0

Ale porobił ich ładnie

1

@KlonaZepan Szkoda gadać

0

Mogli mieć 2:0 to Griezmann zyebal

Zaraz się to zemści

1

Wow, kartka dla Realu xD

1

@LatajacyHolender A co to obecnie kogo obchodzi, że był TOP3 w ostatnich 5 latach?
Liczy się obecna forma, a prawda jest taka, że Cancelo zaliczył potężny zjazd, nawet młody anglik wygryzł go ze składu.

4

Zaraz strzelą, Atletico już włączyło tryb "obrona Częstochowy" xD

1

@Lionel_Messi10 Dlaczego mnie to nie dziwi, nawet gdyby mieli hymn Argentyny to byś powiedział, że też Ci się nie podoba, bo to Real xD

0

@Nazio87 Oba są pięknę, lubię takie melodie

@DarekFCBnaZawsze Nie, dalej mają taki sam

1

Ekh ten hymn, jedna z rzeczy, której im zazdroszczę

0

@DonCarletto ''Ona jest inna niż wszystkie inne'' xD

0

@VegetaPolska Po jutrzejszym spotkaniu ^^


0

@barcelonaLM Tzn? Rozwinąłbyś?

0

@Barca1992 To co, nie weszło to w końcu?

0

@PatrychoO Dżizys, co wy mi o tym Ibrze trujecie, ja tu się odnoszę stricte do tej wypowiedzi, a nie do jego zachowań czy wcześniejszych wywiadów

0

@Sysia11 Sysia, weź nerwosol, bo Cię ponosi :p

0

@MesQueUnClub96 To do lekarza.

0

@AFA90 Ale ja przecież nigdzie nie twierdzę, że Ibra jest kryształowy i nieskazitelny, odnoszę się tylko do tych wypowiedzi.

0

@mekston Chyba nie, przynajmniej ja nie widziałem. W takim razie chodzi mu o Martineza

1

@mekston Myślę, że Ibrze chodzi o tych półgłówków typu de Paul, Paredes, Otamendi, Martinez. Zauważ, że nikt się o nic nie czepia tych normalnych zawodników jak Messi, Lisandro, Romero czy Alvarez

I jeśli to ma na myśli to w pełni popieram jego wypowiedź

1

@Vebrol Nowy stadion PSG? Słyszałem, że miasto nie chce im sprzedać Parc de Princes i mają się wynieść

0

@LambiPL Fortnite i League of Legends zdecydowanie.

4

Teraz to niema co go brać, bo u nas też by grzał ławę przy bokach Balde - Kounde

0

@JimMorrisonFCB Wiem, że nie powinno się w ten sposób porównywać, ale:

Jak dla mnie:
Tamten Alves > Kounde
Puyol > Araujo, choć jeśli Ronald dalej będzie grał z taką skutecznością i poświęceniem, to będzie Puyolem v2 :D
Pique = Christensen
Abidal > Balde

W obecnym sezonie też Ter Stegen złapał wybitną formę, więc też ciężej jest w takim przypadku oceniać obronę, bo niby tylko 6 bramek straconych, ale wciąż obrona dopuszcza się sporych błędów

0

@Emhyr Jeszcze nie

0

@Medium Ten lepsiejszy


3

Paloma Mami


@Rl9k1nG ;)

2

@Ojciec5tkidzieci Dla mnie ta wypowiedź tego dzbana nic nie zmienia, bo i tak gdzieś na 90% zagłosuję na PO

1

@zenoowity I najlepiej niech tak zostanie ;)

1

Tak tylko przypomnę, że o 18:30 meczycho, G2 - NaVi w finale grupy C Blasta ;)
@Encore @Rewolucja123 @ptrx

1

@IronSanHybrid W sumie tak, ale jakoś tak mam, że mnie odrzuca, ale może to dlatego, że od małego jestem skromny, nie wiem.

A autko? Mimo, że jestem wielkim fanem japończyków to nawet spoko mimo, że nie przepadam za Audi :D

@Janas11224 Wiadomo, jak jest. Wiesz nie odbieraj tego jako jakiś atak czy zazdrość, po prostu ja tak mam od zawsze jak ktoś się czymś chwali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?