2

@bartas97 Szybki jesteś :D

3

@Sulimo Lechia nie będzie miała, miasto Gdańsk ma im wypowiedzieć stadion ;)

4

@Cule1234 Będą mieli najładniejszy stadion w 1 li..., a nie czekaj, miasto im go wypowie :p

1

Widzę, że Lechia znowu dała popis :D

Spadek coraz bliżej

1

@Emhyr Bez sprawdzania wiedziałem, że to Sentino xD

0

@Kinginiesta 10 mln dolarów bez chwili zawahania.
Za 10 baniek jestem ustawiony do końca życia. Tylko dzieciak wybierze opcję nr 2

1

@wasacz Ja to w ogóle nie rozumiem po co on i inni ludzie niesympatyzujący z pisiorami to oglądają.

Ja jak czegoś nie lubię, to omijam to szerokim łukiem, ale jak widać nie wszyscy tak mają.

1

@FcPortoFan1999 I dobrze. Niech lecą razem z Lechią i Miedzią.

7

@supraomnes1 @agaFCB @AnnaMarianna @Lola120 @Sysia11
Do wyboru, do koloru, ale tą ostatnią stanowczo odradzam - potrafi być zaborcza na punkcie Leo Messiego.

4

@AmigoBlancos Chelsea i tak już odpadła xD
RM - MC w półfinale

1

@LM10GOAT Obiecałem sobie, że nie będę go oznaczał, ale ma niemal identyczny nick co ty.
Rozwinąć ''LM'' usunąć GOAT, i mamy, voilà :D

0

@KrychaFCB Hahahahaha, wcale mi go nie szkoda.

Związać się na 9 lat z jakimkolwiek klubem i to jeszcze Chelsea :D
Rozumiem jakby jeszcze był ich wychowankiem, a tak to xD

2

@tomek8756 Wow, bo Messi jest w setce? Jak dla mnie to żadne zaskoczenie ;p

Za to Igi się tutaj nie spodziewałem :D

1

@tadzik447 Co masz do @farta :D ?

1

@Transu96 @Sysia11 Zapytaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@tristan87 Karol ma sporo racji, za to Pawlo intelektem raczej ma nie po drodze :D

Za to Tobiasz bardzo fajnie wypadł

1

@Antimadridista_WR Wiesz czym się różnimy?
Ja będąc kibicem Legii, kibicuje innym Polskim drużynom kiedy grają w europejskich pucharach a nie robię sobie "bekę" tak jak ty i ten od "amiki"

5

@Antimadridista_WR Oho, kolejny wielki "kibic" Fiorentiny xD

3

Ekh, taka szmata :(

0

Sprytne zachowanie Kve Kve xD

0

@bartas97 Obejrzyj sobie powtórkę w 0.25 i spójrz na to co Matynia robi z lewą ręką.

Poza tym, mogliście wygrać z Radomiakiem. Wtedy mielibyście +8 i prawdopodobnie nikt by nawet o tej ręce nie wspomniał.

1

@bartas97 ''dyktując wymyślonego karnego''
Dosyć ostro o karnych dla Realu :D

Jeśli Twoim zdaniem Matynia miał ''naturalnie'' ułożone ręce, to ja nie mam pytań xD

Wy chyba naprawdę znowu musicie przegrać tego mistrza, żebyście nabrali trochę pokory, bo nawet jak czytam na fb komentarze dotyczące Rakowa od ludzi z Częstochowy, to aż oczy wypala.

2

@bartas97 Dla mnie git :D

Poza tym, śmieszy mnie, że ludzie dalej wierzą, że wszyscy sędziują pod Legię xD
To ile razy w tym sezonie zostaliśmy przekręceni dobitnie pokazuje, że tak nie jest.

0

@Barcanajlepszyteam To za mało ;)
Żeby przypodobać się ''koledze'' trzeba udzielić wywiadu w gazecie, słodzić Messiemu i mówić o nim w samych superlatywach ^^

0

@Lionel_Messi10 ''Przesłano raport, dziękujemy''

Ps: Tak to się możesz zwracać do swoich kolegów czy znajomych jak ci pozwalają, a nie do mnie. Poza tym miałeś mnie zablokować bombel.

0

@Barcanajlepszyteam Ale Djoković, nie udzielił wywiadu na temat Messiego, czego nie rozumiesz :D

3

Stary Rafonix troluje spotkania online NA ZOOMIE!

Chyba najlepszy odcinek z tej serii xDD

0

@messi33 Nie oglądam dzisiaj Lecha, ale niech wygrają

1

@sergio5 Hmm, tak było, nie zmyślam.

1

@Ojciec5tkidzieci Powiedziałbym o jaki tytuł ta walka, ale nie chcę ponownie wyłapać perma ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?