0

@FcPortoFan1999 Nijak się to ma do tego, że Josué miał gigantycznie większy wkład w grę Legii, niż Grosicki Pogoni

0

Grosicki piłkarzem sezonu xDDDD

0

No i pięknie, Josué pomocnikiem sezonu!

0

@Sysia11 To pewnie @KlonaZepan z @J4no ci pobrali.

0

@VegetaPolska Mbappe też był ''done'', R. Carlos też mówił, że ''przychodzi'' ;)

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@bartas97 Na nikogo ;)

Jak dojdziecie do drugiej rundy to już bym to uznał za sukces, zważywszy na brak rozstawienia.

3

@Joe_Pesci Dobrze, że jutro na nockę, i tylko do czwartku ^^

1

@xvcWinterSoldier Od dawna nie kupuję koszulek Barcy.
Za drogi gips, a i tak tylko wiszą w szafie. Ostatnią jaką kupiłem to domówka 20/21

0

@bartas97 (Nie)Życzę szczęścia ^_*

4

@MesQueUnClub96 o 1,499999999999 za dużo

17

Rozrzutni z tymi herbami jak pisiory z Kaczyńskim na czele ^_^

3

1

@Nazio87 Jasne. Na Legii oczywiście ;)

1

@FcPortoFan1999 Nie zejdzie tyle biletów, chyba, że trafią na mocne firmy.

Jakiś czas temu czytałem coś o stadionie Lechii, ale nie ma nic oficjalnego

1

@FcPortoFan1999 Ciekawe, gdzie będą grali w LM, bo my mamy Conference League w czwartki?

2

@NeKenI To tylko 1530 stron ^^

8

@MesQueUnClub96 Nie rób nam tego. Wystarczy, że jutro jest już poniedziałek...

2

@NeKenI Ile @Redakcja płaci ci od jednego herba?

Może sam zmienię profesję :p

1

@Sulimo To czyli jest dzikiem :D?

2

@Kessie Tu powinna być Wisła Płock xDDD

1

@kryhaa Z mojej perspektywy, chciałbym, żeby przedłużył i został.
Żadnych Reali, a tym bardziej P$G, a w Barcy jakoś go nie widzę, dodatkowo mamy Lewego.

0

@Encore Chciałbyś go u Czerwonych Diabłów co? :D Niedoczekanie twoje

1

@RosjaninBut My już mamy, swoich z Ukrainy.

1

@takisobiektos ''Oj boli dupka o tego Messiego madryciaku'' ^_^

0

@Herato BVB, Arsenal i Wisła Płock.
Trójka frajerów sezonu xD

0

@tristan87 Bo nie ma dżemu.

0

@cris2706 Jest jeszcze Arsenal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?