4

@Rust_Cohle
Zdecydowanie
@Lionel_Messi10 vs @Rust_Cohle
@Sysia11 vs @takisobiektos
@MarioVeB! vs @arasz1819 xDDD

W pierwszych dwóch walkach jestem za dwójkami, a w trzeciej, żeby obaj przegrali xD

1

@Medium No zaraz, 17:20?
Bo ja na rano do roboty

0

@Albatros @Medium Piszesz się?

1

@Albatros Gracie dzisiaj?

0

@Medium Konfa i 20% xD

1

@PatrychoO Wiem, aczkolwiek czasami zdarza mu się jeszcze wklejać na główną.

Mi tam to jakoś bardzo nie przeszkadza, bo korzystam głównie na PC, ale na telefonie to jest tragedia.

@FCBparasiempre No ale powiedz w takim razie kto, bo ja na serio nikogo innego nie kojarzę.

2

@Danny Gaucho "One", One, takie nie są

2

@FCBparasiempre Kto zamieszcza dłuższe teksty?
Tak się składa, że zaglądam tutaj codziennie i jeśli chodzi o długie teksty to kojarzę tylko Ciebie.

Nawet @michal26 jak daje info o wojnie na Ukrainie, to mimo, że pisze dużo, to i tak dużo mniej od Ciebie.

1

@Emhyr I dziwi się za co ban xDD

2

@FCBparasiempre Chłopie, jak walisz ścianę tekstu, to co się dziwisz?
Dawaj info w głównym poście, a resztę w komentarzu i będzie git

1

@DaPidejpi Po czasie, coraz bardziej zaczynam wierzyć w słowa mojego kumpla, że "Lewandowski gorszy niż w Bayernie".

Sam jestem i byłem mega zwolennikiem transferu Roberta, ale coraz mocniej zaczynam wątpić czy to wypali.

Imo Bayern to był idealny dla niego zespół

0

@cris2706 Z całym szacunkiem do Pepa.
Sir Alex > Pep

1

@Krzysztof1987 Przecież 64 to git wiek jeszcze

0

@maroon Dlaczego maroonie?

2

@Kondziubarca
> Cezary Kucharski
> Brak kłamstwa i obłudy

Wybierz jedno

0

@MesQueUnClub_87 Co mam powiedzieć, wiedziałem, że tak będzie :v

1

@MesQueUnClub_87 Zobaczymy :)

Już mieli 9 pkt przewagi i mecz z nami na odskoczenie na 12.

A tu zaraz mogą być cztery :D

0

Pięknie Radomiak!

Strata punktów tego tworu, miód na moje oczy :)

0

10 minut doliczył xD

0

@Mns21 I oby do tego doszło

0

Radomiak Radom, tytytytytyty, Radomiak Radom

2

@ProMILs Niestety, niektórym to przychodzi z wiekiem i z bagażem doświadczeń.

Sam kiedyś bardziej się starałem, ale z dniem kiedy jedna z moich byłych mnie załatwiła, mam już kompletnie inne podejście.

5

@IronSanHybrid @VegetaPolska Zobacz jak go mała podrywa.

Ucz się od młodego

0

@LM10GOAT Z rękoma akurat ma rację.

Ile już razy nas wyru***** w tym sezonie z tego powodu

Ręka Dumfriesa, ręka z Bayernem, ręka w klasyku xD

0

Chart climbin' on 'em
I'm jumpin' out the window, how I got 'em open
Line around the corner, line 'em up the block and over
Sometimes I even stop the smokin'
when it's time to focus
My shades, Dior, my pants, velour
Create, explore, expand, conquer

0

@AmigoBlancos imo Bayern

1

@MarioVeB! Ja również nie mieszkam w Krakowie

0

@Rust_Cohle Śmiechy śmiechami, ale jakość mają kozak

2

@626 Kozak jakość, mam koło 10 par i nosem wciągają wszelkiego rodzaju Calviny czy gacie od Tommy'ego.

CRki i Ralphy Laureny najlepsza jakość imo

1

@bartas97 1,86 bardzo wysoki ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?