HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rust_Cohle
Zdecydowanie
@Lionel_Messi10 vs @Rust_Cohle
@Sysia11 vs @takisobiektos
@MarioVeB! vs @arasz1819 xDDD
W pierwszych dwóch walkach jestem za dwójkami, a w trzeciej, żeby obaj przegrali xD
1
@Medium No zaraz, 17:20?
Bo ja na rano do roboty
0
@Albatros @Medium Piszesz się?
1
@Albatros Gracie dzisiaj?
0
@Medium Konfa i 20% xD
1
@PatrychoO Wiem, aczkolwiek czasami zdarza mu się jeszcze wklejać na główną.
Mi tam to jakoś bardzo nie przeszkadza, bo korzystam głównie na PC, ale na telefonie to jest tragedia.
@FCBparasiempre No ale powiedz w takim razie kto, bo ja na serio nikogo innego nie kojarzę.
2
@Danny Gaucho "One", One, takie nie są
2
@FCBparasiempre Kto zamieszcza dłuższe teksty?
Tak się składa, że zaglądam tutaj codziennie i jeśli chodzi o długie teksty to kojarzę tylko Ciebie.
Nawet @michal26 jak daje info o wojnie na Ukrainie, to mimo, że pisze dużo, to i tak dużo mniej od Ciebie.
1
@Emhyr I dziwi się za co ban xDD
2
@FCBparasiempre Chłopie, jak walisz ścianę tekstu, to co się dziwisz?
Dawaj info w głównym poście, a resztę w komentarzu i będzie git
1
@DaPidejpi Po czasie, coraz bardziej zaczynam wierzyć w słowa mojego kumpla, że "Lewandowski gorszy niż w Bayernie".
Sam jestem i byłem mega zwolennikiem transferu Roberta, ale coraz mocniej zaczynam wątpić czy to wypali.
Imo Bayern to był idealny dla niego zespół
0
@cris2706 Z całym szacunkiem do Pepa.
Sir Alex > Pep
1
@Krzysztof1987 Przecież 64 to git wiek jeszcze
0
@maroon Dlaczego maroonie?
2
@Kondziubarca
> Cezary Kucharski
> Brak kłamstwa i obłudy
Wybierz jedno
0
@MesQueUnClub_87 Co mam powiedzieć, wiedziałem, że tak będzie :v
1
@MesQueUnClub_87 Zobaczymy :)
Już mieli 9 pkt przewagi i mecz z nami na odskoczenie na 12.
A tu zaraz mogą być cztery :D
0
Pięknie Radomiak!
Strata punktów tego tworu, miód na moje oczy :)
0
10 minut doliczył xD
0
@Mns21 I oby do tego doszło
0
Radomiak Radom, tytytytytyty, Radomiak Radom
2
@ProMILs Niestety, niektórym to przychodzi z wiekiem i z bagażem doświadczeń.
Sam kiedyś bardziej się starałem, ale z dniem kiedy jedna z moich byłych mnie załatwiła, mam już kompletnie inne podejście.
5
@IronSanHybrid @VegetaPolska Zobacz jak go mała podrywa.
Ucz się od młodego
0
@LM10GOAT Z rękoma akurat ma rację.
Ile już razy nas wyru***** w tym sezonie z tego powodu
Ręka Dumfriesa, ręka z Bayernem, ręka w klasyku xD
0
Chart climbin' on 'em
I'm jumpin' out the window, how I got 'em open
Line around the corner, line 'em up the block and over
Sometimes I even stop the smokin'
when it's time to focus
My shades, Dior, my pants, velour
Create, explore, expand, conquer
0
@AmigoBlancos imo Bayern
1
@MarioVeB! Ja również nie mieszkam w Krakowie
0
@Rust_Cohle Śmiechy śmiechami, ale jakość mają kozak
2
@626 Kozak jakość, mam koło 10 par i nosem wciągają wszelkiego rodzaju Calviny czy gacie od Tommy'ego.
CRki i Ralphy Laureny najlepsza jakość imo
1
@bartas97 1,86 bardzo wysoki ^^