrzewałem, że to sarkazm :p

0

@maniak33333 "słaby raków"?
No chyba nie, i mówię ci to jako kibic Legii ;)

1

@takisobiektos Nijak nie rozumiem tej retoryki co poniektórych.
Nie kibicujesz Argentynie, to z automatu wrzucą Cię do wora "anty Messi", gdzie ja kompletnie nic do niego nie mam i uważam go za TOP1, ale zwyczajnie takie ułomy jak de Paul czy Paredes nie zachęcają do kibicowania.

Nie kibicujesz PSG, i to samo, uj, że nie kibicuję im jeszcze od czasu kiedy Leo tam nie było, i ze względu na arabów, ale gawiedź wie lepiej.

To jest to samo co na naszym politycznym podwórku.
- Nie głosujesz na PiS? to jesteś pełowcem
- Nie głosujesz na PO? to z pewnością jesteś pisiorem.

Już naprawdę ręcę nie mają mi gdzie opadać.

0

@Skila_nie_kupisz Chłopie, ty udajesz, czy o co chodzi?
Pierw zarzucasz mi, że pisałem, że Argentyna nie wygra MŚ z powodu obecności Messiego, co jest jawnym kłamstwem. A teraz piszesz mi o meczu z Holandią.

Przecież to oczywiste, że kibicując Holendrom, życzyłem Argentynie porażki xD

0

@Skila_nie_kupisz Aha.
Czyli klasyka, rzucić oszczerstwem bez pokrycia i iść w zaparte, że napisałem coś czego nie pisałem xD
Kończę dyskusję, bo ciężko dyskutować z kimś kto oskarża bez dowodów.

0

@Skila_nie_kupisz Co ty pieprzysz?
Przytocz choć jeden mój komentarz, w którym napisałem, że Argentyna nie wygra MŚ, bo Messi tam gra.

Pięknie sobie wymyślasz, pod swoją tezę xD

0

@Skila_nie_kupisz Ale co pisałem o Messim?

0

@Skila_nie_kupisz Ja tu o PSG, a ty mi o Messim.

Nigdzie nie zakwestionowałem, że jej nie dostanie xD

0

@tomek8756 Ja również, ale
poczekajmy na mecz z Bayernem, gdzie paryskie cieniasy z hukiem polecą w 1/8 ;)

0

@messi564 Dodi Lukebakio to 25 letni piłkarz pochodzenia Belgijskiego.
Zwykły nawet nie średniak
A piszą tu o nim dlatego, że kolega @MesQueUnClub96 ma tutaj taką ksywę.

0

@Sulimo No to niech im odrzuci xD

1

Komentarz usunięty

1

Aleksib jakie 200IQ :D
@ranger3120

0

@Medium No tak, ale nie mam nic do armatek, i zdecydowanie bardziej wolę mistrza dla was niż dla arabów.

0

Oby ta porażka na nich za bardzo nie wpłynęła i dalej szli po zwycięskiej ścieżce zgarniając mistrza, bo szejkery już na ogonie.

2

@FCBparasiempre Ter Stegen, zamykam.

0

3 na 2, a oni wchodzą na ostatnie sekundy...
@ranger3120

0

@Encore Idealny na kolejną stratę punktów XD

0

electronic jaki niefart

5

@Rust_Cohle Dzieciaku, ty chyba nigdy nie strzelałeś z AWP z wieży na Cobblestonie

0

Coś czuję, że C9 weźmie to Inferno, oni mają dobre wspomnienia z tą mapą :D

3

@Rust_Cohle @Jakchcesz Wiadomo, choć ja sobie robię zazwyczaj 2 takie drwale, i jestem najedzony jak szef, ale nie powiem, idzie się przy tym upier**lić, szczególnie przy tym krążku serowym xD

0

@Rust_Cohle Ale bida xDDD

Bym ci pokazał mojego domowego drwala, to dopiero było bydle :D

1

@Witekk10 Też to sobie tak skojarzyłem xD

0

@Kiok342 Ale na szczęście nie będzie chodzić, bo Enzuś zakotwiczył w Londynie

1

@IronSanHybrid Zajarzyłem :)

0

@NeKenI Kolega ironią poleciał ;)

Edit: On jednak nie żartuje xD

4

Uwielbiam te przepychanki przy okazji Fame'u czy High League, a, że "jak to tak można wydawać na to pieniądze", a "jak to można oglądać, przecież tam same patusy" xD

Uj, że walczy tam wiele normalnych osób a patologii jest coraz mniej, ale wiadomo, narzekacze wrzucą wszystkich do jednego worka.

0

@JordiAlbion Ano mógł, ale Fame to Fame, pewnie w przypadku wygranej mówiłby co innego

0

@GuerillaAthletic No i gitara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?