1

@kamilos1214 Usuń to, na Boga.

6

@VegetaPolska Kiedy chce zaimponować dziewczynie i udowodnić, że od dziecka ćwiczy karate xD
https://fb.watch/jGs-Dsdfx1/

Vegeta, ja wszystko rozumiem, ale jaki ty dajesz przykład młodszemu @MesQueUnClub96, teraz przez ciebie musi odkupić ten śmietnik, a ojciec mu tego nie daruje.

1

@macio_944 @MesQueUnClub_87 Nie mnie to oceniać.
Z tego co się orientuje i z tego co dało się wyczytać w mediach po transferze Messiego do PSG, to według włodarzy chyba jednak mało.

Nie oszukujmy się, transfer Leo był dla paryżaków czymś takim jak transfer Ronaldo do Juve - nadzieją na zwycięstwo w LM, i co?
Dwa lata z rzędu znowu odpadają w kompromitującym stylu.

Oczywiście nie upatruje tutaj tylko winy Messiego (choć też ma swój wkład w te porażki), a całego zarządzania tym klubem.

Donnarumma imo to nie ten kaliber, słaba obrona z jedynie solidnym Marquinhosem, prócz Verattiego mierna pomoc, i atak z nierówną formą Mbappe, Neymarem na L4 i Messim.

Tak to oni w życiu niczego nie wygrają.

A Ligue1 to żaden tytuł, bo już przed sezonem i tak wiadomo kto wygra.

0

@mindbender84 Ja to nie wiem, czy oni naprawdę nie wiedzą dlaczego na niego gwizdali, czy tylko palą głupa xD

@macio_944 "Dlaczego więc miałby robić jeszcze więcej by dobić do poziomu z reprezentacji, skoro kibice PSG go notorycznie nie szanują?"

Ano może dlatego, bo dostaje za to ogromne pieniądze?

Chociaż na jego miejscu robiłbym to samo, mając w głowie, że w lato najpewniej do nas wróci.

0

@Esteban_ Wiesz, każdy ma swoje upodobania.
Generalnie ja go szanuję jako piłkarza, ale go nie lubię.

Tak samo jak w Polsce jest nagonka na Josué, a ja z kolei go bardzo lubię ;)

@Lionel_Messi10 Kompromituj się dalej. Widzę, że wracasz do formy.

0

@MICHU2 Szczególnie Enzo i

0

@barteq Jak Messi ma zarabiać 7/8 M netto, więc co ta za kasa jak za takiego piłkarza?

Pogonić bezproduktywnego Fatiego albo Torresa, i już mamy na pensję.
Gdzie marketingowo transfer zwróci się w 100%, sam kupię koszulkę jak wróci do klubu.

1

@Lola120 Zgłaszam się ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Młody, przystojny, pracujący i nie zdesperowany jak pewien użytkownik ^^

0

@Michu94 Tylko Legia panie kolego ;)

8

@gumaz Dziewczyny: "ale jak to, ja mam ćwiczyć? W życiu, bo się spocę", "ale ja mam pernamentny okres" xDD

Tymczasem chłopy u mnie w klasie: "dawaj pan k**wa tą piłkę" "wybieramy składy"

Tak było od zawsze, a obecne srik toki czy instagramy, tylko to spotęgowały

0

@AFA90 Żyleta na Legii > Ultras P$G

0

@cris2706 Już wolę politykę i historyjki Vegety, niż spam do porzygu o PSG

2

@MesQueUnClub96 W PSG i tak mu nie kibicuje, więc na jedno wychodzi.

1

@Ying Hmm, ciekawe dlaczego?
Hmm, no może dlatego, że pokonał ich reprezentację w finale.

Zawodnik nie ma tu najmniejszego znaczenia. Założę się, że gdyby MŚ wygrała np Brazylia, to Neymar też byłby wygwizdywany.

2

@Fabik87 I bardzo dobrze.
Niech go zniechęcą do do siebie jak najbardziej.

A im klasycznie życzę porażki.

Vamos Lyon!

18

@VegetaPolska Ty zawsze stoisz na tym samym. Czyli na przegranej pozycji XD

0

@VegetaPolska No chyba nie każdy

0

@VegetaPolska To czyli myslał tak ja ty ^^

0

@marcin62 Mmm, cycunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

30

@draxidox Jak ja nie cierpię takiego zero jedynkowego podejścia.

0

@Joe_Pesci Wiesz, przy Conte i Harrym Potterze, ciężko rozwinąć skrzydła

1

@Emhyr K*rwa, tylko nie to...

@Kgorecki2500 W tym Arsenalu, co przez 10 lat odpalał go na wypożyczenia? :)

1

@Emhyr Nie zmienia to faktu, że ten bot nie wyściubi nosa poza Aston Villę ;)

Dziwne, że po tak "fantastycznych" MŚ nikt z wielkich go nie chce

2

@takisobiektos o 7 to ja się będę przekręcał na 3 bok ")

17

@MrPGG Pewnie z racji prima aprilis ich wzięli ;)

Ale nie powiem, z takim komentarzem bym oglądał xD

0

@Kgorecki2500 Poczekaj poczekaj.
Na rozkładzie mają jeszcze Lecha, który będzie "umierał" za zwycięstwo, Widzew i Radomiak z takich cięższych ;)

0

- Wygrana Legii 3:1
- Wygrana Barcelony 4:0
- Cygany z Częstochowy dostały w łeb

To był dobry dzień :)

0

No i jak tam twoje medaliki xD

Lopez niewidoczny i 3:1 w łeb ;)
@bartas97

1

Coś mi mówi, że Klopp poleci do końca sezonu

0

@Sulimo Nie zgadzam się.

Prawie cała scena*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?