HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Tylko nie wydaj na głupoty tych 8 zielonych, które na mnie zarobiłeś.
Edit: 9*
0
@Rust_Cohle Za nikim nie jestem w tym meczu
Na chillku sobie oglądam ;)
5
Messi na 1:0
2
@Transu96 Kasa misiek, kasa
1
@bartekvisca Dzięki za nazwanie mnie "bezmózgiem".
Ja odnosiłem się tylko do tamtego tematu, a osób, które zmagają się z faktyczną "depresją" nigdy nie nazwałem "leniami".
Wybacz, ale nie rusza mnie jakaś 20latka, która brak chęci do pracy usprawiedliwia "domniemaną depresją", którą ma od 14 roku życia.
Jak się ma depresję od tak młodego wieku, to coś się z tym robi (np: idzie się do psychologa czy psychiatry) a nie siedzi w domu i się nad sobą użala. Teraz ma 20 lat i wymaga, żeby jej partner ją utrzymywał z tego powodu.
No dla mnie to zwyczajnie nie jest normalne.
0
@bartekvisca Zaufaj mi, że wiem jak to jest, bo ostatnie 2 lata nie były dla mnie łatwe, ale wziąłem się w garść i wychodzę na prostą.
Uwierz mi, że siedzenie w domu i ciągłe myślenie to najgorsze co można zrobić. W dużej mierze właśnie praca i sport trzymały mnie jako tako w ryzach, bez tego mogło być różnie.
A ona nie dość, że nic nie robi to jeszcze oczekuje, że partner będzie ją sponsorowal, bo jej się nie chce iść do pracy.
17
Ta to ma wymagania xD
https://zapodaj.net/108278f77e49b.jpg.html
I jeszcze to wytłumaczenie:
"Pewnie podpowiecie, żebym poszła do pracy, ale niestety mam poważny problem. Od 14 roku życia cierpię na depresję, fobię społeczną, lęki, a kontakty z obcymi ludźmi są dla mnie katorgą"
Jakby to ludzie z takimi problemami normalnie nie żyli czy pracowali.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @ranger3120 @Medium
1
@Kessie Po zachowaniu @MesQueUnClub96 wypada tylko współczuć
2
@Transu96 @Rust_Cohle może spać spokojnie, bo nie jest niczyim autorytetem
0
@doc Chwała Bogu, że nie on.
Ekh, dlaczego ten Xavi nie da grać tam Frenkiemu :/
0
@FCB24 Taco słaby xDDD
Chłopie, weź wyjdź i ochłoń
0
@vangoor @Lionel_Messi10 i @Sysia11 w akcji xDD
1
@Gaz Suarez xDDD
0
@Kengo TikShit to mogliby zaorać na momencie.
0
@Kinginiesta Nie jakiś, tylko Daniel Magical, pseudonim "tucznik", idol dzieci i wszelakiej patologii.
0
@Sysia11 Dzwoń do Xaviego, to się dowiesz
0
@Dieselzor Duża przynajmniej?
2
@ricardo0705 W tej godzinie jeszcze o tym nie było.
3
@VamosRakieta Przecie Ben Brereton ma przyjść
0
@BulaKG Nie jest cienki, tylko po prostu nie wkomponował się do nas + Barca to imo za duży klub na niego
0
@Mns21 I cyk, znowu nas wyruchali...
0
@Qba2312 Jankowski z kolejnym wylewem xD
0
@LeoMessi1994
1. Ibra
2. Rooney
3. Aguero
0
@Janas11224 Za ile Ci się udało wylicytować? Mniej czy więcej od ceny sklepowej?
2
@Kidd No nie wiem, co by nie mówić jest 9 lat młodszy i około 20 cm niższy ^^
1
@Kidd Nie no już się opanował ;)
Teraz gra w miejskiej drużynie rugby, to i w to badziewie mniej gra
2
@shahman @darek60 Też bym mu zayebał, już wystarczy, że mój młodszy brat robił te tańce z Fortgówna
0
@Lionel_Messi10 Tak jak napisał kolega @grejtxkrzychu, skupiam się głównie na rozgrywce online, i niestety, ale to jak Konami zyebało tą grę od 2014 to jest niepojęte.
Jeśli chodzi o tryb multiplayer to Fifa demoluje PES'a pod tym względem, i to są czyste fakty.
Spójrz ile sprzedanych Fif przypada na jednego PES'a, to nie jest przypadek, że tyle ludzi zauważyło, że gra spadłana psy.
I żeby nie było, nie jestem żadnym hejterem PES'a, bo jeszcze kilka lat temu stawiałem ich wyżej od Fify, no ale wybacz Konami w obecnej chwili to jest dno i metr mułu.
2
@Deviler Ja i tak raczej kupię tą od EA, bo będzie Ultimate Team i licencję, które EA ma na wyłączność (LaLiga, Premier League itd)
4
@Lionel_Messi10 Oby nie, Fifa to Fifa a PES to PES. PES od 2014 roku to żenada, i oby nie mieli dostępu do Fify