2

Mogą se podać rączki z kibicami PSG

1

espanyolaki już chyba pogodzeni ze spadkiem :D

1

@barcelonaLM Bruno Fernandes ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@MesQueUnClub96 Do normalnych Ukraińców nic nie mam, ale co innego jak widzę tych naburmuszonych w stosunku do Polaków, czy żyjących z socjali na nasz koszt, a takich mamy od groma.

2

Najważniejsze, że Ukrainka poza top 5, co dla mnie i tak jest sporo za wysoko, ale co ukraińcy wyboostowali swoich na Polskich kartach sim to ich :D

5

Sierocki ''Bardzo dobrze'' xDDD

1

@Faro Po części tak, co nie zmienia faktu, że śmiesznie się na to patrzy przez pryzmat 2 dni xD

Pięknie się pochowali po jaskiniach :p

1

I gdzie są teraz ci z gorącej dyskusji co mało się nie posikali na występie Blanki?
Które mamy miejsce? @Trojanek23, może teraz się wypowiesz :D

Prawda jest taka, że gdyby pojechał Jann, to bylibyśmy dużo wyżej, tym bardziej, że wielu jurorów zza granicy go doceniło...

0

Szacunek, za to, że saszki 0 pkt

0

Nam dali 6, a od nas znając życie dostaną 12...

0

Wow, chyba poszedł przekaz, za rok będzie 7 pkt

1

@PatrychoO Zapytajmy wielkiego kibica naszych ''przyjaciół'' :D
@MesQueUnClub96 ile dadzą nam punktów?

0

@Rewolucja123 Kapitalny clutch, gość gra na takim luzie, że to hit.
Swego czasu ugrałem 1 vs 5 na Mirage'u też grając AWP i mając 45 sekund na podłożenie bomby, to mało mi serce nie wysiadło z satysfakcji, a dla Zywoo to jak kolejny dzień w biurze :D

0

#Konkurs piękności Eurowizji

Imo
1. Armenia
2. Izrael
3. Polska

A jak u was?

0

@MesQueUnClub96 Tyle w temacie:

0

@MesQueUnClub96 Odezwał się kibic Unionu, hahaha

3

@MesQueUnClub96 Zasłużyła xDDDDDD

Żeby nie wojna, to by tego badziewia nawet w TOP3 nie było

0

Byle ukry nie wygrały i będę zadowolony :D

0

@Jackazz Drillowca by jakiego dali a nie

0

Mama, mama, kupiła traktoraaa

0

@Kgorecki2500 Jeszcze ważniejsza rzecz:
Gladiator > ta Blanka

0

Niemcy, jakie koty xDD

0

@Rewolucja123 9INE z taką grą niestety skończy z 0-3

3

Faze - Into The Breach 12-16

Faze z bilansem 0-2, to samo G2 i Furia :(

1

rallen gigachad!

1

@takisobiektos Faze zmierza w tym samym kierunku ^_^

1

@agaFCB Jak dla mnie zjada tą Blankę na śniadanie:


0

@agaFCB Jann też przyjemnie śpiewał :/

1

@Gracek10 Dobrze, że nic nie mówiłeś jak nasi gwizdali na Umtitiego czy Neymara grających u nas.

0

@Fenelon Zdecydowanie opcja nr 1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?