HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CulerParaSiempre Też, ale ogólnie zawsze siedziała mi ta liczba
0
@kuz Jakbym mógł to bym Ci oddał, bo i tak znając życie na moim obecnym sprzęcie to nie pójdzie :v
Trzeba wkońcu kupić tego nowego kompa :D
0
@4drian0 Ja też dostałem xD
3,4k godzin, 1 poziom steam :D
0
@Lionel_Messi10 Tylko, żeby nie skończyło się jak z Fatim. On też wcześnie wchodził do drużyny, kilka kontuzji i nie ma chłopa.
0
@Lionel_Messi10 Imo nawet jeśli przyszedłby do nas Roque, to nie byłby od razu zmiennikiem Lewego. Co by nie mówić, to nie jest jeszcze ten poziom, a Auba nie dość, że zna realia, dobrze się zgrał, to daje sporą jakość.
0
@CulerParaSiempre Zależy od pozycji, ale chyba 21
18
Bierzecie?
Jak dla mnie bomba, solidny zmiennik Lewego na tanim kontrakcie.
0
@Kgorecki2500 Tylko, że wiesz, w każdej chwili mogą skończyć w worku :/
2
@DonCarletto Od Śliwy, coś w stylu tego dissu na Białasa
5
@VegetaPolska 80 - 90% przy najniższej krajowej, to dalej jest irracjonalne xD
15
@bartas97 Za free bym tego syfu nie chciał
10
@VegetaPolska To co ty, rodzicom się chyba do niczego nie dokładasz xD
0
@jacobFCB Taki tam, tęczowy "raper" ze USA :]
@Encore Niby ta, ale patrząc przez pryzmat tego ilu raperów mu groziło i nic mu nie zrobili, to to też nie wystawia im dobrej laurki :D
1
@Encore Idola ci sklepali :D
A taki był gangster, trejłej, skum gang i te sprawy xD
2
@barteggg08 @Szreko jest za United, z tego co pamiętam
0
@marcin62 Poezja, do tej pory co jakiś czas na słuchawkach :D
2
@fart Grabisz sobie, oj grabisz :@
0
@Objectivo Z Błonia jesteś? :D
4
Za tą szynkę i długopisy to byś nie ustawił meczu Pelikana Łowicz z Błonianką Błonie, a oni tu o meczach Barcelony pieprzą xD
0
@shahman Wyrobiłeś się.
W tej godzinie nikt jeszcze tego nie dodał xD
6
@PatrychoO Żałuj
0
@Colon Dokładnie. Bez Planu i Vlog Casha to imo dwa najlepsze kanały o tematyce podróżniczej
1
@Zawsze_Wierny
Najlepszy obrońca: Araujo
Najlepszy pomocnik: Frenkie
Najlepszy atakujący: Lewandowski
Najlepszy transfer: Christensen
Najwieksze zaskoczenie: Christensen
Najlepszy zawodnik: Ter Stegen
7
@Comentateiro ''chleb''
0
@Castro Wczoraj chyba
1
@PatrychoO 4-2-3-1 też mogłoby być ciekawe.
W obronie bez zmian
A wyżej
Lewandowski
Pedri - Messi - Dembele
de Jong - Busquets/Gavi
11
@Kondziubarca I dobrze, jak ma odejść to za gigantyczne pieniądze.
Doić ten pseudo twór ile wlezie.
0
@PatrychoO Załóżmy, że Messi wraca.
W jakim ustawieniu byś go widział?
Na PS, to już nie ta dynamika co kiedyś, poza tym mamy Dembele.
Może w pomocy jako ŚP?
1
@P33ck Oddawać mnie Legię.
Ponad 11 dni, do meczu z Rakowem :(
1
@Kondziubarca Jestem za, ale tylko na niskim kontrakcie, zgodnym z naszą obecną drabinką, a nie za te mityczne 20M za sezon.
Poza tym jest jeszcze Tebas