HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sysia11 Weź głęboki oddech.
1
@AFA90 Jak to jest kibicować zespołowi, tylko dlatego, że gra tam jeden zawodnik xD?
Przyszedł Fernandez, to teraz wszyscy ci co kibicują Argentynie, kibicują też Chelsea.
0
@Kinginiesta Zapytaj koleżanki, dla niej zapewne warty jest jeszcze więcej :D
4
@Sysia11 Jak tam twój kozak za 120M?
1
Pięknie Adeyemi przewiózł Enzusia :D
0
To niezła Chelsea Dortmund xDD
2
Pięknie się tą Borussię ogląda
0
@Gibbon_FCB Co zrobił?
0
@MesQueUnClub96 Nieźle tam masz xD
0
@MesQueUnClub96 Nie wiesz tego, poza tym nie wrzucaj wszystkich kibiców do jednego worka ze zwykłymi idiotami, którzy powinni mieć zakazy stadionowe
0
@MesQueUnClub96 Przyjedź kiedyś na Żyletę, to zobaczysz doping ;)
Choć z tym BVB się zgadzam, ogólnie niemieckie kluby mają TOP kibiców
0
@Medium Nie dostaną, zobaczysz. Bayern albo Real pewnie wygrają
Rok temu też grali kupę, a mimo wszystko na koniec sezonu wygrali finał oddając, jeden celny strzał na bramkę xD
5
@Pawel13sz Ale niekorzystne foto mu dali.
A tak na serio, to niech Alemany negocjuje, i niech wraca do nas.
1
@Firestone Do tego BVB win ;)
0
Pytanie, bo widziałem na dole różne komenty
https://strawpoll.com/polls/ajnEOOqx0ZW
Ja osobiście skuszę się na opcję nr 3 :D
0
@zadafcb A teraz porównaj to sobie z oglądalnością pierwszego lepszego mundialowego hitu, a co dopiero finału ;)
Do tego, gdzie ranga MŚ a finału NFL
14
@Herato Ronaldo zdecydowanie
0
@Kgorecki2500 Bo nikt więcej tego nie ogląda.
A TVP Sport porównuje to do finału Mundialu xD
1
@Kessie Już jutro usłyszę ten piękny hymn na żywo ;)
0
@tristan87 Zależy co przez to rozumiesz :p
0
@tristan87 Siebie warci są szczerze mówiąc.
1
@Kondziubarca Odklejka Jana? Nowe nie znałem.
1
@Janas11224 @Atencjuszek Cały @lucca87 xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12786456#comment-12786514
0
@Kleps0n Z tego co pamiętam, to Modrić wygrał w tamtym sezonie LM, więc może tym.
0
@Sysia11 Aż sobie zapiszę tego koma na okazję odpadnięcia Twoich idoli ;)
@cris2706 Sam wiesz, jak wyglądały te wygrane, więc co ja ci będę mówił.
1
@Kapitan hawk Powodzenia w kotle na Allianz Arenie xD
Wy już odpadliście xD
1
@cris2706 W sumie to po nic, ale fajnie jest się pośmiać z gościa, który życzył ''jak najdłuższej kontuzji'' zawodnikowi, który w ważnych meczach może być kluczowy dla jego drużyny.
0
@Comfortable_ No i właśnie o tym mówię.
1
@Lionel_Messi10 Jak to było? ''Bez Mbappe PSG będzie grało lepiej'' xD
Tymczasem pierwsza połowa -
Tymczasem PSG po wejściu Mbappe :D
5
@Firestone @MesQueUnClub96 Co was @cris2706 pooznaczał to jego xDDDD