1

@Encore Czysty idiotyzm i tyle.
Ciekawe dlaczego kibice nie uwzięli się na Rodrygo, Alabę, Camavingę, Rudigera czy nawet Militao, a uwzięli się na biednego Viniciuska?
Hmm, ciekawe. Ano może dlatego, że pozostała piątka nie robi z siebie debila jak ten klaun, który pierw prowokuje swoim zachowaniem, a potem wszystko magicznie zwala na rasizm xD

Raphinha wcale nie lepszy...

Śmiać mi się chce z tego spaczonego środowiska.

1

@Cotutajsiedzieje 7 lat minęło, a ci mu dalej umniejszają xD

1

@FcPortoFan1999 No ja wstaję 04:55 więc mi te godziny kompletnie nie odpowiadają :/

0

@FcPortoFan1999 Dobrze, że w PL o normalnej porze :D

3

@Kidd Szczególnie jak masz na 6 do roboty :/

0

Byłem żebrakiem, po czym byłem królem i znowu żebrakiem
Już nie pamiętam ile razy upadłem
Tyle razy mierzyłem się z diabłem
Oszlifowało mi to mój charakter

2

@GadulkiGembulki_FCB Oczywiście, że tak, ale tylko Kimmicha

4

@jacobFCB @MesQueUnClub96 Ma średnią ponad 35 komentarzy przez ostatnie 1415 dni, co Ty wiesz o ''życiu''? ^^

3

@AFA90 Niestety nie był

1

@KlonaZepan Pamiętam, i co to ma do rzeczy?

Jest jednym z najbardziej utytułowanych trenerów na świecie? Jest, więc po co przypominasz jego dawne zachowanie, które nijak ma się do jego wyników?

3

@The Game 10 Też się czasami dziwię xD

8

@MesQueUnClub96 No tak, chwalenie Jose = bycie kibicem Realu xD

Widzę, że młody, ale przesiąknięty pisowską i Peowską logiką :D

6

@MesQueUnClub96 Prawda? Nazywanie jednego z najlepszych trenerów w historii ''betonem'' jest prawdą xD?

7

@MesQueUnClub96 Betona to masz, jak ci nauczyciele 10 razy dziennie wstawiają bomby z kartkówek xD

0

@kuz O kogo chodzi?

0

@Rust_Cohle Tak się wkopałem, że pomyliłem strzelca w meczu finałowym, aż musiałem zedytować XD

Taki ze mnie fan Realu :p

0

@Rust_Cohle Remontada, remontada, mhm, wszyscy o tej remontadzie :D

Tymczasem Liverpool xD
https://www.meczyki.pl/wyniki-na-zywo/liverpool-fc-real-madryt/3497133

Na was wystarczył jeden strzał boskiego Viniego :D

1

@PatrykBarca Milner - Fabinho - Henderson, ale to chodziło xD

0

@Rust_Cohle A zasadził ktoś Panu kiedyś kopa w dupę? Wypad na LFC.pl ukryta opcjo

0

@Rust_Cohle Wypierdzielaj świnio pornograficzna, paszoł won!


0

@Rust_Cohle W FM'ie 23 co najwyżej.

Salah za Kounde i jesteśmy kwita

0

@mekston Zaznacz, że miałeś ten "magic vibe", bo wygrała twoja drużyna ;)

Dla mnie ten zimowy przekręt z Kataru nie ma podjazdu do Brazylii czy RPA ;)

Brazylia, to dopiero była kapitalna otoczka i mecze o 2 w nocy

1

2

@Medium Bad Bunny GOAT, latino gang!

@ranger3120 Pan obok niej też ma w uj siana ;)

0

@Antimadridista_WR Mówisz :D?
To wejdź w sekcję komentarzy na GlamRapie xDD

1

@kuz Ano może to, że popierają tą wojnę i są wysyłani na front przez putlera

0

@Transu96 Wyjdź ty w końcu do ludzi z tej piwnicy

1

@takisobiektos Davo i kogo?

0

Raków strzela na 1-1

0

apex jaka mijanka, hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?