0

@lucca87 Tak sobie myślę, jak marny musi być twój klubik jeśli ''marnym'' nazywasz jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce xD

Ale jak widać kompleks Legii wiecznie żywy.

1

@lucca87 "pomorze" to na północy xD

2

@FcPortoFan1999 A daj spokój kur....
Miałem jechać na mecz, bo miał być 29, to go przełożyli na 28, gdzie akurat mam ostatnią popołudniówkę :@

0

@Encore Ale kocurrr :o

Ankara Messi pod to podłożyć xD

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@cris2706 @Rust_Cohle Jeśli nie Real i City, to imo Liverpool, United, Bayern

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@cris2706 Powiedział, że przejdzie do klubu z historią i wartościami.
Tak więc City raczej odpada.

0

@Kapitan hawk Interwencje Diarry i Marcelo to parodia gry obronnej xDDD

10

@JohnA Ludzie wstający na 6 do pracy XD?

0

@Miszak Chłop co kibicuje Legii, żyletę nazywa bydłem xD

Idź ty lepiej Żyrardowiance Żyrardów kibicować

2

@Gracek10 Stadion ma 55,926 miejsc.
Mieliśmy w tym sezonie mniejszą frekwencję na meczu na Camp Nou?

@agaFCB Nie no, jak wróci, to nawet przy takiej padace muszę zobaczyć go w akcji jeszcze raz ;)

1

Ciekawe po ile będą bilety na Montjuic na mecze ligowe jak Messi wróci?

Stadion mniejszy, to i pewnie bilety będą droższe

0

@Miszak Będę mówił, co będę chciał.

Ps: Przestań ośmieszać kibiców Legii.

5

@Miszak Zmień awatar, proszę.
Żeby mnie z Tobą nie kojarzyli...

0

@Szklaner Pablo Torre też jest 15 letnim dzieckiem, że albo w ogóle nie gra, albo gra ogony?

0

@Donnie_Darko Uspokój się, bo czuję jakiś ofensywny ton xD

O człapaniu czy reszcie to chyba każdy słyszał, ale o stopowaniu drużyny jeszcze nie słyszałem.
Może dlatego, że nie śledzę GD o Messim, bo w każdej są te same argumenty, a raczej ich brak.
A tych pseudo grup na Fb nie obserwuję, bo tam to są dopiero kwiatki.

0

@Janas11224 Ktoś tak mówi xDD?

0

@Szklaner To po uj go powołuje w takim razie? To samo Torre.
Żeby pooglądali se meczyk z ławki?

Jasne, lepiej oglądać parodystów Fatiego i Ferrana, co nie?

6

Xavi: Dawaj, wbijaj na bojo Franck
Yamal: Trenerze, widzisz mnie?

Powoli zaczyna robić się to żałosne...

1

@PatrychoO Najgorsze jest to, że sam Messi też może tu nie pomóc...

Na ligę może starczy, ale w LM...

1

@PatrychoO City ma już mistrza, imo już tego nie wypuszczą.

1

Czyli Arsenal zesrał się metr kiblem xD

Ale i tak szacun za walkę

1

@AFA90 Z tym, że ja wręcz przeciwnie, chce powrotu Messiego xD

0

@Emhyr No i prawidłowo, kozaczył to wyłapał lepa.

1

@barcanawieki Wróci na 100%, za dużo się dzieje wokół niego i nie bez przyczyny nie przedłużył kontraktu z p$g.

Tylko Tebas mógłby to zablokować, ale nawet ten dziad wie, że byłby to dla niego strzał w kolano.

1

@Jakchcesz W chwili obecnej, akurat korzystam z kompa, benggg

1

@Kessie Kierwa, nie przy jedzeniu z taką niewyjściową mordą :@

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?