1

@norbi77 Leć do weterynarza, lepiej zasięgnąć porady specjalisty.

2

@kiper09 Sarkazm, ironia?
Mówi to panu coś?

0

@Emhyr Ekh


2

Ach ci ''topowi'' bramkarze, tyle bramek puszczają ^^


7

@Emhyr Dobrze, że nie zrobił Barkleya z Bournemouth :D


0

@Emhyr Lewus się przełamie ^^

0

@Emhyr Dzisiaj ich robimy!

1

@takisobiektos Dlatego kończę już ten bezsensowny dialog, bo jemu i tak się nie przemówi do rozsądku.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Kamiloza91
Czysto sportowo? Tak, bo nosem wciąga takiego Ferrana i Fatiego razem wziętych
Poza sportowo i ze względu na pajacowanie? Nigdy w życiu

0

@bartas97 Ej, ale bez takich :p

1

@Lionel_Messi10 ''To kim jest według Ciebie, jak piszesz do Sysi że jest taki dobry? xD''

Solidnym obrońcą?

''Chłopie Nacho to placek i tyle w temacie, nigdy w życiu bym go nie powołał do repki i Luczo miał racje.''

Idąc Twoim śmiesznym, ale tokiem myślenia, to jeden z Twoich idoli - Otamendi też jest plackiem, bo nie jest ''Topem'' i gra w średniej Benfice xD

Weź ty już więcej do mnie nie pisz, bo nie mam już siły na ciebie.

1

@Lionel_Messi10 I znowu mi odpisujesz, miałeś mnie definitywnie zablokować, ale widzę, że nie wytrzymujesz w postanowieniu.

Poza tym, gdzie ja wspomniałem, że Nacho jest ''Topem'', jprd chłopie...

1

@barcelonaLM No właśnie mówię, zawsze kiedy gra to nie schodzi poniżej solidnego poziomu, a @Sysia11 wymienia go w ''przeciętniakach''.

Ja też nie przepadam za Realem, a wielu zawodników nie lubię, ale bądźmy choć trochę obiektywni

1

@Sysia11 Powiedzieć, że Nacho to przeciętniak xD

Chłop jest zadaniowcem, ale zawsze jak gra to prezentuje solidny poziom.

0

Ale co się pocieszył Vinicjuszek, to jego xD

11

Pudło tego klauna, to miód na moje oczy

1

@Kgorecki2500 Niby nie, ale Girona leży w Katalonii, więc jest jak swój ;D

1

@tomek8756 42 zł za dzień? Panie, ja u @Luciano99 mam więcej

0

@Kgorecki2500 Co ty za jaśków kupujesz? :D
Weź sobie Riquelme z Girony, to dopiero jest kot na LS

0

@tomek8756 Ta informacja obróci moje życie o całe 360 stopni xD

0

@lucas/catalan Modivo legit

1

@VegetaPolska "Mam poparcie u jej przyjaciółki więc..."

No to już jesteś w domu xD
Co tam poparcie jej matki, ojca czy ogólnie rodziny, ważne, że psiapsióła jest na tak :D

0

@VegetaPolska Miło, że wziąłeś sobie moje uwagi do serca i idziesz na divy :D

1

@Rust_Cohle Zwracam honour

0

@Emhyr Zdobył MŚ, miał fundamentalny wkład w jego zdobycie, więc co w tym dziwnego?

Z kolei Martinez, prócz 2 obronionych serii karnych i obronionej setki w finale niczym specjalnym nie zaistniał, żeby dawać mu TOP1 za cały sezon.

1

@Bezhistorii Cii, bo mnie zaraz osądzą, że to ukryty przekaz, i hejt na Messiego ;)

0

Oho, widzę, że boski, najlepszy i najukochańszy Emilianek "Dibuś" Martinez zaliczył kolejne kapitalne spotkanie.

6 meczy po Mundialu - 13 straconych bramek i do tego dzisiejszy samobój xD

Nie ma co, wspaniały ma sezon
W pełni zasługuje na TOP1 ^^

0

@Medium Dobrze, jechać tam z tym ręcznikiem na bramce Villi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?