1

@Kidd To to już swoją drogą.
Myślę, że nie trzeba tego nikomu uświadamiać ;)

15

@Lionel_Messi10 Szkoda, że UEFA tak bacznie nie przygląda się wałom transferowym żabojadów z Paryża i czelsioków.

Jak wszyscy to wszyscy, ale wiadomo, święty Nasser stoi na straży wartości futbolu a w Chelsea pracuje przydupas Ceferina a poza tym wycofali się z SuperLigi :)

1

2

Vegeta aka kucharek po piątkowej wystawce od tej "innej" dziewczyny


1

@Antimadridista_WR Napiwno ^^

0

@Rust_Cohle Zupki azjatyckie Culineo.

0

@Kgorecki2500 Zobacz na datę twitta ;)

1

@MarcelNJ11 Nawet chałupy nie musi zmieniać :D

0

No no, niezłe te nowe transfery armatek, teraz jeszcze mój ulubieniec Jorginho za nieduże pieniądze
https://x.com/ArsenalFCIrish/status/1620377492757565442
@Medium Zazdraszczam

1

@NaFazieHitman ebac tego umoczonego starucha.

0

@MesQueUnClub96 Ja przynajmniej nie jestem kibicem sukcesu chorągiewko.

1

@ranger3120 Spokojnie, w piątek będzie kolejny wpis ^^

0

@P33ck Bayerniak to niech idzie lepiej na DieRoten.

1

@bartas97 Wie kiedy się spiąć ;)

Btw, jak tam w Częstochowie? Podobno mała odwilż przyszła ^^

1

@Lionel_Messi10 Z tego co wymieniłeś to imo największe szanse na wygraną ma (jak co sezon) City i Benfica może namieszać. PSG z całym szacunkiem, ale z taką grą, może polecieć już na Bayernie.

Osobiście chciałbym, żeby LM zawojowały moje sympatię, czyli Tottki i Lipsk, ale to będzie ciężkie zadanie. Jak w awans Spurs z tragicznym Milanem jestem w stanie uwierzyć, tak Red Bull z City raczej poleci, ale mam nadzieję, że wróci Nkunku i chociaż zawalczą.

0

@Rust_Cohle Jak śmiesz obrażać wielkie PSG? Im trzeba kibicować, bo gra tam Messi ^^

4

@Lionel_Messi10 Real, P$G i Dojcze odpadają i bez róznicy mi kto wygra.

1

@cris2706 To to i tak nic, dobrze, że nie widziałeś komentarzy pod niektórymi postami dotyczących WOŚP, takich odklejek dawno nie widziałem.

0

@GeneralXavi Ponieważ dyskusja dotyczy mentalności Polaków do pogody, a to już inny temat ;)

0

@tomek8756 Obecnej zimy, to i ja nie ufam, aczkolwiek, chciałbym powrotu zim po -15 i sporych opadów śniegu a nie jak teraz :/

5

Obserwując dyskusję @GeneralXavi zastanawiam się po co ludzie tak narzekają?
Sam jestem team: wiosna/jesień, ale lato i zimę też w pewnym stopniu lubię

Powinniśmy być wdzięczni, że mamy różnorodną pogodę, a nie same upały jak w Abu Dhabi albo mrozy jak na Syberii.

Jedyne co był zmienił jakbym mógł, to żeby w lato nie było +30 stopni i żeby wróciły mroźne zimy a nie jak teraz, plucha i chlapa.

0

@BorzyKrzys Też się cieszę, niech wygrają wkońcu tego majstra!

0

@agaFCB Yhm, nie ze mną te numery kochanieńka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@MesQueUnClub96 Ale to nie losowanie Bayernu. Won na DieRoten

2

@Antimadridista_WR Pep wprowadza tego młodego Rico Lewisa, oglądałem go z Tottkami, naprawdę fajny zawodnik.

0

@agaFCB Głodnej chleb na myśli ^^

0

@gumaz 2/3 dni jakoś

0

@Hubsao Debile, jeszcze nam mało problemów na świecie.

14

@Faro Drugi najlepszy liczbowo i kreacyjnie zawodnik jest "pupilkiem Xaviego" xD

Pięknie Ci to fanbojstwo logiczne myślenie wyżarło.

1

@michal26 Ewentualnie można wyjść w 4-2-3-1 tak jak na Real.

MAtS - Balde, Chris, Kounde, Araujo - FdJ, Sergio - Gavi, Pedri, Ferran - Lewy

Niemal identyczny skład, tylko Torres za Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?