HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Patrząc na to jak się prowadzi i, że jest Niemcem, to obstawiam minimum 4/5 lat gry na wysokim poziomie.
2
@Medium Ten komentarz, imo mega w punkt:
''Po tym filmie prześwietliłem Sentino i jego historie. Malik powinien mu dziękować po każdym publicznym wystąpieniu. Myśle że gdyby nie ciśnienie na hajs i używki role byłyby odwrócone.''
0
@qbuteq Sebek, czy to ty?
0
@Mns21 Marzenie
Jakby to siadło, to mamy komfort na grube lata i nie tracimy wiele na jakości.
Fenomenalny zawodnik, imo lepszy nawet od Rodri'ego
1
Gdybym miał wybór
To powtórzyłbym to wszystko jeszcze raz
I pow...bym ich wszystkich jeszcze raz
Nie żałuję pięknych lat, był świetny czas
Ja jestem skałą, spływa ze mnie wieczny kwas
1
@BorzyKrzys Tylko kompleksiarzy bolą sukcesy Pepa jak i zarówno Mourinho
Jak tak patrzę na tą kampanię naczelnego hejtera Mou to aż mi się na śmiech zbiera xD
Ciekawe co powie araszek jak Jose zgarnie kolejne trofeum :D
1
@adambądkowski93 @VegetaPolska Nie lubi tego xD
0
@Medium Oczywiście, że tak
Wszystkooo, czego tylko dotknę, to staje się złoteeeem, to staje się złoteeem od tygodnia na playliście
0
@okiemtypera_lucaxx95 @macio_944
CzTeRNaŚciE lIG misTrZóW, mówi wam to coś
0
Na Polsacie coś dla fanów serii Szybkich i Wściekłych, którzy idą na premierę dziesiątki :D
"Szybcy i Wściekli - najlepsze sceny"
1
@Medium Raczej fentanyl z Meksyku
1
@AFA90 Rozgrywki Sevilli, jednym słowem.
Uefa Sevilla League
0
@Kaamilos87 ukłuło* ;)
1
Jeszcze tylko 2 godziny i 41 minut i mamy weekend :p
0
@NeKenI Spróbuję
3
@bartas97 Zdaniem niektórych pewnie Mac Allister ^^
0
@Compadre Co ty mówisz, gicior jest ;)
0
Minęły 4 lata a to dalej buja i ma zajebisty vibe :p
0
@MesQueUnClub96 Wolę być kibicem Tottków, którym jestem od ponad 10 lat, niż chorągiewą co zmienia kluby jak rękawiczki i nie ma życia prywatnego (49 komentarzy przez 1400 dni z rzędu) xDDD
0
@kostek579 Sam w to nie wierzysz xDDD
3
Ciekawe co Thibulek powie w pomeczowym wywiadzie :D
"Liga mistrzów nie ważna"?
"Nie graliśmy na 100%"?
"Skupiamy się na lidze"?
xDD
5
Pięknie, Julian!
Istny gwałt
0
@Encore Czego oczekujesz od ziomka co ma 49,5k komentarzy w 1400 dni xDDD
3
@Comfortable_ Nie oszukujmy się, Messi na 100% dostanie tą piłkę
0
De Bruyne zaraz zezgonuje :p
2
Brawo Ederson!!!
1
@PiotrR No to git. Oby City dociągnęło
0
Dopiero wracam z roboty.
Real faktycznie nie ma nic do powiedzenia, tak jak wskazują statystyki?
2
@erix10 Ja mimo wszystko jeszcze wierzę, że wygra PO.
0
@MateS Bierz uż i leć do dentysty.