HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zywoo jaka bania po skanie :o
1
W końcu się odblokował kyxsan!
2
Sypie się to Apeks, Vitality zaraz będzie domykać tę mapę :(
7
Ciekawy moment na La Rambli xD
- Jedni komentują mecz Barcelony
- Drudzy Fame MMA
- A trzeci relacjonują półfinał Vitality - Apeks
I jest jeszcze @NeKenI który to wszystko herbuje
1
@Kamiloza91 Ale ty się spinasz xD
Założę się, że sam MAtS nie przywiązuje do tego aż takiej dużej wagi i liczy się dla niego przede wszystkim dobro drużyny.
1
@MesQueUnClub96 @NeKenI jest innego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, już nie raz pisałem, że dla mnie mogą to zlikwidować.
7
@Comfortable_ Fryzurę
4
@MesQueUnClub96 No a kto robi średnią 35,20 komentarza przez ostatnie 1412 dni? BOAT!
2
@Rust_Cohle scrapped.
1
JL jaka zagrywka, i to w takim momencie :o
1
STYKO jaki banie zapodaje
5
@Firestone Tzw ''kibice'' sukcesu...
Jak ja nienawidzę takich ludzi. Jak klubowi idzie to mało w dupę nie wejdą a jak mają dołek to zachowują się jak zwykli sezonowcy.
3
Ale atmosferka na meczu Vitality - Apeks :)
Aż się mecze Furii w Brazylii i VP w spodku przypominają :D
@Rewolucja123 @adi7adi8
1
@MesQueUnClub96 Ale przecież ja tego nie kwestionuję.
Chodzi o sam fakt meczu z Bayernem (3:0)
1
@ranger3120 To samo potężny Union w lutym.
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie. Dodatkowo bardzo średni sezon Sona z przebłyskami, słaby sezon Richarlisona, kontuzje kluczowych graczy (Sessegnon, Hojbjerg, Bentancur) i słabi jakościowo zmiennicy typu Bissouma czy Skipp...
2
@Sulimo @FcPortoFan1999
To nie o tyle jest kwestia zawodników, co złego doboru trenerów i braku mentalu.
Zobacz, początek mieliśmy bardzo dobry i Conte potrafił utrzymać zespół w ryzach, zaczęły się kwasy, gdzie trener podważał zawodników i zaczął się zjazd...
Dodatkowo sporo zawodników, których już dawno nie powinno być w tym klubie :(
0
@AlexDark00 SPOILER
Statham na pewno przeżył. Ciekawi mnie bardziej kwestia tego samolotu i Toretto, ale znając serię, to wszyscy przeżyli :D
No samo to, że Giselle przeżyła ten upadek z samochodu
0
@MesQueUnClub96 Co nie zmienia faktu, że w zamyśle ty i inni sugerujecie mi, że kibicuję Realowi, co jest nad wyraz śmieszne, bo daleko mi do tego klubu.
1
@MesQueUnClub96 No jak ktoś mu umniejsza dla samego umniejszania to go bronię, a po akcji z telefonem czy innych krzywych sytuacjach sam go ganiłem xD
Ale wiadomo to jest dowód na to, że kibicuje Realowi :D
1
@Rust_Cohle Fan Cristiano Ronaldo xD
Co ty mi wmawiasz
1
@NeKenI Widać ;)
W sumie tak podejrzewałem, że to ukryta opcja ^^
@MesQueUnClub96 Przynajmniej fajne sianko bym kosił, a ty dalej byś baitował po La Rambli xD
2
@Rust_Cohle Usunięcie konta i założenie konta na Cafe Bernabeu*
Idealna miejscówka dla Dudusia
0
@MesQueUnClub96 Ty za to nie masz ich wcale Choroszczaku
2
@Misugi14 Napisz z ciekawości czy ogarnąłeś
1
@Encore A Tottki z Leeds ;)
2
@AlexDark00 SPOILER
Końcówka mocno w deseń "No Time To Die" bez dopowiedzeń.
Ciekawe czy Dom jednak przeżył?
3
@Kgorecki2500 Tanie?
Przecież od czasu jak zrobiły się z tego sieciówki to raz, że jakość gorsza to i ceny z kosmosu xD
1
@MarioVeB! W punkt Mario
1
@MesQueUnClub96 Często jest tak, że chory nie widzi problemu, tak też jest w twoim wypadku ;)