HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Wystarczy, że my ich pokonamy w sobotę ;)
4
Pomylili BS'y niczym Astralis i G2 xDDD
0
@takisobiektos No przecież robią ^^
1
IM co się odpalił :o 23-8
0
Co ten Keoz robi w tej drużynie... Boże święty, 2-9
2
Keoz kolejna super mapa... 0-5
0
@Kapiczek A może tym, że zapewne jacyś rosyjscy żołnierze mogą być kibicami Barcy ;)
27
@DaPidejpi Co nie zmienia faktu, że te pozdrowienia w obecnej sytuacji to skandal
1
@mekston Czyli będzie 0:0 albo 1:0 dla Augsburga xD
1
Dobrze widzę, że Vita walczy o swojego pierwszego Majora?
@Rewolucja123 @ptrx @ranger3120
0
@ranger3120 Zobaczymy na Nuke'u. Choć sądzę, że Vitality ją zgarnie i będzie 2-0 :/
3
Keoz 4/19 w finale, piękna gierka jak na finalistę Majora...
Edit: 4/20 xD
1
@partymaker Znając życie podstawiona osoba i podkręcony drop xD
2
@takisobiektos Tottkom to nie grozi panie kolego ;D
Za to patologicznie zarządzanemu Śląskowi już tak ;)
2
@bartas97 Macie mistrza, to przynajmniej pomóżcie zepchnąć Śląska :p
1
@Sulimo Gramy o pierwszy sezon w historii bez porażki u siebie, więc nie o nic
1
Siuuuuuuuuuuhy, wracać GL!
2
@Rust_Cohle Z Legią, która nie przegrała w tym sezonie przy Łazienkowskiej
0
@Kgorecki2500 Postara o spadek Śląska ;)
2
@FcPortoFan1999 I dobrze
0
@Comfortable_ Tęsknię za BO5'kami :(
1
siuhyyyyy, piękna runda GamerLegion!
0
@KrychaFCB Chyba tak, ale te zawahanie apexa było najlepsze :D
Jakbym siebie widział xD
1
apex co zrobił xDDD
1
Dobrze, że Vita w finale, to i doping zajebisty.
A nie jak w Brazylii, gdzie Furia odpadła a na finale stypa była
1
Nieźle Magisk odżył w tym Vitality
1
@AmigoBlancos Vamos Valencia!
0
@Rust_Cohle Słabe jak na ciebie.
Postaraj się lepiej
0
@Comfortable_ To jakaś nowa nutka Blanki Stajkov?
0
@michal26 No jak Legia o nic nie walczy?
- walczą o pierwszy w historii sezon bez porażki na swoim stadionie
- Dodatkowo oba kluby się nie lubią
- Walczą o godne zakończenie sezonu na Łazienkowskiej