1

zywoo jaka bania po skanie :o

1

W końcu się odblokował kyxsan!

2

Sypie się to Apeks, Vitality zaraz będzie domykać tę mapę :(

7

Ciekawy moment na La Rambli xD

- Jedni komentują mecz Barcelony
- Drudzy Fame MMA
- A trzeci relacjonują półfinał Vitality - Apeks

I jest jeszcze @NeKenI który to wszystko herbuje

1

@Kamiloza91 Ale ty się spinasz xD
Założę się, że sam MAtS nie przywiązuje do tego aż takiej dużej wagi i liczy się dla niego przede wszystkim dobro drużyny.

1

@MesQueUnClub96 @NeKenI jest innego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, już nie raz pisałem, że dla mnie mogą to zlikwidować.

7

@Comfortable_ Fryzurę

4

@MesQueUnClub96 No a kto robi średnią 35,20 komentarza przez ostatnie 1412 dni? BOAT!

2

@Rust_Cohle scrapped.

1

JL jaka zagrywka, i to w takim momencie :o

1

STYKO jaki banie zapodaje

5

@Firestone Tzw ''kibice'' sukcesu...

Jak ja nienawidzę takich ludzi. Jak klubowi idzie to mało w dupę nie wejdą a jak mają dołek to zachowują się jak zwykli sezonowcy.

3

Ale atmosferka na meczu Vitality - Apeks :)

Aż się mecze Furii w Brazylii i VP w spodku przypominają :D
@Rewolucja123 @adi7adi8

1

@MesQueUnClub96 Ale przecież ja tego nie kwestionuję.
Chodzi o sam fakt meczu z Bayernem (3:0)

1

@ranger3120 To samo potężny Union w lutym.

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Dodatkowo bardzo średni sezon Sona z przebłyskami, słaby sezon Richarlisona, kontuzje kluczowych graczy (Sessegnon, Hojbjerg, Bentancur) i słabi jakościowo zmiennicy typu Bissouma czy Skipp...

2

@Sulimo @FcPortoFan1999
To nie o tyle jest kwestia zawodników, co złego doboru trenerów i braku mentalu.

Zobacz, początek mieliśmy bardzo dobry i Conte potrafił utrzymać zespół w ryzach, zaczęły się kwasy, gdzie trener podważał zawodników i zaczął się zjazd...

Dodatkowo sporo zawodników, których już dawno nie powinno być w tym klubie :(

0

@AlexDark00 SPOILER


Statham na pewno przeżył. Ciekawi mnie bardziej kwestia tego samolotu i Toretto, ale znając serię, to wszyscy przeżyli :D

No samo to, że Giselle przeżyła ten upadek z samochodu

0

@MesQueUnClub96 Co nie zmienia faktu, że w zamyśle ty i inni sugerujecie mi, że kibicuję Realowi, co jest nad wyraz śmieszne, bo daleko mi do tego klubu.

1

@MesQueUnClub96 No jak ktoś mu umniejsza dla samego umniejszania to go bronię, a po akcji z telefonem czy innych krzywych sytuacjach sam go ganiłem xD

Ale wiadomo to jest dowód na to, że kibicuje Realowi :D

1

@Rust_Cohle Fan Cristiano Ronaldo xD

Co ty mi wmawiasz

1

@NeKenI Widać ;)

W sumie tak podejrzewałem, że to ukryta opcja ^^

@MesQueUnClub96 Przynajmniej fajne sianko bym kosił, a ty dalej byś baitował po La Rambli xD

2

@Rust_Cohle Usunięcie konta i założenie konta na Cafe Bernabeu*

Idealna miejscówka dla Dudusia

0

@MesQueUnClub96 Ty za to nie masz ich wcale Choroszczaku

2

@Misugi14 Napisz z ciekawości czy ogarnąłeś

1

@Encore A Tottki z Leeds ;)

2

@AlexDark00 SPOILER
Końcówka mocno w deseń "No Time To Die" bez dopowiedzeń.

Ciekawe czy Dom jednak przeżył?

3

@Kgorecki2500 Tanie?
Przecież od czasu jak zrobiły się z tego sieciówki to raz, że jakość gorsza to i ceny z kosmosu xD

1

@MarioVeB! W punkt Mario

1

@MesQueUnClub96 Często jest tak, że chory nie widzi problemu, tak też jest w twoim wypadku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?