0

@BorzyKrzys Też tak sądzę

0

@tadzik447 Ale na serio, ciekawe dlaczego mi to pokazuje, mimo tego, że nie odwiedzam żadnych stron związanych z tym ściekiem.

Jedynie co, to czasem coś skomentuje na FB

0

@MarioVeB! Jak ja totalnie antypis jestem i nie wchodzę na strony tego złodzieja (Zusu).

Więc jakim cudem?

2

Redakcjo, nawet was przekupili :(
Szanujmy się trochę :D
https://zapodaj.net/98c068d3eda0d.jpg.html

0

@Medium No to czyli w tym wypadku idealnie sprawdza się stwierdzenie nr 2

0

@Medium On dużo pisał, co nie zmienia faktu, że większość to baity albo gość jest niespełna rozumu xD

1

@Emhyr "Jesteśmy zgubieni"

4

@P33ck "Bringhton" wiesz o co chodzi mordo :P

@Sysia11 Kibicujesz drużynie tylko dlatego, że tam dwóch Argentyńczyków?
To znaczy, że jesteś ich kibicem a nie tego klubu xD

6

@Lionel_Messi10 @takisobiektos
Byłem tu przed gorącą xD

0

@MesQueUnClub96 Ty za to już się skończyłeś.

0

@Sulimo Kapustka to obecnie ŚP, Wszołek gra na wahadle, Gual najpewniej będzie podstawowym graczem.

Nie wiem, może Kosta chce zmieniać ustawienie i chce mieć kogoś do rotacji

0

@Sulimo Spokojnie Yeboahem już i my jesteśmy zainteresowani

0

@VegetaPolska Od Kane'a to wara madryciaki ;)

0

@Rust_Cohle W punkt!

2

@AnnaMarianna I do tego pozer ;)

1

@Adran360 Też bym ją wziął na solo ^^

3

@Adran360 Który? Barca?

3

@AFA90 Barco, co ty robisz :p

2

Ciekawe kiedy walka Blanki na Fame MMA :D

3

@Kgorecki2500 Większość bramkarzy tak wychodzi, a, że Gajos zdecydował się na strzał i trafił to już druga sprawa

1

@Kgorecki2500 Dostał za kołnierz, ale był dobrze ustawiony.

Tutaj nawet Neuer by tego nie obronił

1

Alealeale alealeale alealeale

2

A paralityk Marcosek nawet nie dobiega do asystującego...

Po co było ściągać tego wraka?

1

Ładny pass De Jonga do Alby

2

@culer_5306751 Idąc tym tokiem myślenia to ty też jesteś tylko tłem dla innych.

1

@partymaker No dobra, wiedzieli, że ma low'a i AWP, ale potem pozostała dwójka też wyskoczyła do niego z uspami, mając M4 ;)

1

@Rewolucja123 No wiem, wiem, chciał się zabawić

1

Zywoo co go zlekceważył z uspem, hahaha

3

Gościu co se na trąbce gra :D
@Rewolucja123 @adi7adi8

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?