0

@Survier Patrząc na to jak się prowadzi i, że jest Niemcem, to obstawiam minimum 4/5 lat gry na wysokim poziomie.

2

@Medium Ten komentarz, imo mega w punkt:

''Po tym filmie prześwietliłem Sentino i jego historie. Malik powinien mu dziękować po każdym publicznym wystąpieniu. Myśle że gdyby nie ciśnienie na hajs i używki role byłyby odwrócone.''

0

@qbuteq Sebek, czy to ty?

0

@Mns21 Marzenie

Jakby to siadło, to mamy komfort na grube lata i nie tracimy wiele na jakości.
Fenomenalny zawodnik, imo lepszy nawet od Rodri'ego

1

Gdybym miał wybór
To powtórzyłbym to wszystko jeszcze raz
I pow...bym ich wszystkich jeszcze raz
Nie żałuję pięknych lat, był świetny czas
Ja jestem skałą, spływa ze mnie wieczny kwas

1

@BorzyKrzys Tylko kompleksiarzy bolą sukcesy Pepa jak i zarówno Mourinho

Jak tak patrzę na tą kampanię naczelnego hejtera Mou to aż mi się na śmiech zbiera xD

Ciekawe co powie araszek jak Jose zgarnie kolejne trofeum :D

1

@adambądkowski93 @VegetaPolska Nie lubi tego xD

0

@Medium Oczywiście, że tak

Wszystkooo, czego tylko dotknę, to staje się złoteeeem, to staje się złoteeem od tygodnia na playliście

0

@okiemtypera_lucaxx95 @macio_944
CzTeRNaŚciE lIG misTrZóW, mówi wam to coś

0

Na Polsacie coś dla fanów serii Szybkich i Wściekłych, którzy idą na premierę dziesiątki :D

"Szybcy i Wściekli - najlepsze sceny"

1

@Medium Raczej fentanyl z Meksyku

1

@AFA90 Rozgrywki Sevilli, jednym słowem.

Uefa Sevilla League

0

@Kaamilos87 ukłuło* ;)

1

Jeszcze tylko 2 godziny i 41 minut i mamy weekend :p

0

@NeKenI Spróbuję

3

@bartas97 Zdaniem niektórych pewnie Mac Allister ^^

0

@Compadre Co ty mówisz, gicior jest ;)

0

Minęły 4 lata a to dalej buja i ma zajebisty vibe :p


0

@MesQueUnClub96 Wolę być kibicem Tottków, którym jestem od ponad 10 lat, niż chorągiewą co zmienia kluby jak rękawiczki i nie ma życia prywatnego (49 komentarzy przez 1400 dni z rzędu) xDDD

0

@kostek579 Sam w to nie wierzysz xDDD

3

Ciekawe co Thibulek powie w pomeczowym wywiadzie :D

"Liga mistrzów nie ważna"?
"Nie graliśmy na 100%"?
"Skupiamy się na lidze"?

xDD

5

Pięknie, Julian!

Istny gwałt

0

@Encore Czego oczekujesz od ziomka co ma 49,5k komentarzy w 1400 dni xDDD

3

@Comfortable_ Nie oszukujmy się, Messi na 100% dostanie tą piłkę

0

De Bruyne zaraz zezgonuje :p

2

Brawo Ederson!!!

1

@PiotrR No to git. Oby City dociągnęło

0

Dopiero wracam z roboty.

Real faktycznie nie ma nic do powiedzenia, tak jak wskazują statystyki?

2

@erix10 Ja mimo wszystko jeszcze wierzę, że wygra PO.

0

@MateS Bierz uż i leć do dentysty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?