HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mogą se podać rączki z kibicami PSG
1
espanyolaki już chyba pogodzeni ze spadkiem :D
1
@barcelonaLM Bruno Fernandes ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub96 Do normalnych Ukraińców nic nie mam, ale co innego jak widzę tych naburmuszonych w stosunku do Polaków, czy żyjących z socjali na nasz koszt, a takich mamy od groma.
2
Najważniejsze, że Ukrainka poza top 5, co dla mnie i tak jest sporo za wysoko, ale co ukraińcy wyboostowali swoich na Polskich kartach sim to ich :D
5
Sierocki ''Bardzo dobrze'' xDDD
1
@Faro Po części tak, co nie zmienia faktu, że śmiesznie się na to patrzy przez pryzmat 2 dni xD
Pięknie się pochowali po jaskiniach :p
1
I gdzie są teraz ci z gorącej dyskusji co mało się nie posikali na występie Blanki?
Które mamy miejsce? @Trojanek23, może teraz się wypowiesz :D
Prawda jest taka, że gdyby pojechał Jann, to bylibyśmy dużo wyżej, tym bardziej, że wielu jurorów zza granicy go doceniło...
0
Szacunek, za to, że saszki 0 pkt
0
Nam dali 6, a od nas znając życie dostaną 12...
0
Wow, chyba poszedł przekaz, za rok będzie 7 pkt
1
@PatrychoO Zapytajmy wielkiego kibica naszych ''przyjaciół'' :D
@MesQueUnClub96 ile dadzą nam punktów?
0
@Rewolucja123 Kapitalny clutch, gość gra na takim luzie, że to hit.
Swego czasu ugrałem 1 vs 5 na Mirage'u też grając AWP i mając 45 sekund na podłożenie bomby, to mało mi serce nie wysiadło z satysfakcji, a dla Zywoo to jak kolejny dzień w biurze :D
0
#Konkurs piękności Eurowizji
Imo
1. Armenia
2. Izrael
3. Polska
A jak u was?
0
@MesQueUnClub96 Tyle w temacie:
0
@MesQueUnClub96 Odezwał się kibic Unionu, hahaha
3
@MesQueUnClub96 Zasłużyła xDDDDDD
Żeby nie wojna, to by tego badziewia nawet w TOP3 nie było
0
Byle ukry nie wygrały i będę zadowolony :D
0
@Jackazz Drillowca by jakiego dali a nie
0
Mama, mama, kupiła traktoraaa
0
@Kgorecki2500 Jeszcze ważniejsza rzecz:
Gladiator > ta Blanka
0
Niemcy, jakie koty xDD
0
@Rewolucja123 9INE z taką grą niestety skończy z 0-3
3
Faze - Into The Breach 12-16
Faze z bilansem 0-2, to samo G2 i Furia :(
1
rallen gigachad!
1
@takisobiektos Faze zmierza w tym samym kierunku ^_^
1
@agaFCB Jak dla mnie zjada tą Blankę na śniadanie:
0
@agaFCB Jann też przyjemnie śpiewał :/
1
@Gracek10 Dobrze, że nic nie mówiłeś jak nasi gwizdali na Umtitiego czy Neymara grających u nas.
0
@Fenelon Zdecydowanie opcja nr 1.