7

@Kondziubarca Odejdzie Messi, to paryżaki stracą jednego "kibica" xD

5

@zadafcb Z całym szacunkiem, ale nie przyrównujmy tego do finału Mundialu, bo tu nie ma żadnego porównania.

Sport, którym interesują się praktycznie sami Amerykanie, nastawiony stricte pod kasę z praw telewizyjnych i kasę z reklam.

0

@BorzyKrzys Czy taki skandal?
Po pierwsze, nie jest to podobno sędzia VARU, a pracownik Canal+.
Po drugie, pokazał (L) lewą ręką xD
A po trzecie, niech se chłop kibicuje komu chce.

Założę się, że w Hiszpanii i we Włoszech są dużo gorsze rzeczy jeśli chodzi o var czy sędziowanie.

1

@Worny Raczej zjarany tematem :D

1

@kiper09 Bo to fanboj P$G i Messiego xD

Już wiele razy pisałem o tym spamie to moderacja nie zwracała uwagi na posty.

3

@ArterkHD @Ojciec5tkidzieci Jakbym nie psioczył na ten kraj, to w takich chwilach cieszę się, że mieszkam w Polsce, gdzie nie ma tornad, trzęsień ziemi czy innych kataklizmów.

Współczuję im z całego serca, niewyobrażalna tragedia :/

4

@Rust_Cohle A po powrocie poród kolejnego Mekambe i wmawianie chłopu, że ma przodków z Nigerii xD

1

@adi7adi8 A na samym meczu Legia - Cracovia 2:2

I która liga jest lepsza? :D

1

@ranger3120 Szkoda, że nie Furia, ale gratki dla G2. Lepsi oni niż NaVi czy Vitality ;)

0

@takisobiektos Panieee, ja z Legii wracam, więc nie oglądałem :v

Ogólnie jak tam meczyk? Pełna dominacja G2 czy Heroic się trochę postawiło?

0

@Toretto Lepsza, daremna LaLiga, co nie?

0

@Rust_Cohle @Janiama Obrażuny, to nie było :D

0

@Comentateiro Lech to se może xD

0

@lukaszbarca15 No w sumie, jest w tym sens

1

@KrychaFCB Czyli co, Tej albo Roman puknęli Elenę :D

1

@Kgorecki2500 I bardzo kurła dobrze. Niech się żrą jak najbardziej, to Baya z jeszcze większą łatwością ich zmiecie :D

8

@Luciano99 Jak zawsze złoto xD
Tylko wymień @macio_944 na @Lionel_Messi10, bo to po nim widać, że mocno zabiega o względy Sysii xD

0

@Kuba_1 Oby oby.
Fvck P$G forever!

1

@takisobiektos Czego oczekiwać od gościa, który na każdym kroku broni Koemana i robi z niego top trenera xD

0

@Janas11224 I tak, i nie, bo z jednej strony to ludzie komentują twój post, ale z drugiej jednak strony stosujesz bardzo podobną zagrywkę, którą stosował chips, tylko, że w dużo mniejszym wymiarze.

0

@Janas11224 Widzę, że na siłę chcesz się wepchnąć do gorących, albo poflexować, bo nie wiem co ma na celu ten post xD

0

@Sulimo Co masz do Rakowa xD?

0

NiKo co za clutch :o

0

@FcPortoFan1999 Półfinał IEMa w Katowicach G2 - Team Liquid

@Emhyr Z tym końcem CSa, to już słyszę od dobrych kilku lat xD

0

@FcPortoFan1999 CSa se włuncz, a nie tego lola

2

@GeneralXavi Te pierogi co @Kgorecki2500 bierze xD

A tak na serio, to jest wiele rzeczy, zależy jaka tematyka Cię interesuje?

2

@takisobiektos Ano tak, uj tam w PSG, on kibicuje FC Messi xD

1

@takisobiektos @Lionel_Messi10 Jak tam twe psg xD?

0

@Pawel13sz Dobrze, że nie siądzie ;)

Precz z argentynolami, tylko prócz Messiego.

4

Ale we wtorek będzie huk pekających pup paryżaków xD

Aż nie mogę się doczekać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?