3

@Sysia11 Weź głęboki oddech.

1

@AFA90 Jak to jest kibicować zespołowi, tylko dlatego, że gra tam jeden zawodnik xD?

Przyszedł Fernandez, to teraz wszyscy ci co kibicują Argentynie, kibicują też Chelsea.

0

@Kinginiesta Zapytaj koleżanki, dla niej zapewne warty jest jeszcze więcej :D

4

@Sysia11 Jak tam twój kozak za 120M?

1

Pięknie Adeyemi przewiózł Enzusia :D

0

To niezła Chelsea Dortmund xDD

2

Pięknie się tą Borussię ogląda

0

@Gibbon_FCB Co zrobił?

0

@MesQueUnClub96 Nieźle tam masz xD

0

@MesQueUnClub96 Nie wiesz tego, poza tym nie wrzucaj wszystkich kibiców do jednego worka ze zwykłymi idiotami, którzy powinni mieć zakazy stadionowe

0

@MesQueUnClub96 Przyjedź kiedyś na Żyletę, to zobaczysz doping ;)

Choć z tym BVB się zgadzam, ogólnie niemieckie kluby mają TOP kibiców

0

@Medium Nie dostaną, zobaczysz. Bayern albo Real pewnie wygrają

Rok temu też grali kupę, a mimo wszystko na koniec sezonu wygrali finał oddając, jeden celny strzał na bramkę xD

5

@Pawel13sz Ale niekorzystne foto mu dali.

A tak na serio, to niech Alemany negocjuje, i niech wraca do nas.

1

@Firestone Do tego BVB win ;)

0

Pytanie, bo widziałem na dole różne komenty
https://strawpoll.com/polls/ajnEOOqx0ZW

Ja osobiście skuszę się na opcję nr 3 :D

0

@zadafcb A teraz porównaj to sobie z oglądalnością pierwszego lepszego mundialowego hitu, a co dopiero finału ;)

Do tego, gdzie ranga MŚ a finału NFL

14

@Herato Ronaldo zdecydowanie

0

@Kgorecki2500 Bo nikt więcej tego nie ogląda.

A TVP Sport porównuje to do finału Mundialu xD

1

@Kessie Już jutro usłyszę ten piękny hymn na żywo ;)

0

@tristan87 Zależy co przez to rozumiesz :p

0

@tristan87 Siebie warci są szczerze mówiąc.

1

@Kondziubarca Odklejka Jana? Nowe nie znałem.

0

@Kleps0n Z tego co pamiętam, to Modrić wygrał w tamtym sezonie LM, więc może tym.

0

@Sysia11 Aż sobie zapiszę tego koma na okazję odpadnięcia Twoich idoli ;)

@cris2706 Sam wiesz, jak wyglądały te wygrane, więc co ja ci będę mówił.

1

@Kapitan hawk Powodzenia w kotle na Allianz Arenie xD

Wy już odpadliście xD

1

@cris2706 W sumie to po nic, ale fajnie jest się pośmiać z gościa, który życzył ''jak najdłuższej kontuzji'' zawodnikowi, który w ważnych meczach może być kluczowy dla jego drużyny.

0

@Comfortable_ No i właśnie o tym mówię.

1

@Lionel_Messi10 Jak to było? ''Bez Mbappe PSG będzie grało lepiej'' xD

Tymczasem pierwsza połowa -
Tymczasem PSG po wejściu Mbappe :D

5

@Firestone @MesQueUnClub96 Co was @cris2706 pooznaczał to jego xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?