0

@Kidd Najgorzej to może nie, bo zrobili Miedź 4:0, ale napewno jedna z najgorszych.

Nie przepadam za nimi, ale trochę szkoda będzie, że taki klub zleci z ligi.

0

@Janas11224 Szybko to odkryłeś xD

On od zawsze taki był, a ostatnia afera z boxami tylko to uwypukliła.

1

@norbi77 Z życia wzięte :)
Wczoraj gramy dwumecz Anglia (ja) - Francja, w pierwszym meczu 2:1 dla mnie, w rewanżu strzelił mi bramkę na 1:0 w 4', a od 18 minuty grałem w "10" po czerwonej Mingsa.
Zmieniłem formację, cofnąłem zespół, umiejętnie się przy tym broniąc i czekałem na kontry.
Jeszcze w pierwszej połowie bramka na 1:1, w 89' na 2:1, i 93' na 3:1.

A po meczu wymówki, że "gram nie fair", "że tylko fauluję", że faulowałem jak był sam na sam".
Uj, że miał ponad 70 minut gry w przewadze :D

I tak co każdy wygrany mecz :D

0

@Kidd Coś mi się wydaję, że psim swędem się jakoś utrzymają.

1

@norbi77 Z Realem jest jak z moim braciakiem przy grze w Fifę.
Wieczne szukanie wymówek swoich porażek xD

2

@partymaker 95745

1

@Mario96w Może źle się wyraziłem.
Mniej więcej chodzi mi o to, że są siebie warci, ale generalnie mało mnie interesuje ta drama

4

@Mario96w No i co z tego?
Wiele osób zarzuca Pique, że zdradził Shakirę, przez co ich dzieci będą musiały wychowywać się w rozbitej i skłóconej rodzinie.
Tymczasem Shakira nagrywa dissy na ich ojca.
Nie powiem ultra dojrzałe

1

@Gacek5 Shakira to też akurat inteligencją nie grzeszy

1

@VegetaPolska Bo mam już tam jakieś doświadczenia z kobietami. I po samych zdjęciach umiem wywnioskować kto jest kto.

6

Baby, ach te baby ^^

Swoją drogą, muszę ci powiedzieć @VegetaPolska, że gustu to ty nie masz, bo tu na kilometr jedzie patusiarstwem.

2

@FcBarcelonaFanMSN BESTIA :D

0

@tristan87 Szkoda, że lata temu do nas nie trafił. Nie wiem dlaczego, ale pomimo tego, że nie jest on piłkarzem Barcelony, to czuję do niego sporą sympatię, ale teraz to już po ptokach.

3

@Maciekkk @Kapitan hawk Łap tu kolejną podszywkę ;)

0

@Faro Szkoda, że podawać i strzelać nie umie.

0

@agaFCB Też trochę inny typ zawodnika

0

@czółkovsky Przecież Drake i Rosalia już wcześniej byli mega znani, więc o jakich zasięgach mówimy?

2

@VegetaPolska A ja wręcz przeciwnie, bo za około godzinkę wlatuje L4 :D

14

@Objectivo Tak samo jak za ciągnięcie za włosy Gaviego w poprzednim klasyku, przez tego dzbana z "19"

1

@Kidd Nie no, akurat mi osobiście, Żewłakowa się spoko słucha.

Co do pozostałej dwójki, to bez komentarza.

0

@VegetaPolska Dzisiaj frajer do Fatiego skakał. Także wiesz, zdjęcie stare, ale dalej aktualne.

1

@Pedri16Future Pożyjemy zobaczymy ;)

1

@Oskarenks A na Rambli chcieli go zwalniać po chwilowym dołku :D

0

@VegetaPolska Kolejny kosz xD?

0

@GeneralXavi Jest jedna nieścisłość, ona przyjęła oświadczyny ;)

2

@Bagsik88 W końcu się z Tobą zgadzam. W punkt!

0

Brawo Araujo...

0

Real osrany aż miło

3

Jedziem z madryciakami!

0

@Cotutajsiedzieje W składzie PSG ;)

@Michalekek No no, z Bayernem pokazał co potrafi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?