HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Też tak sądzę
0
@tadzik447 Ale na serio, ciekawe dlaczego mi to pokazuje, mimo tego, że nie odwiedzam żadnych stron związanych z tym ściekiem.
Jedynie co, to czasem coś skomentuje na FB
0
@MarioVeB! Jak ja totalnie antypis jestem i nie wchodzę na strony tego złodzieja (Zusu).
Więc jakim cudem?
2
Redakcjo, nawet was przekupili :(
Szanujmy się trochę :D
https://zapodaj.net/98c068d3eda0d.jpg.html
0
@Medium No to czyli w tym wypadku idealnie sprawdza się stwierdzenie nr 2
0
@Medium On dużo pisał, co nie zmienia faktu, że większość to baity albo gość jest niespełna rozumu xD
1
@Emhyr "Jesteśmy zgubieni"
4
@P33ck "Bringhton" wiesz o co chodzi mordo :P
@Sysia11 Kibicujesz drużynie tylko dlatego, że tam dwóch Argentyńczyków?
To znaczy, że jesteś ich kibicem a nie tego klubu xD
6
@Lionel_Messi10 @takisobiektos
Byłem tu przed gorącą xD
0
@MesQueUnClub96 Ty za to już się skończyłeś.
0
@Sulimo Kapustka to obecnie ŚP, Wszołek gra na wahadle, Gual najpewniej będzie podstawowym graczem.
Nie wiem, może Kosta chce zmieniać ustawienie i chce mieć kogoś do rotacji
0
@Sulimo Spokojnie Yeboahem już i my jesteśmy zainteresowani
0
@VegetaPolska Od Kane'a to wara madryciaki ;)
0
@Rust_Cohle W punkt!
2
@AnnaMarianna I do tego pozer ;)
1
@Adran360 Też bym ją wziął na solo ^^
3
@Adran360 Który? Barca?
3
@AFA90 Barco, co ty robisz :p
2
Ciekawe kiedy walka Blanki na Fame MMA :D
3
@Kgorecki2500 Większość bramkarzy tak wychodzi, a, że Gajos zdecydował się na strzał i trafił to już druga sprawa
1
@Kgorecki2500 Dostał za kołnierz, ale był dobrze ustawiony.
Tutaj nawet Neuer by tego nie obronił
1
Alealeale alealeale alealeale
2
A paralityk Marcosek nawet nie dobiega do asystującego...
Po co było ściągać tego wraka?
1
Ładny pass De Jonga do Alby
2
@culer_5306751 Idąc tym tokiem myślenia to ty też jesteś tylko tłem dla innych.
1
@partymaker No dobra, wiedzieli, że ma low'a i AWP, ale potem pozostała dwójka też wyskoczyła do niego z uspami, mając M4 ;)
1
@Rewolucja123 No wiem, wiem, chciał się zabawić
1
Zywoo co go zlekceważył z uspem, hahaha
3
Gościu co se na trąbce gra :D
@Rewolucja123 @adi7adi8
1
@MesQueUnClub96 Ok.