HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Ale ich zabijamy podaniami xDDD
Jak za starych czasów :D
6
Jeszcze dwie, doyebać ich do cna!
0
Ale katastrofalny jest ten Real xD
20
Kibice Realu, już przygotowani xD
https://zapodaj.net/28c23b0d0a123.png.html
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Mario96w
0
Pięknieee, jedziem po manitę!!!
0
Piękny jest ten GAVI :D
0
Bliżej, bliżej, coraz bliżej
0
Vamos Barca, po pierwszy puchar w tym sezonie!
3
@Lionel_Messi10 ''No to niech sobie kontynuuje tą szopke. Dla mnie robi z siebie błazna.''
Rozumiem, że Shakira, która zaczęła tą g*wnoburzę, już nie robi z siebie błazna i nie chce zbić jak największej kasy i rozgłosu przy okazji premiery jej nowego singla?
0
@Firestone Lepsze to, niż kolejne mistrzostwo szejków :D
Ale niemiłosiernie wkur****a ta gra na czas Ramsdale'a i Tierney'a od 75'...
0
@cris2706 Ok.
0
Ramsdale co im dupę ratuje :O
0
@cris2706 Rozumiem, że teraz wszystko będziesz podpinał pod prowokację xD?
6
@cris2706 10:0 od razu, po co się ograniczasz?
0
@Witekk10 Z taką grą będzie ciężko :/
Cała nadzieja w tym, że lepiej gramy w drugich połowach
3
Składy na derby:
@Kgorecki2500 @Medium @Sawik_10
0
@cris2706 Idź lepiej nawstawiaj kolejnych postów o pięknej Argentynce, a nie czekaj, wstawiłeś i ci zleciał z rowerka xDD
1
@takisobiektos A czego Ty od niego oczekiwałeś? Honoru? Pff, to ten sam sort co dawniejszy Janiama, z tym, że pan Maciej się ogarnął i pisze sensowne treści, a ten jedyne co potrafi to prowokacje i ubliżanie Ronaldo xd
1
@Survier I ma więcej minut w kadrze od Antony'ego
8
@Emhyr Unala
8
@Kessie @VegetaPolska To by mało z radości nie zszedł xD
4
@Kessie Jest tutaj jeden błąd
U niego nie ma czegoś takiego jak
"Hej, spotkamy się w weekend"
3
@VegetaPolska Przyniosłem krzesła ^^
1
@AlexDark00 94 mln transfer Ronaldu do Realu
0
@czółkovsky "Z bliska" ^^
17
@Luciano99 @Kessie, kapuś kapuś, inaczej sześćdziesiona
6
Ekh, za każdym razem
https://www.instagram.com/p/CmeWPu8DW6q/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
Komentarz usunięty
3
@Firestone @Moderacja @wpwelement Jak to jest, że pomimo wiecznych prowokacji i ubliżania użytkownikom ten typ jest nadal bez bana?
8
@Firestone Mała frustracja się wkradła, choć po części ma rację, bo ich głównym celem jest jednak LM.