HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Czysty idiotyzm i tyle.
Ciekawe dlaczego kibice nie uwzięli się na Rodrygo, Alabę, Camavingę, Rudigera czy nawet Militao, a uwzięli się na biednego Viniciuska?
Hmm, ciekawe. Ano może dlatego, że pozostała piątka nie robi z siebie debila jak ten klaun, który pierw prowokuje swoim zachowaniem, a potem wszystko magicznie zwala na rasizm xD
Raphinha wcale nie lepszy...
Śmiać mi się chce z tego spaczonego środowiska.
1
@Cotutajsiedzieje 7 lat minęło, a ci mu dalej umniejszają xD
1
@FcPortoFan1999 No ja wstaję 04:55 więc mi te godziny kompletnie nie odpowiadają :/
0
@FcPortoFan1999 Dobrze, że w PL o normalnej porze :D
3
@Kidd Szczególnie jak masz na 6 do roboty :/
0
Byłem żebrakiem, po czym byłem królem i znowu żebrakiem
Już nie pamiętam ile razy upadłem
Tyle razy mierzyłem się z diabłem
Oszlifowało mi to mój charakter
2
@GadulkiGembulki_FCB Oczywiście, że tak, ale tylko Kimmicha
4
@jacobFCB @MesQueUnClub96 Ma średnią ponad 35 komentarzy przez ostatnie 1415 dni, co Ty wiesz o ''życiu''? ^^
3
@AFA90 Niestety nie był
1
@KlonaZepan Pamiętam, i co to ma do rzeczy?
Jest jednym z najbardziej utytułowanych trenerów na świecie? Jest, więc po co przypominasz jego dawne zachowanie, które nijak ma się do jego wyników?
3
@The Game 10 Też się czasami dziwię xD
8
@MesQueUnClub96 No tak, chwalenie Jose = bycie kibicem Realu xD
Widzę, że młody, ale przesiąknięty pisowską i Peowską logiką :D
6
@MesQueUnClub96 Prawda? Nazywanie jednego z najlepszych trenerów w historii ''betonem'' jest prawdą xD?
7
@MesQueUnClub96 Betona to masz, jak ci nauczyciele 10 razy dziennie wstawiają bomby z kartkówek xD
0
@kuz O kogo chodzi?
0
@Rust_Cohle Tak się wkopałem, że pomyliłem strzelca w meczu finałowym, aż musiałem zedytować XD
Taki ze mnie fan Realu :p
0
@Rust_Cohle Remontada, remontada, mhm, wszyscy o tej remontadzie :D
Tymczasem Liverpool xD
https://www.meczyki.pl/wyniki-na-zywo/liverpool-fc-real-madryt/3497133
Na was wystarczył jeden strzał boskiego Viniego :D
1
@PatrykBarca Milner - Fabinho - Henderson, ale to chodziło xD
0
@Rust_Cohle A zasadził ktoś Panu kiedyś kopa w dupę? Wypad na LFC.pl ukryta opcjo
0
@Rust_Cohle Wypierdzielaj świnio pornograficzna, paszoł won!
0
@Rust_Cohle W FM'ie 23 co najwyżej.
Salah za Kounde i jesteśmy kwita
0
@mekston Zaznacz, że miałeś ten "magic vibe", bo wygrała twoja drużyna ;)
Dla mnie ten zimowy przekręt z Kataru nie ma podjazdu do Brazylii czy RPA ;)
Brazylia, to dopiero była kapitalna otoczka i mecze o 2 w nocy
1
@Antimadridista_WR Tutaj masz przedsmak lektury, haha
https://zapodaj.net/e0ce5afdb3576.jpg.html
2
@Medium Bad Bunny GOAT, latino gang!
@ranger3120 Pan obok niej też ma w uj siana ;)
0
@Antimadridista_WR Mówisz :D?
To wejdź w sekcję komentarzy na GlamRapie xDD
1
@kuz Ano może to, że popierają tą wojnę i są wysyłani na front przez putlera
0
@Transu96 Wyjdź ty w końcu do ludzi z tej piwnicy
1
@takisobiektos Davo i kogo?
0
Raków strzela na 1-1
0
apex jaka mijanka, hahaha