HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Nijak się to ma do tego, że Josué miał gigantycznie większy wkład w grę Legii, niż Grosicki Pogoni
0
Grosicki piłkarzem sezonu xDDDD
0
No i pięknie, Josué pomocnikiem sezonu!
0
@Sysia11 To pewnie @KlonaZepan z @J4no ci pobrali.
0
@VegetaPolska Mbappe też był ''done'', R. Carlos też mówił, że ''przychodzi'' ;)
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@bartas97 Na nikogo ;)
Jak dojdziecie do drugiej rundy to już bym to uznał za sukces, zważywszy na brak rozstawienia.
4
Przeprosiny Ndiaye:
https://instagram.com/stories/amath31/3112925111715510050?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
3
@Joe_Pesci Dobrze, że jutro na nockę, i tylko do czwartku ^^
1
@xvcWinterSoldier Od dawna nie kupuję koszulek Barcy.
Za drogi gips, a i tak tylko wiszą w szafie. Ostatnią jaką kupiłem to domówka 20/21
0
@bartas97 (Nie)Życzę szczęścia ^_*
4
@MesQueUnClub96 o 1,499999999999 za dużo
17
Rozrzutni z tymi herbami jak pisiory z Kaczyńskim na czele ^_^
3
@MesQueUnClub_87 - inne
1
@Nazio87 Jasne. Na Legii oczywiście ;)
1
@FcPortoFan1999 Nie zejdzie tyle biletów, chyba, że trafią na mocne firmy.
Jakiś czas temu czytałem coś o stadionie Lechii, ale nie ma nic oficjalnego
1
@FcPortoFan1999 Ciekawe, gdzie będą grali w LM, bo my mamy Conference League w czwartki?
2
@NeKenI To tylko 1530 stron ^^
8
@MesQueUnClub96 Nie rób nam tego. Wystarczy, że jutro jest już poniedziałek...
2
@NeKenI Ile @Redakcja płaci ci od jednego herba?
Może sam zmienię profesję :p
1
@Sulimo To czyli jest dzikiem :D?
2
@Kessie Tu powinna być Wisła Płock xDDD
1
@kryhaa Z mojej perspektywy, chciałbym, żeby przedłużył i został.
Żadnych Reali, a tym bardziej P$G, a w Barcy jakoś go nie widzę, dodatkowo mamy Lewego.
0
@Encore Chciałbyś go u Czerwonych Diabłów co? :D Niedoczekanie twoje
1
@RosjaninBut My już mamy, swoich z Ukrainy.
1
@takisobiektos ''Oj boli dupka o tego Messiego madryciaku'' ^_^
0
@Herato BVB, Arsenal i Wisła Płock.
Trójka frajerów sezonu xD
0
@tristan87 Bo nie ma dżemu.
0
@cris2706 Jest jeszcze Arsenal