HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maniak33333 Ekh, tak podejrzewałem, że to sarkazm :p
0
@maniak33333 "słaby raków"?
No chyba nie, i mówię ci to jako kibic Legii ;)
1
@takisobiektos Nijak nie rozumiem tej retoryki co poniektórych.
Nie kibicujesz Argentynie, to z automatu wrzucą Cię do wora "anty Messi", gdzie ja kompletnie nic do niego nie mam i uważam go za TOP1, ale zwyczajnie takie ułomy jak de Paul czy Paredes nie zachęcają do kibicowania.
Nie kibicujesz PSG, i to samo, uj, że nie kibicuję im jeszcze od czasu kiedy Leo tam nie było, i ze względu na arabów, ale gawiedź wie lepiej.
To jest to samo co na naszym politycznym podwórku.
- Nie głosujesz na PiS? to jesteś pełowcem
- Nie głosujesz na PO? to z pewnością jesteś pisiorem.
Już naprawdę ręcę nie mają mi gdzie opadać.
0
@Skila_nie_kupisz Chłopie, ty udajesz, czy o co chodzi?
Pierw zarzucasz mi, że pisałem, że Argentyna nie wygra MŚ z powodu obecności Messiego, co jest jawnym kłamstwem. A teraz piszesz mi o meczu z Holandią.
Przecież to oczywiste, że kibicując Holendrom, życzyłem Argentynie porażki xD
0
@Skila_nie_kupisz Aha.
Czyli klasyka, rzucić oszczerstwem bez pokrycia i iść w zaparte, że napisałem coś czego nie pisałem xD
Kończę dyskusję, bo ciężko dyskutować z kimś kto oskarża bez dowodów.
0
@Skila_nie_kupisz Co ty pieprzysz?
Przytocz choć jeden mój komentarz, w którym napisałem, że Argentyna nie wygra MŚ, bo Messi tam gra.
Pięknie sobie wymyślasz, pod swoją tezę xD
0
@Skila_nie_kupisz Ale co pisałem o Messim?
0
@Skila_nie_kupisz Ja tu o PSG, a ty mi o Messim.
Nigdzie nie zakwestionowałem, że jej nie dostanie xD
0
@tomek8756 Ja również, ale
poczekajmy na mecz z Bayernem, gdzie paryskie cieniasy z hukiem polecą w 1/8 ;)
0
@messi564 Dodi Lukebakio to 25 letni piłkarz pochodzenia Belgijskiego.
Zwykły nawet nie średniak
A piszą tu o nim dlatego, że kolega @MesQueUnClub96 ma tutaj taką ksywę.
0
@Sulimo No to niech im odrzuci xD
1
Komentarz usunięty
1
Aleksib jakie 200IQ :D
@ranger3120
0
@Medium No tak, ale nie mam nic do armatek, i zdecydowanie bardziej wolę mistrza dla was niż dla arabów.
0
Oby ta porażka na nich za bardzo nie wpłynęła i dalej szli po zwycięskiej ścieżce zgarniając mistrza, bo szejkery już na ogonie.
2
@FCBparasiempre Ter Stegen, zamykam.
0
3 na 2, a oni wchodzą na ostatnie sekundy...
@ranger3120
0
@Encore Idealny na kolejną stratę punktów XD
0
electronic jaki niefart
5
@Rust_Cohle Dzieciaku, ty chyba nigdy nie strzelałeś z AWP z wieży na Cobblestonie
0
Coś czuję, że C9 weźmie to Inferno, oni mają dobre wspomnienia z tą mapą :D
3
@Rust_Cohle @Jakchcesz Wiadomo, choć ja sobie robię zazwyczaj 2 takie drwale, i jestem najedzony jak szef, ale nie powiem, idzie się przy tym upier**lić, szczególnie przy tym krążku serowym xD
0
@Rust_Cohle Ale bida xDDD
Bym ci pokazał mojego domowego drwala, to dopiero było bydle :D
1
@Witekk10 Też to sobie tak skojarzyłem xD
0
@Kiok342 Ale na szczęście nie będzie chodzić, bo Enzuś zakotwiczył w Londynie
1
@IronSanHybrid Zajarzyłem :)
0
@NeKenI Kolega ironią poleciał ;)
Edit: On jednak nie żartuje xD
4
Uwielbiam te przepychanki przy okazji Fame'u czy High League, a, że "jak to tak można wydawać na to pieniądze", a "jak to można oglądać, przecież tam same patusy" xD
Uj, że walczy tam wiele normalnych osób a patologii jest coraz mniej, ale wiadomo, narzekacze wrzucą wszystkich do jednego worka.
0
@JordiAlbion Ano mógł, ale Fame to Fame, pewnie w przypadku wygranej mówiłby co innego
0
@GuerillaAthletic No i gitara