1

@Encore Albo Rashforda

2

@ikar34 Śmiesznie brzmi twój komentarz zważywszy na to, że Peja dogrywał się Young Igiemu czy Multiemu xD

@Comfortable_ Najważniejsze, że przy hymnie Argentynki go odzyskujesz.

2

@Medium @Encore xD
Ale timing hahahah Zobaczcie 5:46


3

@Solmyr Dokładnie, i to w nim najbardziej lubię, że każdy track jest o czymś, a nie jak u tych łaków typu Montana, tego całego całego GM2L czy Maty co nawijają o tym co się wpasuje w trendy dzieciarni.

Wystarczy popatrzeć z kim owe persony się obijają, to każdy zrozumie o co chodzi.

4

@macio_944 ''Taco za to TOP. Kawałek "Polskie Tango" jest kapitalny pod względem realizacji, przekazu i tekstu.''

Dokładnie, ale przeciwnicy jego twórczości przyjdą i będą twierdzić, że wszystko na jedno kopyto i każda płyta o tym samym...

A ''Polskie Tango'' dalej aktualne, mając na uwadze tegoroczne wybory!

@Solmyr U mnie zdecydowanie TOP1 Polskich artystów, oczywiście pomijając takie legendy jak np: Niemen ;)

1

@Lionel_Messi10 Podaj ksywy swoich graczy

1

@Encore Na Zoomie wjechał, z nowym odcinkiem xD


2

@Medium Wiem, wiem, że brakuje ci Sentinela :p

1

@Encore Nie znam za bardzo jego twórczości, tak naprawdę jedynie kojarzę ten ''Piękny Świat'', bo ludzie strasznie oznaczają ten track.

3

Lista polskich raperów z 2 milionami słuchaczy na Spotify


8/10 najchętniej słuchanych muzyków w Polsce to raperzy.

''Liczby wykręcane przez polskich raperów są coraz większe. Według danych zebranych przez Swiper w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych artystów w Polsce mamy aż ośmiu reprezentantów kultury hip-hopowej.

Obecnie najpopularniejszym polskim muzykiem na Spotify jest Dawid Podsiadło, który ma 2,8 mln miesięcznych słuchaczy. Tuż za nim uplasowała się Sanah z 2.5 mln odbiorców. Wprawdzie dopiero na trzecim miejscu możemy zobaczyć Taco Hemingwaya, ale w pierwszej dziesiątce raperów jest aż ośmiu.''

Najpopularniejsi polscy raperzy na Spotify


Taco Hemingway – 2143287
Malik Montana – 2105247
Mata – 2099233
Oki – 2073302
White 2115 – 2042064
Gibbs – 2027215
Sobel – 2019509
Quebonafide – 2003135


*Dane aktualne na dzień 3.05.2023

Taco i Quebo to wiadomo - klasa, ale że tego syfu z 2 i 3 miejsca tyle osób słucha to się nie spodziewałem

3

@Sulimo Bez wchodzenia w komentarze, Puchacz

0

@NeKenI Jakby się tak lepiej przyjrzeć, to w sumie nie łamie to regulaminu xD

0

@NeKenI Zakład, że uruchomi się po ewentualnej wpadce z Espanyolem :D

1

@FcPortoFan1999 @Sulimo A tymczasem Ślunsk, ledwie 1:1 z Jagiellonią i coraz bliżej spadku :D

Dobrze, że jeszcze z nami na Łazienkowskiej grają ostatni mecz, to zobaczę na własne oczy jak Legia pieczętuje ich spadek :p

0

@HavertzKai Nie wróci, nie łudź się.

6

@NeKenI Uważaj, żeby ci dysk nie wyleciał ^^

4

@Kengo Jeszcze Courtois, Modrić i Benzema ;)

0

@Kamilos84 Tymczasem PSG: ''Chcecie Neymara? 500M euro :D

Newcastle: Chcemy Neymara
PSG: Dajcie 50M i jesteśmy kwita

Tak to mniej więcej wygląda, oni nikogo nam nie sprzedadzą

0

@Comentateiro ''A jak jest pracownik, który ma 100% frekwencji, jest na każde pierdnięcie, to się go nie "widzi" ...''

Komentarz pod filmikiem, w punkt, ale wiadomo to pracodawca zawsze bidny

1

@Lionel_Messi10 Nie piję piwa, jedynie flaszeczka od święta

1

@lucas/catalan On to po 2 Wareczkach już pod stołem leży xD

17

@Encore Ale co się naiwniaki poszły poszczepić to ich.
Kasa zebrana, big pharma zarobiona, to można zwijać ''interes''

1

@takisobiektos On jest za Lechem, niektórzy z Poznania tak mają ;)

1

@takisobiektos To i tak w uj dużo, pamiętam jak za małolata (jeśli dobrze kojarzę 14/15 lat) wymaksowałem sobie PES'a 2010 na PS2 i założyłem sobie cel wygrania LM Barceloną na TOP PLAYERZE.

Oj nawet nie wiesz, ile się przy tym wperdoli zebrało :p
Ale w końcu po którymś razie doszedłem do takiej perfekcji, że w finale pyknąłem Liverpool 7:2.

0

@Rust_Cohle Inaki i Balde, ez

Sam jestem ciekawy, kto wygra w tej grupie śmierci z Fatim xD

0

@Medium To tak nie działa xD

0

@13th Jak dla mnie kara nieadekwatna i mówię to jako kibic Legii.

Ale z drugiej strony gdzie kary dla Lopeza, Długosza i Papszuna?

Śledztwo ws. Lopezika jest już wszczęte, ale znając życie dadzą mu karę dopiero po meczu z Koroną xD, gdzie gość też już powinien wyłapać tą karę.

2

@MesQueUnClub96 Przecież to najprawdziwsza perła, brać go za Araujo!

0

@AmigoBlancos Kpina, i na tym zakończę, bo nie chce się uruchamiać.

1

@MesQueUnClub96 Giannis Antetokounmpo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?