HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Leć do weterynarza, lepiej zasięgnąć porady specjalisty.
2
@kiper09 Sarkazm, ironia?
Mówi to panu coś?
0
@Emhyr Ekh
2
Ach ci ''topowi'' bramkarze, tyle bramek puszczają ^^
7
@Emhyr Dobrze, że nie zrobił Barkleya z Bournemouth :D
0
@Emhyr Lewus się przełamie ^^
0
@Emhyr Dzisiaj ich robimy!
1
@takisobiektos Dlatego kończę już ten bezsensowny dialog, bo jemu i tak się nie przemówi do rozsądku.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Kamiloza91
Czysto sportowo? Tak, bo nosem wciąga takiego Ferrana i Fatiego razem wziętych
Poza sportowo i ze względu na pajacowanie? Nigdy w życiu
0
@bartas97 Ej, ale bez takich :p
1
@Lionel_Messi10 ''To kim jest według Ciebie, jak piszesz do Sysi że jest taki dobry? xD''
Solidnym obrońcą?
''Chłopie Nacho to placek i tyle w temacie, nigdy w życiu bym go nie powołał do repki i Luczo miał racje.''
Idąc Twoim śmiesznym, ale tokiem myślenia, to jeden z Twoich idoli - Otamendi też jest plackiem, bo nie jest ''Topem'' i gra w średniej Benfice xD
Weź ty już więcej do mnie nie pisz, bo nie mam już siły na ciebie.
1
@Lionel_Messi10 I znowu mi odpisujesz, miałeś mnie definitywnie zablokować, ale widzę, że nie wytrzymujesz w postanowieniu.
Poza tym, gdzie ja wspomniałem, że Nacho jest ''Topem'', jprd chłopie...
1
@barcelonaLM No właśnie mówię, zawsze kiedy gra to nie schodzi poniżej solidnego poziomu, a @Sysia11 wymienia go w ''przeciętniakach''.
Ja też nie przepadam za Realem, a wielu zawodników nie lubię, ale bądźmy choć trochę obiektywni
1
@Sysia11 Powiedzieć, że Nacho to przeciętniak xD
Chłop jest zadaniowcem, ale zawsze jak gra to prezentuje solidny poziom.
0
Ale co się pocieszył Vinicjuszek, to jego xD
11
Pudło tego klauna, to miód na moje oczy
1
@Kgorecki2500 Niby nie, ale Girona leży w Katalonii, więc jest jak swój ;D
1
@tomek8756 42 zł za dzień? Panie, ja u @Luciano99 mam więcej
0
@Kgorecki2500 Co ty za jaśków kupujesz? :D
Weź sobie Riquelme z Girony, to dopiero jest kot na LS
0
@tomek8756 Ta informacja obróci moje życie o całe 360 stopni xD
0
@lucas/catalan Modivo legit
1
@VegetaPolska "Mam poparcie u jej przyjaciółki więc..."
No to już jesteś w domu xD
Co tam poparcie jej matki, ojca czy ogólnie rodziny, ważne, że psiapsióła jest na tak :D
0
@VegetaPolska Miło, że wziąłeś sobie moje uwagi do serca i idziesz na divy :D
1
@Rust_Cohle Zwracam honour
0
@Emhyr Zdobył MŚ, miał fundamentalny wkład w jego zdobycie, więc co w tym dziwnego?
Z kolei Martinez, prócz 2 obronionych serii karnych i obronionej setki w finale niczym specjalnym nie zaistniał, żeby dawać mu TOP1 za cały sezon.
1
@Bezhistorii Cii, bo mnie zaraz osądzą, że to ukryty przekaz, i hejt na Messiego ;)
0
Oho, widzę, że boski, najlepszy i najukochańszy Emilianek "Dibuś" Martinez zaliczył kolejne kapitalne spotkanie.
6 meczy po Mundialu - 13 straconych bramek i do tego dzisiejszy samobój xD
Nie ma co, wspaniały ma sezon
W pełni zasługuje na TOP1 ^^
0
@Medium Dobrze, jechać tam z tym ręcznikiem na bramce Villi