HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kondziubarca Odejdzie Messi, to paryżaki stracą jednego "kibica" xD
5
@zadafcb Z całym szacunkiem, ale nie przyrównujmy tego do finału Mundialu, bo tu nie ma żadnego porównania.
Sport, którym interesują się praktycznie sami Amerykanie, nastawiony stricte pod kasę z praw telewizyjnych i kasę z reklam.
0
@BorzyKrzys Czy taki skandal?
Po pierwsze, nie jest to podobno sędzia VARU, a pracownik Canal+.
Po drugie, pokazał (L) lewą ręką xD
A po trzecie, niech se chłop kibicuje komu chce.
Założę się, że w Hiszpanii i we Włoszech są dużo gorsze rzeczy jeśli chodzi o var czy sędziowanie.
1
@Worny Raczej zjarany tematem :D
1
@kiper09 Bo to fanboj P$G i Messiego xD
Już wiele razy pisałem o tym spamie to moderacja nie zwracała uwagi na posty.
3
@ArterkHD @Ojciec5tkidzieci Jakbym nie psioczył na ten kraj, to w takich chwilach cieszę się, że mieszkam w Polsce, gdzie nie ma tornad, trzęsień ziemi czy innych kataklizmów.
Współczuję im z całego serca, niewyobrażalna tragedia :/
4
@Rust_Cohle A po powrocie poród kolejnego Mekambe i wmawianie chłopu, że ma przodków z Nigerii xD
1
@adi7adi8 A na samym meczu Legia - Cracovia 2:2
I która liga jest lepsza? :D
1
@ranger3120 Szkoda, że nie Furia, ale gratki dla G2. Lepsi oni niż NaVi czy Vitality ;)
0
@takisobiektos Panieee, ja z Legii wracam, więc nie oglądałem :v
Ogólnie jak tam meczyk? Pełna dominacja G2 czy Heroic się trochę postawiło?
0
@Toretto Lepsza, daremna LaLiga, co nie?
0
@Rust_Cohle @Janiama Obrażuny, to nie było :D
0
@Comentateiro Lech to se może xD
0
@lukaszbarca15 No w sumie, jest w tym sens
1
@KrychaFCB Czyli co, Tej albo Roman puknęli Elenę :D
1
@Kgorecki2500 I bardzo kurła dobrze. Niech się żrą jak najbardziej, to Baya z jeszcze większą łatwością ich zmiecie :D
8
@Luciano99 Jak zawsze złoto xD
Tylko wymień @macio_944 na @Lionel_Messi10, bo to po nim widać, że mocno zabiega o względy Sysii xD
0
@Kuba_1 Oby oby.
Fvck P$G forever!
1
@takisobiektos Czego oczekiwać od gościa, który na każdym kroku broni Koemana i robi z niego top trenera xD
0
@Janas11224 I tak, i nie, bo z jednej strony to ludzie komentują twój post, ale z drugiej jednak strony stosujesz bardzo podobną zagrywkę, którą stosował chips, tylko, że w dużo mniejszym wymiarze.
0
@Janas11224 Widzę, że na siłę chcesz się wepchnąć do gorących, albo poflexować, bo nie wiem co ma na celu ten post xD
0
@Sulimo Co masz do Rakowa xD?
0
NiKo co za clutch :o
0
@FcPortoFan1999 Półfinał IEMa w Katowicach G2 - Team Liquid
@Emhyr Z tym końcem CSa, to już słyszę od dobrych kilku lat xD
0
@FcPortoFan1999 CSa se włuncz, a nie tego lola
2
@GeneralXavi Te pierogi co @Kgorecki2500 bierze xD
A tak na serio, to jest wiele rzeczy, zależy jaka tematyka Cię interesuje?
2
@takisobiektos Ano tak, uj tam w PSG, on kibicuje FC Messi xD
1
@takisobiektos @Lionel_Messi10 Jak tam twe psg xD?
0
@Pawel13sz Dobrze, że nie siądzie ;)
Precz z argentynolami, tylko prócz Messiego.
4
Ale we wtorek będzie huk pekających pup paryżaków xD
Aż nie mogę się doczekać