HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd To to już swoją drogą.
Myślę, że nie trzeba tego nikomu uświadamiać ;)
15
@Lionel_Messi10 Szkoda, że UEFA tak bacznie nie przygląda się wałom transferowym żabojadów z Paryża i czelsioków.
Jak wszyscy to wszyscy, ale wiadomo, święty Nasser stoi na straży wartości futbolu a w Chelsea pracuje przydupas Ceferina a poza tym wycofali się z SuperLigi :)
1
@Antimadridista_WR hahah
2
Vegeta aka kucharek po piątkowej wystawce od tej "innej" dziewczyny
1
@Antimadridista_WR Napiwno ^^
0
@Rust_Cohle Zupki azjatyckie Culineo.
0
@Kgorecki2500 Zobacz na datę twitta ;)
1
@MarcelNJ11 Nawet chałupy nie musi zmieniać :D
0
No no, niezłe te nowe transfery armatek, teraz jeszcze mój ulubieniec Jorginho za nieduże pieniądze
https://x.com/ArsenalFCIrish/status/1620377492757565442
@Medium Zazdraszczam
1
@NaFazieHitman ebac tego umoczonego starucha.
0
@MesQueUnClub96 Ja przynajmniej nie jestem kibicem sukcesu chorągiewko.
1
@ranger3120 Spokojnie, w piątek będzie kolejny wpis ^^
0
@P33ck Bayerniak to niech idzie lepiej na DieRoten.
1
@bartas97 Wie kiedy się spiąć ;)
Btw, jak tam w Częstochowie? Podobno mała odwilż przyszła ^^
1
@Lionel_Messi10 Z tego co wymieniłeś to imo największe szanse na wygraną ma (jak co sezon) City i Benfica może namieszać. PSG z całym szacunkiem, ale z taką grą, może polecieć już na Bayernie.
Osobiście chciałbym, żeby LM zawojowały moje sympatię, czyli Tottki i Lipsk, ale to będzie ciężkie zadanie. Jak w awans Spurs z tragicznym Milanem jestem w stanie uwierzyć, tak Red Bull z City raczej poleci, ale mam nadzieję, że wróci Nkunku i chociaż zawalczą.
0
@Rust_Cohle Jak śmiesz obrażać wielkie PSG? Im trzeba kibicować, bo gra tam Messi ^^
4
@Lionel_Messi10 Real, P$G i Dojcze odpadają i bez róznicy mi kto wygra.
1
@cris2706 To to i tak nic, dobrze, że nie widziałeś komentarzy pod niektórymi postami dotyczących WOŚP, takich odklejek dawno nie widziałem.
0
@GeneralXavi Ponieważ dyskusja dotyczy mentalności Polaków do pogody, a to już inny temat ;)
0
@tomek8756 Obecnej zimy, to i ja nie ufam, aczkolwiek, chciałbym powrotu zim po -15 i sporych opadów śniegu a nie jak teraz :/
5
Obserwując dyskusję @GeneralXavi zastanawiam się po co ludzie tak narzekają?
Sam jestem team: wiosna/jesień, ale lato i zimę też w pewnym stopniu lubię
Powinniśmy być wdzięczni, że mamy różnorodną pogodę, a nie same upały jak w Abu Dhabi albo mrozy jak na Syberii.
Jedyne co był zmienił jakbym mógł, to żeby w lato nie było +30 stopni i żeby wróciły mroźne zimy a nie jak teraz, plucha i chlapa.
0
@BorzyKrzys Też się cieszę, niech wygrają wkońcu tego majstra!
0
@agaFCB Yhm, nie ze mną te numery kochanieńka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub96 Ale to nie losowanie Bayernu. Won na DieRoten
2
@Antimadridista_WR Pep wprowadza tego młodego Rico Lewisa, oglądałem go z Tottkami, naprawdę fajny zawodnik.
0
@agaFCB Głodnej chleb na myśli ^^
0
@gumaz 2/3 dni jakoś
0
@Hubsao Debile, jeszcze nam mało problemów na świecie.
14
@Faro Drugi najlepszy liczbowo i kreacyjnie zawodnik jest "pupilkiem Xaviego" xD
Pięknie Ci to fanbojstwo logiczne myślenie wyżarło.
1
@michal26 Ewentualnie można wyjść w 4-2-3-1 tak jak na Real.
MAtS - Balde, Chris, Kounde, Araujo - FdJ, Sergio - Gavi, Pedri, Ferran - Lewy
Niemal identyczny skład, tylko Torres za Dembele.