1

@AssisMoreira Kompleksy, kompleksiki ;)
Boli ich, że przez lata ich kluby widziały nasze plecy :p

1

@takisobiektos Ekh, i bedom się znyncać :(

2

Everton > Liverpool

1

@BorzyKrzys Dobrze, że nie sędziujesz, bo już mógłbym wyłączyć, uff

1

@BorzyKrzys Grillik jutro dopiero ;)

0

Ten Lasyk to od Lahoza chyba xD

8 kartka

2

@BorzyKrzys Dziesiąta od razu

1

@Deathwing112 Poczytaj poniższe komentarze, to zobaczysz kto się kompromituje.

2

Mam nadzieję, że karma do was wróci, i wygramy po farfoclu w 90 minucie

0

@derlysy1979 Tak jak bym jej nie znał, kibicując klubowi od ponad 11 lat xD

@KobeFR Wystarczy poczytać powyższe komentarze ;p

1

@tomek8756 Szkoda, że PSG ich tak nie boli ^^

8

Mecz Legii i od razu widać ilu mamy tutaj kompleksiarzy na naszym punkcie :D

Nie powiem, miód na moje oczy

1

@Arkon To nie była 100% czerwona, ale na spokojnie się wybroni

0

Ci co mnie oznaczają od razu xD

Ps: Faul był, ale co Tudorek dodał od siebie to jego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

1

@Arkon Gramy u siebie, dodatkowo przewaga naszych kibiców.
Czuję, że to będzie dobre popołudnie :D

0

@Kgorecki2500 Po spadek Śląsku

@Medium Gorzej niż Arsenal i tak nie skończą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

5

Meczowy


@fart

Po puchar LEGIO marsz!!!

0

@Lionel_Messi10 Ansu, Ferran i Kessie ''trzema piłkarzami o większym znaczeniu'':D

Ty tak na serio? Tragicznego Ferrana, Ansu bez formy i Francka, który wchodzi głównie z ławki wymieniasz xD

4

@barcelonaLM Przecież jeśli powrót Leo się nie uda, to przedłuży kontrakt z PSG na kolejny sezon.

Imo to jest niemal pewne.

0

@Lionel_Messi10 Hmm, powodzenia, że to wystarczy.

Poza tym znajdź kupca na Ansu i Ferrana to ci pomnik postawię xD

0

Komentarz usunięty

1

@Tomo1989 Niestety nie, po takiej drzemce jest jeszcze gorzej, bo nie dość, że po chwili znów jestem zmęczony, to dodatkowo czuje się jakby mnie walec przejechał xD

0

@KierownikLucas Chyba tak zrobimy.
Bracia wstaną, to się jakiś turniej w Fifę zagra i colkę walnie.

0

@Tomo1989 Niby jest w tym jakiś sens, ale potem nie zasnę w nocy ;(

0

@gumaz Jakbym był w domu to bym ogarnął, ale u szwagra siedzę :/

0

@Zoker Albo setki jakieś

0

Panowie, jakieś pomysły żeby nie zasnąć minimum do 20?

Wstałem wczoraj o 16, przegrałem ze szwagrem całą noc i teraz nie opłaca się już kłaść zważywszy, że jutro mam na 6 do pracy.

Macie jakieś przepisy na jakieś shoty czy coś?

0

@Rust_Cohle Leicester musi zostać.
Mój drugi ulubiony klub w BPL zaraz po Tottkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?