HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Za 3 lata mi się uda ;)
0
@mekston Coś ci nie pykło to porównanie xD
0
@Majkel34 Gusta, guściki
6
@Kuba_1 Ale co poniektórych boli ten Ronaldo.
Strzela? Źle, bo rywal za słaby.
Nie strzela? Beka, bo nawet ze słabiakami nie potrafi xD
1
@fanRealuAlespoko 2k13 vibe :D
0
@Majkel34 Wiktoria Gąsiewska > obie wymienione przez Ciebie panie.
0
@RomanHoffer Spełniłbym swoje największe marzenie o podróży po Ameryce Płd (Boliwia, Wenezuela, Peru, Brazylia, Argentyna)
1
@Jacu327 Michał Probierz
1
@Przemek2323 Chaos? Zobacz lepiej co się dzieje w Boliwii w San Pedro w La Paz xD
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
@Roobo To i tak nic innego jak zwykły fart, ale tak czy siak ładnie trafił
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
0
@Ptasior No ja bym nie porównywał Martineza do Fabiana, bo przez pryzmat całej kariery ten pierwszy może wiązać buty temu drugiemu (mówię oczywiście o karierze klubowej)
1
@MesQueUnClub96 Czysty ban jak dla mnie.
2
@Ptasior Niech ociera, poziomu Aston Villi, nigdy nie przeskoczy ;)
Nie przez przypadek każdy trener Arsenalu odpalał go na wypożyczenia xD
3
@Rewolucja123 Emilianek Martinez w ryk
7
@Donnie_Darko de Jong za mało
2
@FcBarcelonaFanMSN Ta, wczoraj na Pulsie trójkę oglądałem :D
A tak na serio to jutro się chyba przejdę.
4
@Pue Bo jest zabójczo skuteczny, jak Denzel Washington w Bez Litości.
1
@DonMatteo901 Jego 10% napiwno coś wywróci xD
1
@Emhyr Raczej pewniakami :)
Czym prędzej trzeba sprzedać ten szrot, żeby coś za nich odzyskać
17
To serio działa xDDD
https://zapodaj.net/d0fdbf70057c5.jpg.html
@require @Rust_Cohle @ranger3120
2
@Rust_Cohle W piwnicy to @Transu96 siedzi
1
@VegetaPolska Ale z prawą ręką już mieszkasz xD
0
@tristan87 Nie inaczej ^^