0

@Michalekek A Meppi umie coś bez Mbappe?

1

@Joe_Pesci Brawo Mandanda!

2

@Kaamilos87 Wiesz, dla nich zapewne najważniejsze jest to, jacy obecnie zawodnicy grają w obu klubach xD

Nie ma Messiego i Ronaldo? Więc nie można się zachwycać. Za to jakby robili przed meczowe studio 4h przed meczem PSG, to już co innego xD

Uj tam w ponad 100-letnią historię naszych pojedynków.

2

@cris2706 Za coś im płacą, a poza tym klasyk to klasyk.

0

@mekston Ty to wszędzie wciśniesz tą szpileczkę w Ronalda xD

0

@MarioVeB! Tydzień.

4

@Emhyr I, że hehe "14 Lig Mistrzów" xD

2

@tomek8756 Jeszcze Lech z Widzewem ;)

0

@dniel Bo jest głupia, i nic tego nie przykryje.

A tych kretynów z filmiku, prosto do rozgrzanego piecyka.

1

@PatriBarca Odnośnie Legii, to latem bardzo prawdopodobny jest transfer Tobiasza. Już w zimę Wolfsburg wyraził zainteresowanie, ale dawał "tylko" 3-4 mln €, gdzie Legia chce minimum 5M.

Co do Nawrockiego narazie cisza, ale imo wszystko zależy od tego czy dogadają się z Josué, bo on też z tego co wiem, małych pieniędzy nie chce.

0

@koziar Do prima aprilis jeszcze niespełna dwa tygodnie ;)

0

@koziar Nie wcale, bo ja tu konto mam od wczoraj :D

1

@LukaszFan Strzela - źle, nie strzela, też źle

Prawda jest taka, że jakby to Messi strzelił identyczną bramkę z jakimś Clermont czy innym francuskim ogórem to co poniektórzy mieliby tu mokro xD

2

@BartqRKO Niby tak, i po części masz rację, ale przyznasz, że nie ma obecnie gorszego "ogłupiacza" od tej platformy?
Serio, jak widzę jak mój braciak przewija te rolki kilka godzin z rzędu, to aż mnie krew zalewa.
Jeszcze, żeby to było coś mądrego, ale to w większości jeden wielki influenserski shit...

4

@bartas97 Kolejna ameba umysłowa ze srik toka, a kolejne ameby to oglądają...

Tak jak nie cierpię tego rządu, tak tu sam bym im podrzucił pomysł cenzury tego gówna, ja na prawdę już nie mam słów na to jak to badziewie ogłupia najmłodszych...

0

Sentino > Malik Fontana i nawet z tym nie handlujcie

0

Oho widzę, że naczelny łak daje koncert :D

Jak to dobrze, że odpuściłem se tą galę

0

@MarioVeB! Kluczowy mecz dający nadzieję będzie za 2 tygodnie, jeśli wygramy to jest jeszcze szansa, każdy inny wynik oznacza mistrza dla Rakowa.

16

@Seba_89_ Zacznijmy od tego, że powinno się zaorać tego srik toka, bo obecnie nie ma większego ogłupiacza wśród młodzieży...

0

@bartas97 Yes! Yes! Yes!

0

@bartas97 Mam nadzieję, na podobny wynik z pierwszego meczu tych drużyn ;)

0

@Alan_fcbfan "A w dużej mierze ich głównym zainteresowaniem jest to co się będzie dziać po meczu, a nie sam sport jakim jest piłka nożna"

Tak tak, wrzucaj kilku idiotów, którym w głowie tylko ustawki do worka z normalnymi kibicami, którzy są bardziej zaangażowani w życie klubu niż pikniki z innych trybun i nazywaj ich "kibolami" jak to w tym kraju ludzie mają w zwyczaju...

0

@Alan_fcbfan Widać, że nigdy nie byłeś na żadnym meczu xD

Jeśli chodzi o doping, to Żyleta, kocioł na Lechu czy Torcida na Górniku, zjada pikniki z Barcelony, czy ogólnie Hiszpanii, co na mecz przychodzą tylko po to, żeby se zdjęcia porobić...

1

@tristan87 Giga mocna kadra.

Timo is back!

5

@VegetaPolska On i tak ma większe szansę na powołanie, niż ty na zaliczenie xD

4

@supraomnes1 No i? Co w tym dziwnego, że kapitan i najlepszy strzelec reprezentacji dostał powołanie?

Nawet jak nie będzie grał to jego doświadczenie będzie procentować.

1

@Esteban_ Całkiem odważna teza, mając na uwadze, że będą grali z Feyenoordem, który rozbił wczoraj Szachtar 7:1

0

@JordiAlbion Z tym, że pamiętaj, finał to jest jeden mecz, w którym wszystko się może zdarzyć

2

@PatrykBarca No faktycznie nie grali.

No chyba, że Juve, Milan, Inter i Liverpool to nie są poważne zespoły :D

1

@betonito Inter z taką grą leci z Benfiką a Milan nie pyknie Napoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?