HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Tak sobie myślę, jak marny musi być twój klubik jeśli ''marnym'' nazywasz jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce xD
Ale jak widać kompleks Legii wiecznie żywy.
1
@lucca87 "pomorze" to na północy xD
2
@FcPortoFan1999 A daj spokój kur....
Miałem jechać na mecz, bo miał być 29, to go przełożyli na 28, gdzie akurat mam ostatnią popołudniówkę :@
0
@Encore Ale kocurrr :o
Ankara Messi pod to podłożyć xD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@cris2706 @Rust_Cohle Jeśli nie Real i City, to imo Liverpool, United, Bayern
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@cris2706 Powiedział, że przejdzie do klubu z historią i wartościami.
Tak więc City raczej odpada.
0
@Kapitan hawk Interwencje Diarry i Marcelo to parodia gry obronnej xDDD
10
@JohnA Ludzie wstający na 6 do pracy XD?
0
@Miszak Chłop co kibicuje Legii, żyletę nazywa bydłem xD
Idź ty lepiej Żyrardowiance Żyrardów kibicować
2
@Gracek10 Stadion ma 55,926 miejsc.
Mieliśmy w tym sezonie mniejszą frekwencję na meczu na Camp Nou?
@agaFCB Nie no, jak wróci, to nawet przy takiej padace muszę zobaczyć go w akcji jeszcze raz ;)
1
Ciekawe po ile będą bilety na Montjuic na mecze ligowe jak Messi wróci?
Stadion mniejszy, to i pewnie bilety będą droższe
0
@Miszak Będę mówił, co będę chciał.
Ps: Przestań ośmieszać kibiców Legii.
5
@Miszak Zmień awatar, proszę.
Żeby mnie z Tobą nie kojarzyli...
0
@Szklaner Pablo Torre też jest 15 letnim dzieckiem, że albo w ogóle nie gra, albo gra ogony?
0
@Donnie_Darko Uspokój się, bo czuję jakiś ofensywny ton xD
O człapaniu czy reszcie to chyba każdy słyszał, ale o stopowaniu drużyny jeszcze nie słyszałem.
Może dlatego, że nie śledzę GD o Messim, bo w każdej są te same argumenty, a raczej ich brak.
A tych pseudo grup na Fb nie obserwuję, bo tam to są dopiero kwiatki.
0
@Janas11224 Ktoś tak mówi xDD?
0
@Szklaner To po uj go powołuje w takim razie? To samo Torre.
Żeby pooglądali se meczyk z ławki?
Jasne, lepiej oglądać parodystów Fatiego i Ferrana, co nie?
6
Xavi: Dawaj, wbijaj na bojo Franck
Yamal: Trenerze, widzisz mnie?
Powoli zaczyna robić się to żałosne...
1
@PatrychoO Najgorsze jest to, że sam Messi też może tu nie pomóc...
Na ligę może starczy, ale w LM...
1
@PatrychoO City ma już mistrza, imo już tego nie wypuszczą.
1
Czyli Arsenal zesrał się metr kiblem xD
Ale i tak szacun za walkę
1
@AFA90 Z tym, że ja wręcz przeciwnie, chce powrotu Messiego xD
0
@Emhyr No i prawidłowo, kozaczył to wyłapał lepa.
1
@barcanawieki Wróci na 100%, za dużo się dzieje wokół niego i nie bez przyczyny nie przedłużył kontraktu z p$g.
Tylko Tebas mógłby to zablokować, ale nawet ten dziad wie, że byłby to dla niego strzał w kolano.
1
@Jakchcesz W chwili obecnej, akurat korzystam z kompa, benggg
1
@Kessie Kierwa, nie przy jedzeniu z taką niewyjściową mordą :@