1

@Chada Kofeina, tauryna, kilo cukru. Wystarczy, czy dalej mam wymieniać?

0

@gumaz 0.

65

Nikt nie jest warty miliarda euro, no chyba, że młody Messi, ale tylko z gwarancją tego, że jego kariera potoczy się tak samo :D

0

@Emhyr To jest przykładowy skład robiony na szybko, wiadomo, że można trochę pozmieniać.

Np:
Kepa ---> Mendy
Azpilicueta ---> James
Badiashille ---> Silva
Zakaria ---> Kante

Możnaby coś fajnego z tego ulepić, ale tu potrzeba specjalisty, którym Potter napewno nie jest.

6

Jeśli patrzeć na czysty papier i na brak kontuzji, to od nowego sezonu mogliby mieć spoko skład.
https://zapodaj.net/d8a7d26c46945.jpg.html

1

@Lionel_Messi10 Tak jak mówię, rozegra choć jeden dobry sezon, to sam odwołam swoje słowa.

Odnoszę wrażenie, że poszedł do najgorszego klubu z "topu". Tam jest taki plac budowy, że ciężko stwierdzić co oni chcą grać, do tego Potter być może wyleci a przyszło w uj nowych zawodników.

Nie wiem jak oni to poukładają xD

0

@Faro A to wina samego De Jonga? Miej na uwadze, że mamy/mieliśmy takich paralityków jak wóz z węglem - Busquets, Alba, Lenglet, Semedo czy Ter Stegen w katastrofalnej formie a ty tutaj wyskakujesz, że to akurat Frenkie zawalił nam sporo meczy xD

Pokaż mi te wiele meczy, które nam zawalił.

1

@Lionel_Messi10 Nie wydaję mi się. Dla mnie te 5/6 meczy na Mundialu i gra w średniej Benfice nie jest żadnym wyznacznikiem.

Poszedł jak dla mnie, do jednego z trudniejszych klubów. Jak zagra choć jeden dobry sezon w najlepszej Premier League to może zmienię zdanie.

Póki co, to śmierdzi mi transfer mega flopem, tym bardziej za takie pieniądze.

1

@Faro Frenkie w formie nosem wciąga tą gwiazdeczkę.

0

@Rl9k1nG Za darmo tego nie robią. Mają w tym swój biznes

1

Dawać tego Isco, Ksavi zrobi z niego grajka ^^

0

@ANTI10 Ale szczur, po pierwszym nieudanym podejściu, grał w meczu z Varzim w którym strzelił bramkę, tak się bił w pierś (logo Benfiki) a teraz przy kolejnej okazji ucieka jak szczur xD

4

@Kgorecki2500 Biurkacz to mógłby wkońcu wyjść do ludzi, a nie tylko gra.

5

@szkutnik91 Ale przecież on taki rzetelny :D

Podziwiam ludzi, którzy wierzyli w Bernardo xD

0

@gurales Już ostro podrożały, względem zeszłego roku.

0

@kynio302 Obrońca* jak już. Łykaj dalej doniesienia tamtejszych pudelków to daleko zajedziesz.

1

@Kgorecki2500 Jak tam cena pierożków ruskich ^^?

2

@tbas No tak, bo 9,49 za 10 jajek klasy L to za mało...

Ekh, a jeszcze kilka lat temu kupowałem za 2,99 na promocji :(

0

@Deathwing112 I nie jednego otworu
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

5

@draxidox @VegetaPolska pewnie wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bobo90 czy @Bobo25 to twój brat?

1

1

@kynio302 A Ty pelikanem xD

3

juhC um w ępud, tyle w temacie tego kmiota.

0

@bartekvisca Downsizing pełną gębą, ale to już nie od dziś tak jest. Dzisiaj jedynie mogą sobie wycierać mordy inflacją, a prawda jest taka, że inflacja nie ma tutaj żadnego wpływu.

Jeszcze ten "dotkliwy wzrost cen" xD No tak, za dwie pianki pewnie podnieśliby o 2zł.

1

@Kessie 1 z 6 sztuk na świecie ;)

3

@Antimadridista_WR o 10 lat za późno

1

@ShawnC Jeśli faktycznie ktoś przyjdzie, to obstawiam Amrabata i przejście na 4-4-2, bo mamy za mało opcji żeby grać w 4-3-3, no chyba, że Gavi na skrzydło.

1

Ciekawe jakim cudem zmieścimy tego Bernardo w limicie 5M euro xD?

Ile on zarabia w City?

5

@BorzyKrzys @Kidd @Lionel_Messi10 Zauważcie jedną podstawową rzecz. Od czasu pomysłu uruchomienia Super Ligi pod górkę robi się tylko trzem najbardziej zaangażowanym klubom.
Tebas nie pozwalający zarejestrować Gaviego czy Araujo, Uefa dobierająca się do Juve i grożąca Realowi wyrzuceniem z Champions League.

Przypadek? Nie sądzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?