HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale porobił ich ładnie
1
@KlonaZepan Szkoda gadać
0
Mogli mieć 2:0 to Griezmann zyebal
Zaraz się to zemści
1
Wow, kartka dla Realu xD
1
@LatajacyHolender A co to obecnie kogo obchodzi, że był TOP3 w ostatnich 5 latach?
Liczy się obecna forma, a prawda jest taka, że Cancelo zaliczył potężny zjazd, nawet młody anglik wygryzł go ze składu.
4
Zaraz strzelą, Atletico już włączyło tryb "obrona Częstochowy" xD
1
@Lionel_Messi10 Dlaczego mnie to nie dziwi, nawet gdyby mieli hymn Argentyny to byś powiedział, że też Ci się nie podoba, bo to Real xD
0
@Nazio87 Oba są pięknę, lubię takie melodie
@DarekFCBnaZawsze Nie, dalej mają taki sam
1
Ekh ten hymn, jedna z rzeczy, której im zazdroszczę
0
@DonCarletto ''Ona jest inna niż wszystkie inne'' xD
0
@VegetaPolska Po jutrzejszym spotkaniu ^^
0
@barcelonaLM Tzn? Rozwinąłbyś?
0
@Barca1992 To co, nie weszło to w końcu?
0
@PatrychoO Dżizys, co wy mi o tym Ibrze trujecie, ja tu się odnoszę stricte do tej wypowiedzi, a nie do jego zachowań czy wcześniejszych wywiadów
0
@Sysia11 Sysia, weź nerwosol, bo Cię ponosi :p
0
@MesQueUnClub96 To do lekarza.
0
@AFA90 Ale ja przecież nigdzie nie twierdzę, że Ibra jest kryształowy i nieskazitelny, odnoszę się tylko do tych wypowiedzi.
0
@mekston Chyba nie, przynajmniej ja nie widziałem. W takim razie chodzi mu o Martineza
1
@mekston Myślę, że Ibrze chodzi o tych półgłówków typu de Paul, Paredes, Otamendi, Martinez. Zauważ, że nikt się o nic nie czepia tych normalnych zawodników jak Messi, Lisandro, Romero czy Alvarez
I jeśli to ma na myśli to w pełni popieram jego wypowiedź
1
@Vebrol Nowy stadion PSG? Słyszałem, że miasto nie chce im sprzedać Parc de Princes i mają się wynieść
0
@LambiPL Fortnite i League of Legends zdecydowanie.
4
Teraz to niema co go brać, bo u nas też by grzał ławę przy bokach Balde - Kounde
0
@JimMorrisonFCB Wiem, że nie powinno się w ten sposób porównywać, ale:
Jak dla mnie:
Tamten Alves > Kounde
Puyol > Araujo, choć jeśli Ronald dalej będzie grał z taką skutecznością i poświęceniem, to będzie Puyolem v2 :D
Pique = Christensen
Abidal > Balde
W obecnym sezonie też Ter Stegen złapał wybitną formę, więc też ciężej jest w takim przypadku oceniać obronę, bo niby tylko 6 bramek straconych, ale wciąż obrona dopuszcza się sporych błędów
0
@Emhyr Jeszcze nie
0
@Medium Ten lepsiejszy
3
Paloma Mami
@Rl9k1nG ;)
2
@Ojciec5tkidzieci Dla mnie ta wypowiedź tego dzbana nic nie zmienia, bo i tak gdzieś na 90% zagłosuję na PO
1
@zenoowity I najlepiej niech tak zostanie ;)
1
Tak tylko przypomnę, że o 18:30 meczycho, G2 - NaVi w finale grupy C Blasta ;)
@Encore @Rewolucja123 @ptrx
1
@IronSanHybrid W sumie tak, ale jakoś tak mam, że mnie odrzuca, ale może to dlatego, że od małego jestem skromny, nie wiem.
A autko? Mimo, że jestem wielkim fanem japończyków to nawet spoko mimo, że nie przepadam za Audi :D
@Janas11224 Wiadomo, jak jest. Wiesz nie odbieraj tego jako jakiś atak czy zazdrość, po prostu ja tak mam od zawsze jak ktoś się czymś chwali.