0

@mekston Za 3 lata mi się uda ;)

0

@mekston Coś ci nie pykło to porównanie xD

0

@Majkel34 Gusta, guściki

6

@Kuba_1 Ale co poniektórych boli ten Ronaldo.

Strzela? Źle, bo rywal za słaby.
Nie strzela? Beka, bo nawet ze słabiakami nie potrafi xD

1

@fanRealuAlespoko 2k13 vibe :D

0

@Majkel34 Wiktoria Gąsiewska > obie wymienione przez Ciebie panie.

0

@RomanHoffer Spełniłbym swoje największe marzenie o podróży po Ameryce Płd (Boliwia, Wenezuela, Peru, Brazylia, Argentyna)

1

@Jacu327 Michał Probierz

1

@Przemek2323 Chaos? Zobacz lepiej co się dzieje w Boliwii w San Pedro w La Paz xD

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@Roobo To i tak nic innego jak zwykły fart, ale tak czy siak ładnie trafił

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

0

@Ptasior No ja bym nie porównywał Martineza do Fabiana, bo przez pryzmat całej kariery ten pierwszy może wiązać buty temu drugiemu (mówię oczywiście o karierze klubowej)

1

@MesQueUnClub96 Czysty ban jak dla mnie.

2

@Ptasior Niech ociera, poziomu Aston Villi, nigdy nie przeskoczy ;)

Nie przez przypadek każdy trener Arsenalu odpalał go na wypożyczenia xD

3

@Rewolucja123 Emilianek Martinez w ryk

7

@Donnie_Darko de Jong za mało

2

@FcBarcelonaFanMSN Ta, wczoraj na Pulsie trójkę oglądałem :D

A tak na serio to jutro się chyba przejdę.

4

@Pue Bo jest zabójczo skuteczny, jak Denzel Washington w Bez Litości.

1

@DonMatteo901 Jego 10% napiwno coś wywróci xD

1

@Emhyr Raczej pewniakami :)

Czym prędzej trzeba sprzedać ten szrot, żeby coś za nich odzyskać

2

@Rust_Cohle W piwnicy to @Transu96 siedzi

1

@VegetaPolska Ale z prawą ręką już mieszkasz xD

0

@tristan87 Nie inaczej ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?