0

@Sulimo Wystarczy, że my ich pokonamy w sobotę ;)

4

Pomylili BS'y niczym Astralis i G2 xDDD

0

@takisobiektos No przecież robią ^^

1

IM co się odpalił :o 23-8

0

Co ten Keoz robi w tej drużynie... Boże święty, 2-9

2

Keoz kolejna super mapa... 0-5

0

@Kapiczek A może tym, że zapewne jacyś rosyjscy żołnierze mogą być kibicami Barcy ;)

27

@DaPidejpi Co nie zmienia faktu, że te pozdrowienia w obecnej sytuacji to skandal

1

@mekston Czyli będzie 0:0 albo 1:0 dla Augsburga xD

1

Dobrze widzę, że Vita walczy o swojego pierwszego Majora?
@Rewolucja123 @ptrx @ranger3120

0

@ranger3120 Zobaczymy na Nuke'u. Choć sądzę, że Vitality ją zgarnie i będzie 2-0 :/

3

Keoz 4/19 w finale, piękna gierka jak na finalistę Majora...

Edit: 4/20 xD

1

@partymaker Znając życie podstawiona osoba i podkręcony drop xD

2

@takisobiektos Tottkom to nie grozi panie kolego ;D
Za to patologicznie zarządzanemu Śląskowi już tak ;)

2

@bartas97 Macie mistrza, to przynajmniej pomóżcie zepchnąć Śląska :p

1

@Sulimo Gramy o pierwszy sezon w historii bez porażki u siebie, więc nie o nic

1

Siuuuuuuuuuuhy, wracać GL!

2

@Rust_Cohle Z Legią, która nie przegrała w tym sezonie przy Łazienkowskiej

0

@Kgorecki2500 Postara o spadek Śląska ;)

2

@FcPortoFan1999 I dobrze

0

@Comfortable_ Tęsknię za BO5'kami :(

1

siuhyyyyy, piękna runda GamerLegion!

0

@KrychaFCB Chyba tak, ale te zawahanie apexa było najlepsze :D

Jakbym siebie widział xD

1

apex co zrobił xDDD

1

Dobrze, że Vita w finale, to i doping zajebisty.
A nie jak w Brazylii, gdzie Furia odpadła a na finale stypa była

1

Nieźle Magisk odżył w tym Vitality

1

@AmigoBlancos Vamos Valencia!

0

@Rust_Cohle Słabe jak na ciebie.
Postaraj się lepiej

0

@Comfortable_ To jakaś nowa nutka Blanki Stajkov?

0

@michal26 No jak Legia o nic nie walczy?
- walczą o pierwszy w historii sezon bez porażki na swoim stadionie
- Dodatkowo oba kluby się nie lubią
- Walczą o godne zakończenie sezonu na Łazienkowskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?