HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RomanHoffer Podzielam Twoje zdanie. Pozdro Romano
1
@Dembouz1899 @tomek8756 Z racji tego, że większość najlepszych już wymieniliście, to ja dodam, kolejny, jeden z lepszych odcinków
Ten co chcieli otworzyć własną pizzerię i na koniec wyszła im pizza gigant xD
https://fb.watch/i2SW32TUSc/
2
@RoberDzik Ødegaard to ogór? Ciekawe
3
@DonCarletto 350M za sezon
To jest chore
1
@Lionel_Messi10 A, no to trzeba było tak odrazu, że chodzi o licytacje tylko koszulek PSG
4
@Lionel_Messi10 Otóż nie
Najdroższą wylicytowaną koszulką piłkarską jest koszulka Diego Maradony, za którą zwycięzca zapłacił ponad 9 milionów dolarów ;)
A na drugim miejscu koszulka @Comentateiro
0
@Emhyr Dobra, właśnie sprawdziłem :(
0
@Emhyr Coo, kiedy?
1
@cris2706 "Do połowy grudnia to o gościu nawet nie słyszałem"
To niezły z Ciebie kibic, tym bardziej, że Szachtar gra u nas na Legii i było o nim głośno
1
@Worny Ej, ale od Nkunku to się proszę odjaniepawlić, bo to kozak ;) Mam nadzieję, że zostanie u nas w Lipsku
2
@DonCarletto 50 tak, ale nie 100M za tak naprawdę 4 mecze w LM (meczy z Lipskiem 0:4, i drugiego z Celtikiem nawet nie liczę) i niecały sezon w słabej lidze Ukraińskiej xD
16
@Emhyr Jest dobry, ale 100M + to, że idzie do Chelsea xDDDDDDD
0
@Encore @Medium w ekstazie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Lionel_Messi10 Szkoda, że akurat u arabów, którym zawsze będę życzył porażek.
Siadłby w takim Napoli czy obecnym United
0
@Firestone No w sumie
1
Widzę, że Liverpool toczy zaciętą walkę z Chelsea o puchar frajera PL xD
0
@MesQueUnClub96 Wygrana z Tottkami xDD
2
Manchester is RED!!!
0
@KlonaZepan Nie załamuj się xD
0
@Rust_Cohle Hamilton przeniósł się do City?
1
@DonCarletto Wcale bym się nie ździwił z takich odpowiedzi xD
0
@Ali3231 Zdecydowanie Raphinha
2
@Vebrol 2 najlepszy piłkarz na świecie przehajpowany xD
Mam nadzieję, że to sarkazm
0
@MarioVeB! "spuczaszac"
Po jakiemu to?
1
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
@Crystal37 U nas na sektorze, też był niezły młyn, większość dopingowała ukraińców, a kibice Realu niczym pikniki na Camp Nou, po cichutku i jedynie zachwyty nad Viniciusem, gdzie akurat w tym meczu grał mega słabo xD
0
@Crystal37 Też idziesz na meczyk z Rennes?
13
@Barca1992 "99% Polaków by sobie tego życzyło"
To ja jestem w tym 1%
0
@Lionel_Messi10 Tak było, ale te czasy nie wrócą i trzeba się z tym pogodzić i budować nową Barcelonę.
Prawda jest taka, że gdyby Laporta podpisał CVC to już doszczętnie udupiłby ten klub, i nawet zwycięstwa w LM co sezon (w co mało wierzę) by tego nie uratowały :(
Messi by odszedł, a my bujalibyśmy się ponad 40 lat z kredytem na ujowych zasadach