HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Comentateiro Upamecano czerwo, tyle w temacie. Gość by wyszedł na sam na sam...
3
Ale wał...
Przecież to jest jawna czerwona
2
Jeszcze jedną Lipsk!!!
1
@Rust_Cohle Dymy Panie, dymy
2
@Sulimo Puści se Sentino, i będzie ok ;)
No offence @BorzyKrzys
0
@P33ck 11*
3
@MesQueUnClub96 Weź napisz, że Lipsk słabo ;)
3
@Joopiter Post @Dironixu to ''pasta'' a nie jego jadłospis ;)
5
@kiper09 Tak. Kibicuje Lipskowi, są tutaj osoby interesujące się Bundesligą, więc po co szukasz problemu?
Jak wklejają/li składy PSG, Realu, albo Manchesteru to też to komentujesz?
5
Meczowe.
Sommer z debiutem
@P33ck @Deviler @MesQueUnClub96
1
@Dironixu Kiedyś to było :/
Teraz to ze 2 stówy by pękło
1
@P33ck Timo i Andre Silvandinho ładują brameczki
6
@sendesara @Comentateiro 150 lat
Przebije ktoś?
32
@Bartula Skasować zielone i gorące i gwarantuje, że naczelne atencjusze się pochowają
3
@Michu94 Jedno wyklucza drugie.
Nie do więzienia, tylko do aresztu.
1
@mekston Podszywka ;p
47
@Medium On tu więcej podotykał, niż Vegeta przez całe swoje życie
9
@MesQueUnClub96 Za darmo to w łeb można dostać
10
@VegetaPolska Daj foto, ocenimy ^^
0
@DaPidejpi "placek" xD
7
@Lisek Mogło 21-0-0
0
@Medium Już wiem. Znając życie celebrytów, to już za rok będzie nici ze stepowania xD
0
@Medium Kto ją obraca?
1
@Kapitan hawk Jeszcze 22 minuty i bajlando
5
Najważniejsze, że na Camp Nou
1
@MesQueUnClub96 No i prawidłowo. Jazda z przeciętniakiem
5
@NaFazieHitman Właśnie przed chwilą o tym czytałem xD
Niezła agentka, choć w komentarzach wiele osób pisze, że to fake, który miał zwrócić uwagę władz, na zbyt wysokie ceny mieszkań.
5
@Fenelon Już skończyłeś, czy jeszcze coś na "farcie" było?
Żenada? Gdyby zrobił to Messi albo, któryś z naszych, np: Pedri czy Gavi to piałbyś z zachwytu xD
Ładnie ta nienawiść do niego pali wam styki, ale to nic nowego.
2
@Emhyr 2 GOATY i to jest fakt, a nie opinia
3
@Kapitan hawk Tam mieli 0:3 :D