0

@CulerParaSiempre Też, ale ogólnie zawsze siedziała mi ta liczba

0

@kuz Jakbym mógł to bym Ci oddał, bo i tak znając życie na moim obecnym sprzęcie to nie pójdzie :v

Trzeba wkońcu kupić tego nowego kompa :D

0

@4drian0 Ja też dostałem xD
3,4k godzin, 1 poziom steam :D

0

@Lionel_Messi10 Tylko, żeby nie skończyło się jak z Fatim. On też wcześnie wchodził do drużyny, kilka kontuzji i nie ma chłopa.

0

@Lionel_Messi10 Imo nawet jeśli przyszedłby do nas Roque, to nie byłby od razu zmiennikiem Lewego. Co by nie mówić, to nie jest jeszcze ten poziom, a Auba nie dość, że zna realia, dobrze się zgrał, to daje sporą jakość.

0

@CulerParaSiempre Zależy od pozycji, ale chyba 21

18

Bierzecie?


Jak dla mnie bomba, solidny zmiennik Lewego na tanim kontrakcie.

0

@Kgorecki2500 Tylko, że wiesz, w każdej chwili mogą skończyć w worku :/

2

@DonCarletto Od Śliwy, coś w stylu tego dissu na Białasa

5

@VegetaPolska 80 - 90% przy najniższej krajowej, to dalej jest irracjonalne xD

15

@bartas97 Za free bym tego syfu nie chciał

10

@VegetaPolska To co ty, rodzicom się chyba do niczego nie dokładasz xD

0

@jacobFCB Taki tam, tęczowy "raper" ze USA :]

@Encore Niby ta, ale patrząc przez pryzmat tego ilu raperów mu groziło i nic mu nie zrobili, to to też nie wystawia im dobrej laurki :D

1

@Encore Idola ci sklepali :D


A taki był gangster, trejłej, skum gang i te sprawy xD

2

@barteggg08 @Szreko jest za United, z tego co pamiętam

0

@marcin62 Poezja, do tej pory co jakiś czas na słuchawkach :D

2

@fart Grabisz sobie, oj grabisz :@

0

@Objectivo Z Błonia jesteś? :D

4

Za tą szynkę i długopisy to byś nie ustawił meczu Pelikana Łowicz z Błonianką Błonie, a oni tu o meczach Barcelony pieprzą xD

0

@shahman Wyrobiłeś się.
W tej godzinie nikt jeszcze tego nie dodał xD

6

@PatrychoO Żałuj

0

@Colon Dokładnie. Bez Planu i Vlog Casha to imo dwa najlepsze kanały o tematyce podróżniczej

1

@Zawsze_Wierny
Najlepszy obrońca: Araujo
Najlepszy pomocnik: Frenkie
Najlepszy atakujący: Lewandowski
Najlepszy transfer: Christensen
Najwieksze zaskoczenie: Christensen
Najlepszy zawodnik: Ter Stegen

7

@Comentateiro ''chleb''

0

@Castro Wczoraj chyba

1

@PatrychoO 4-2-3-1 też mogłoby być ciekawe.

W obronie bez zmian
A wyżej
Lewandowski
Pedri - Messi - Dembele
de Jong - Busquets/Gavi

11

@Kondziubarca I dobrze, jak ma odejść to za gigantyczne pieniądze.

Doić ten pseudo twór ile wlezie.

0

@PatrychoO Załóżmy, że Messi wraca.
W jakim ustawieniu byś go widział?

Na PS, to już nie ta dynamika co kiedyś, poza tym mamy Dembele.
Może w pomocy jako ŚP?

1

@P33ck Oddawać mnie Legię.

Ponad 11 dni, do meczu z Rakowem :(

1

@Kondziubarca Jestem za, ale tylko na niskim kontrakcie, zgodnym z naszą obecną drabinką, a nie za te mityczne 20M za sezon.

Poza tym jest jeszcze Tebas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?