HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Albo Rashforda
2
@ikar34 Śmiesznie brzmi twój komentarz zważywszy na to, że Peja dogrywał się Young Igiemu czy Multiemu xD
@Comfortable_ Najważniejsze, że przy hymnie Argentynki go odzyskujesz.
2
@Medium @Encore xD
Ale timing hahahah Zobaczcie 5:46
3
@Solmyr Dokładnie, i to w nim najbardziej lubię, że każdy track jest o czymś, a nie jak u tych łaków typu Montana, tego całego całego GM2L czy Maty co nawijają o tym co się wpasuje w trendy dzieciarni.
Wystarczy popatrzeć z kim owe persony się obijają, to każdy zrozumie o co chodzi.
4
@macio_944 ''Taco za to TOP. Kawałek "Polskie Tango" jest kapitalny pod względem realizacji, przekazu i tekstu.''
Dokładnie, ale przeciwnicy jego twórczości przyjdą i będą twierdzić, że wszystko na jedno kopyto i każda płyta o tym samym...
A ''Polskie Tango'' dalej aktualne, mając na uwadze tegoroczne wybory!
@Solmyr U mnie zdecydowanie TOP1 Polskich artystów, oczywiście pomijając takie legendy jak np: Niemen ;)
1
@Lionel_Messi10 Podaj ksywy swoich graczy
1
@Encore Na Zoomie wjechał, z nowym odcinkiem xD
2
@Medium Wiem, wiem, że brakuje ci Sentinela :p
1
@Encore Nie znam za bardzo jego twórczości, tak naprawdę jedynie kojarzę ten ''Piękny Świat'', bo ludzie strasznie oznaczają ten track.
3
Lista polskich raperów z 2 milionami słuchaczy na Spotify
8/10 najchętniej słuchanych muzyków w Polsce to raperzy.
''Liczby wykręcane przez polskich raperów są coraz większe. Według danych zebranych przez Swiper w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych artystów w Polsce mamy aż ośmiu reprezentantów kultury hip-hopowej.
Obecnie najpopularniejszym polskim muzykiem na Spotify jest Dawid Podsiadło, który ma 2,8 mln miesięcznych słuchaczy. Tuż za nim uplasowała się Sanah z 2.5 mln odbiorców. Wprawdzie dopiero na trzecim miejscu możemy zobaczyć Taco Hemingwaya, ale w pierwszej dziesiątce raperów jest aż ośmiu.''
Najpopularniejsi polscy raperzy na Spotify
Taco Hemingway – 2143287
Malik Montana – 2105247
Mata – 2099233
Oki – 2073302
White 2115 – 2042064
Gibbs – 2027215
Sobel – 2019509
Quebonafide – 2003135
*Dane aktualne na dzień 3.05.2023
Taco i Quebo to wiadomo - klasa, ale że tego syfu z 2 i 3 miejsca tyle osób słucha to się nie spodziewałem
3
@Sulimo Bez wchodzenia w komentarze, Puchacz
0
@NeKenI Jakby się tak lepiej przyjrzeć, to w sumie nie łamie to regulaminu xD
0
@NeKenI Zakład, że uruchomi się po ewentualnej wpadce z Espanyolem :D
1
@FcPortoFan1999 @Sulimo A tymczasem Ślunsk, ledwie 1:1 z Jagiellonią i coraz bliżej spadku :D
Dobrze, że jeszcze z nami na Łazienkowskiej grają ostatni mecz, to zobaczę na własne oczy jak Legia pieczętuje ich spadek :p
0
@HavertzKai Nie wróci, nie łudź się.
6
@NeKenI Uważaj, żeby ci dysk nie wyleciał ^^
4
@Kengo Jeszcze Courtois, Modrić i Benzema ;)
0
@Kamilos84 Tymczasem PSG: ''Chcecie Neymara? 500M euro :D
Newcastle: Chcemy Neymara
PSG: Dajcie 50M i jesteśmy kwita
Tak to mniej więcej wygląda, oni nikogo nam nie sprzedadzą
0
@Comentateiro ''A jak jest pracownik, który ma 100% frekwencji, jest na każde pierdnięcie, to się go nie "widzi" ...''
Komentarz pod filmikiem, w punkt, ale wiadomo to pracodawca zawsze bidny
1
@Lionel_Messi10 Nie piję piwa, jedynie flaszeczka od święta
1
@lucas/catalan On to po 2 Wareczkach już pod stołem leży xD
17
@Encore Ale co się naiwniaki poszły poszczepić to ich.
Kasa zebrana, big pharma zarobiona, to można zwijać ''interes''
1
@takisobiektos On jest za Lechem, niektórzy z Poznania tak mają ;)
1
@takisobiektos To i tak w uj dużo, pamiętam jak za małolata (jeśli dobrze kojarzę 14/15 lat) wymaksowałem sobie PES'a 2010 na PS2 i założyłem sobie cel wygrania LM Barceloną na TOP PLAYERZE.
Oj nawet nie wiesz, ile się przy tym wperdoli zebrało :p
Ale w końcu po którymś razie doszedłem do takiej perfekcji, że w finale pyknąłem Liverpool 7:2.
0
@Rust_Cohle Inaki i Balde, ez
Sam jestem ciekawy, kto wygra w tej grupie śmierci z Fatim xD
0
@Medium To tak nie działa xD
0
@13th Jak dla mnie kara nieadekwatna i mówię to jako kibic Legii.
Ale z drugiej strony gdzie kary dla Lopeza, Długosza i Papszuna?
Śledztwo ws. Lopezika jest już wszczęte, ale znając życie dadzą mu karę dopiero po meczu z Koroną xD, gdzie gość też już powinien wyłapać tą karę.
2
@MesQueUnClub96 Przecież to najprawdziwsza perła, brać go za Araujo!
0
@AmigoBlancos Kpina, i na tym zakończę, bo nie chce się uruchamiać.
1
@MesQueUnClub96 Giannis Antetokounmpo