1

No to Wisła chce chyba jednak spaść :p

Ostatnie dwie kolejki
Wisła: Raków u siebie i Cracovia na wyjeździe
Śląsk: Miedź u siebie i Legia na wyjeździe

0

sphinx i zywoo co porobili 2 vs 4

I te molo, kwintesencja CS'a

1

@Kgorecki2500 Tylko wygrana was uratuje, bo w przypadku remisu dalej macie -5 na dwa mecze do końca, gdzie wątpię, że wyciągniecie wygraną z Legią.

0

Vitality co robi rundę 2 na 5

No G2 coś dzisiaj nie w sosie

11

@LS No jak napisałeś praktycznie to samo co przekazuje swoim wyborcom TVP Info, to co się dziwisz, że tak Cię odbieramy xD

7

@LS Ok, ale wyłącz już TVściek Info.

2

@Alberto1031 Ale co schował Mbappe do kieszeni to jego :D

2

Vitality jakie oro :o

m0NESY 1-8

15

Komentarz usunięty

1

Faze co zyebało tą rundę xDDD

0

@marcin62 On musi trollować xD

6

@MesQueUnClub_87 I jak mu się głosik od razu zmienił :p

0

@Antajbandaj Nie zrobi mistrzu, robimy comebacka :)

0

No i Furia z 0-1 i to na Anciencie :(

0

@Rewolucja123 Ktoś dawał Liquid na 0-3 xD?

2

@Emhyr Z tym pełna zgoda

16

@PatrychoO Ale gdzie tu jest fałsz?

Przecież Laporta robi dokładnie to samo co PiS ze spółkami skarbu państwa, (czyt. obstawia swoimi).

Ps: I żeby nie było, nie jestem hejterem Laporty.

0

@bartekvisca Jeszcze minimum 2 mecze mają

0

@Fartlow Nie no, saffee ogólnie klasa, ale dzisiaj słabiutko :(

0

@FcPortoFan1999 Wiesz, ja generalnie do Śląska nic nie miałem, ale w momencie gdy słyszysz, że pieniądze z zoo lecą do tych niedorajd bez ambicji, które nawet na rozgrzewce się nie starają (Cayo Quintana), i widzisz jak zarządzany jest ten klub, to zwyczajnie należy im się kubeł zimnej wody.

Załóżmy taką sytuację:
- Śląsk wygrywa z Wisłą i ma 35 pkt
- Wisła przegrywa z Rakowem i Cracovią i dalej ma 37 pkt
- Śląsk wygrywa z Miedzią i ma 38 pkt

Wtedy nawet porażka z Legią da im utrzymanie, bo tutaj Legia nie zrobi im żadnej "podkładki".

0

@Kapiczek Skąd wnioski, że Polacy będą walczyć na Ukrainie xD?

Wiesz czym by to skutkowało?
III wojną światową, bo już fizycznie zaatakowalibyśmy ruskich

0

@ranger3120 Nie.
Ruskie nas nie zaatakują.

0

@FcPortoFan1999 Oby Wisła nie zawiodła i wyciągnęła minimum remis, bo przy ewentualnej porażce będą mieli naprawdę gorąco, mając na uwadze, że będą mieli jeszcze Raków i Cracovię. A Śląsk tragiczną Miedź i Legię z którą zapewne przegra.

3

@bartas97 Debil, to mało powiedziane...

Nigdy, przenigdy nie robi się żartów ze zdrowia

0

@bartekvisca Mi w zeszłym roku za oprawki ze szkłami wyszło 390 zł.

Omijaj te ''Vision Expressy'' i wszelkie salony reklamujące się w TV, bo tam zawsze dają se marżę z dupy.

1

Komentarz usunięty

0

@Zoker Zapomniałem dodać, że względem przecieków i tego co było na próbach.

@Deathwing112 Ja osobiście nie uderzałem w nią, tylko w naszą propagandową tubę, która z góry wiedziała kto ma wygrać.

1

Z racji tego, że miałem nockę w pracy, dopiero nadrobiłem występ Blanki.

Co mogę powiedzieć?
Spodziewałem się totalnej kompromitacji, ale szczerze, nie było aż tak źle.
Wiadomo, miała kilka niedociągnięć, ale było w miarę ok.

Za to patrząc na choćby komentarze z gorącej, nie wiem skąd taki pojazd po Jannie?
Przecież gdyby nie ustawione preselekcje, to teraz on by nas reprezentował.

0

@Rewolucja123 FURIA i 9INE, ogieeeeeeń!

1

@adi7adi8 Wiem, ale różnie bywa :D

Imo będzie coś z trójki Mirage, Anubis albo Overpass, bo to, że Liquid wywali Vertigo jest pewne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?