2

@RomanHoffer Podzielam Twoje zdanie. Pozdro Romano

1

@Dembouz1899 @tomek8756 Z racji tego, że większość najlepszych już wymieniliście, to ja dodam, kolejny, jeden z lepszych odcinków

Ten co chcieli otworzyć własną pizzerię i na koniec wyszła im pizza gigant xD
https://fb.watch/i2SW32TUSc/

2

@RoberDzik Ødegaard to ogór? Ciekawe

3

@DonCarletto 350M za sezon

To jest chore

1

@Lionel_Messi10 A, no to trzeba było tak odrazu, że chodzi o licytacje tylko koszulek PSG

4

@Lionel_Messi10 Otóż nie
Najdroższą wylicytowaną koszulką piłkarską jest koszulka Diego Maradony, za którą zwycięzca zapłacił ponad 9 milionów dolarów ;)

A na drugim miejscu koszulka @Comentateiro

0

@Emhyr Dobra, właśnie sprawdziłem :(

0

@Emhyr Coo, kiedy?

1

@cris2706 "Do połowy grudnia to o gościu nawet nie słyszałem"

To niezły z Ciebie kibic, tym bardziej, że Szachtar gra u nas na Legii i było o nim głośno

1

@Worny Ej, ale od Nkunku to się proszę odjaniepawlić, bo to kozak ;) Mam nadzieję, że zostanie u nas w Lipsku

2

@DonCarletto 50 tak, ale nie 100M za tak naprawdę 4 mecze w LM (meczy z Lipskiem 0:4, i drugiego z Celtikiem nawet nie liczę) i niecały sezon w słabej lidze Ukraińskiej xD

16

@Emhyr Jest dobry, ale 100M + to, że idzie do Chelsea xDDDDDDD

0

@Encore @Medium w ekstazie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Lionel_Messi10 Szkoda, że akurat u arabów, którym zawsze będę życzył porażek.

Siadłby w takim Napoli czy obecnym United

0

@Firestone No w sumie

1

Widzę, że Liverpool toczy zaciętą walkę z Chelsea o puchar frajera PL xD

0

@MesQueUnClub96 Wygrana z Tottkami xDD

2

Manchester is RED!!!

0

@KlonaZepan Nie załamuj się xD

0

@Rust_Cohle Hamilton przeniósł się do City?

1

@DonCarletto Wcale bym się nie ździwił z takich odpowiedzi xD

0

@Ali3231 Zdecydowanie Raphinha

2

@Vebrol 2 najlepszy piłkarz na świecie przehajpowany xD

Mam nadzieję, że to sarkazm

0

@MarioVeB! "spuczaszac"
Po jakiemu to?

1

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

@Crystal37 U nas na sektorze, też był niezły młyn, większość dopingowała ukraińców, a kibice Realu niczym pikniki na Camp Nou, po cichutku i jedynie zachwyty nad Viniciusem, gdzie akurat w tym meczu grał mega słabo xD

0

@Crystal37 Też idziesz na meczyk z Rennes?

13

@Barca1992 "99% Polaków by sobie tego życzyło"

To ja jestem w tym 1%

0

@Lionel_Messi10 Tak było, ale te czasy nie wrócą i trzeba się z tym pogodzić i budować nową Barcelonę.

Prawda jest taka, że gdyby Laporta podpisał CVC to już doszczętnie udupiłby ten klub, i nawet zwycięstwa w LM co sezon (w co mało wierzę) by tego nie uratowały :(

Messi by odszedł, a my bujalibyśmy się ponad 40 lat z kredytem na ujowych zasadach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?