HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to Wisła chce chyba jednak spaść :p
Ostatnie dwie kolejki
Wisła: Raków u siebie i Cracovia na wyjeździe
Śląsk: Miedź u siebie i Legia na wyjeździe
0
sphinx i zywoo co porobili 2 vs 4
I te molo, kwintesencja CS'a
1
@Kgorecki2500 Tylko wygrana was uratuje, bo w przypadku remisu dalej macie -5 na dwa mecze do końca, gdzie wątpię, że wyciągniecie wygraną z Legią.
0
Vitality co robi rundę 2 na 5
No G2 coś dzisiaj nie w sosie
11
@LS No jak napisałeś praktycznie to samo co przekazuje swoim wyborcom TVP Info, to co się dziwisz, że tak Cię odbieramy xD
7
@LS Ok, ale wyłącz już TVściek Info.
2
@Alberto1031 Ale co schował Mbappe do kieszeni to jego :D
2
Vitality jakie oro :o
m0NESY 1-8
15
Komentarz usunięty
1
Faze co zyebało tą rundę xDDD
0
@marcin62 On musi trollować xD
6
@MesQueUnClub_87 I jak mu się głosik od razu zmienił :p
0
@Antajbandaj Nie zrobi mistrzu, robimy comebacka :)
0
No i Furia z 0-1 i to na Anciencie :(
0
@Rewolucja123 Ktoś dawał Liquid na 0-3 xD?
2
@Emhyr Z tym pełna zgoda
16
@PatrychoO Ale gdzie tu jest fałsz?
Przecież Laporta robi dokładnie to samo co PiS ze spółkami skarbu państwa, (czyt. obstawia swoimi).
Ps: I żeby nie było, nie jestem hejterem Laporty.
0
@bartekvisca Jeszcze minimum 2 mecze mają
0
@Fartlow Nie no, saffee ogólnie klasa, ale dzisiaj słabiutko :(
0
@FcPortoFan1999 Wiesz, ja generalnie do Śląska nic nie miałem, ale w momencie gdy słyszysz, że pieniądze z zoo lecą do tych niedorajd bez ambicji, które nawet na rozgrzewce się nie starają (Cayo Quintana), i widzisz jak zarządzany jest ten klub, to zwyczajnie należy im się kubeł zimnej wody.
Załóżmy taką sytuację:
- Śląsk wygrywa z Wisłą i ma 35 pkt
- Wisła przegrywa z Rakowem i Cracovią i dalej ma 37 pkt
- Śląsk wygrywa z Miedzią i ma 38 pkt
Wtedy nawet porażka z Legią da im utrzymanie, bo tutaj Legia nie zrobi im żadnej "podkładki".
0
@Kapiczek Skąd wnioski, że Polacy będą walczyć na Ukrainie xD?
Wiesz czym by to skutkowało?
III wojną światową, bo już fizycznie zaatakowalibyśmy ruskich
0
@ranger3120 Nie.
Ruskie nas nie zaatakują.
0
@FcPortoFan1999 Oby Wisła nie zawiodła i wyciągnęła minimum remis, bo przy ewentualnej porażce będą mieli naprawdę gorąco, mając na uwadze, że będą mieli jeszcze Raków i Cracovię. A Śląsk tragiczną Miedź i Legię z którą zapewne przegra.
3
@bartas97 Debil, to mało powiedziane...
Nigdy, przenigdy nie robi się żartów ze zdrowia
0
@bartekvisca Mi w zeszłym roku za oprawki ze szkłami wyszło 390 zł.
Omijaj te ''Vision Expressy'' i wszelkie salony reklamujące się w TV, bo tam zawsze dają se marżę z dupy.
1
Komentarz usunięty
0
@Zoker Zapomniałem dodać, że względem przecieków i tego co było na próbach.
@Deathwing112 Ja osobiście nie uderzałem w nią, tylko w naszą propagandową tubę, która z góry wiedziała kto ma wygrać.
1
Z racji tego, że miałem nockę w pracy, dopiero nadrobiłem występ Blanki.
Co mogę powiedzieć?
Spodziewałem się totalnej kompromitacji, ale szczerze, nie było aż tak źle.
Wiadomo, miała kilka niedociągnięć, ale było w miarę ok.
Za to patrząc na choćby komentarze z gorącej, nie wiem skąd taki pojazd po Jannie?
Przecież gdyby nie ustawione preselekcje, to teraz on by nas reprezentował.
0
@Rewolucja123 FURIA i 9INE, ogieeeeeeń!
1
@adi7adi8 Wiem, ale różnie bywa :D
Imo będzie coś z trójki Mirage, Anubis albo Overpass, bo to, że Liquid wywali Vertigo jest pewne.