HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AssisMoreira Kompleksy, kompleksiki ;)
Boli ich, że przez lata ich kluby widziały nasze plecy :p
1
@takisobiektos Ekh, i bedom się znyncać :(
2
Everton > Liverpool
1
@BorzyKrzys Dobrze, że nie sędziujesz, bo już mógłbym wyłączyć, uff
1
@BorzyKrzys Grillik jutro dopiero ;)
0
Ten Lasyk to od Lahoza chyba xD
8 kartka
2
@BorzyKrzys Dziesiąta od razu
1
@Deathwing112 Poczytaj poniższe komentarze, to zobaczysz kto się kompromituje.
2
Mam nadzieję, że karma do was wróci, i wygramy po farfoclu w 90 minucie
0
@derlysy1979 Tak jak bym jej nie znał, kibicując klubowi od ponad 11 lat xD
@KobeFR Wystarczy poczytać powyższe komentarze ;p
1
@tomek8756 Szkoda, że PSG ich tak nie boli ^^
8
Mecz Legii i od razu widać ilu mamy tutaj kompleksiarzy na naszym punkcie :D
Nie powiem, miód na moje oczy
1
@Arkon To nie była 100% czerwona, ale na spokojnie się wybroni
0
Ci co mnie oznaczają od razu xD
Ps: Faul był, ale co Tudorek dodał od siebie to jego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
1
@Arkon Gramy u siebie, dodatkowo przewaga naszych kibiców.
Czuję, że to będzie dobre popołudnie :D
0
@Kgorecki2500 Po spadek Śląsku
@Medium Gorzej niż Arsenal i tak nie skończą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
5
Meczowy
@fart
Po puchar LEGIO marsz!!!
0
@Lionel_Messi10 Ansu, Ferran i Kessie ''trzema piłkarzami o większym znaczeniu'':D
Ty tak na serio? Tragicznego Ferrana, Ansu bez formy i Francka, który wchodzi głównie z ławki wymieniasz xD
4
@barcelonaLM Przecież jeśli powrót Leo się nie uda, to przedłuży kontrakt z PSG na kolejny sezon.
Imo to jest niemal pewne.
0
@Lionel_Messi10 Hmm, powodzenia, że to wystarczy.
Poza tym znajdź kupca na Ansu i Ferrana to ci pomnik postawię xD
0
Komentarz usunięty
1
@Tomo1989 Niestety nie, po takiej drzemce jest jeszcze gorzej, bo nie dość, że po chwili znów jestem zmęczony, to dodatkowo czuje się jakby mnie walec przejechał xD
0
@KierownikLucas Chyba tak zrobimy.
Bracia wstaną, to się jakiś turniej w Fifę zagra i colkę walnie.
0
@Tomo1989 Niby jest w tym jakiś sens, ale potem nie zasnę w nocy ;(
0
@gumaz Jakbym był w domu to bym ogarnął, ale u szwagra siedzę :/
0
@Zoker Albo setki jakieś
0
Panowie, jakieś pomysły żeby nie zasnąć minimum do 20?
Wstałem wczoraj o 16, przegrałem ze szwagrem całą noc i teraz nie opłaca się już kłaść zważywszy, że jutro mam na 6 do pracy.
Macie jakieś przepisy na jakieś shoty czy coś?
0
@Rust_Cohle Leicester musi zostać.
Mój drugi ulubiony klub w BPL zaraz po Tottkach.