HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comfortable_ Aaa daj Pan spokój, obie ekipy, którym kibicowałem z 0-3 :(
Teraz to już chyba tylko Liquid będę kibicował
A co do jks, to on mi w ogóle nie pasuje do G2, w Renegates wymiatał
4
@Deviler Inter - Real i biali w łeb, ale by to smakowało :D
Ale patrząc na ich finały to lepiej, żeby nie awansowali
0
Dopiero teraz zauważyłem, że NaVi i s0mple pojechali do domu :D
Aż tak źle zagrali?
@Rewolucja123
1
@AFA90 ''było jawnym pokazem krótkowzroczności ze strony la rambli ''
Pełna zgoda, a wiesz co jest najlepsze? Że najwięksi ''fani'' Argentyny po nim jechali, wystarczy cofnąć komentarze do grudnia xD
A z innej beczki, to dalej widziałbym go w Barcelonie
0
@takisobiektos Tottków ni ma, to przynajmniej pogromcy, pogromcy Spurs pokibicuję :D
@Comfortable_ Nie wiedziałem, że kibicujesz Realowi Madryt
0
Ktokolwiek by nie awansował, w finale jestem za INTEREM!
0
@Janas11224 A wystarczyło tego nie wstawiać ^_^
A teraz zrobił się z tego dobrze zestarzały mem :p
1
Ten mecz zwyczajnie wygląda jakby Milanowi nie zależało na awansie
0
Stewardzi co świętują z Martinezem :D
0
Kur Leao....
3
@Przemek2323 Panie, włącz se pan mecz lepiej
0
@MaziFCB No to rzucam 2 dyszki na Real
0
@VegetaPolska No i co by Ci to dało? Jak jedna z drugą by zobaczyły jak podchodzisz do relacji damsko - męskich, to prędzej chciałyby cię tylko oskubać xD
Zrozum, że musisz zacząć od siebie, (zmiany nastawienia, siłownia, hobby itp) bo kasa tutaj nic nie zmieni w perspektywie dłuższej relacji.
Jak to jest, że znam sporo dziewczyn (ładnych dziewczyn), które teoretycznie mogłyby przebierać w facetach, a mimo to są z mniej urodziwymi mężczyznami?
0
@varosso Z tych co wymieniłeś to najbardziej widziałbym Laimera, mam ten komfort, że kibicuje Lipskowi, często oglądam ich mecze i widzę, że gość ma dużo większy potencjał niż gra w ''Saksonii''.
Nie bez przyczyny Bayern, chce go podebrać.
2
@Esteban_ @Sulimo Laporta zuuuy ;(
#BartomeuPleaseComeBack!
0
@MOLESTA Dodajmy do tego, że reprezentantem Brazylii, który grał na zadupiu w Chinach ;)
A co do Zubimendiego, to jak miał być powoływany do repki skoro Enrique konsekwentnie stawiał na Sergio a na ławce mają jeszcze Rodriego?
Mnie też on nie przekonuje i wolałbym już tego Nevesa, bo fajnie chodzi w Wolves, ale jeśli Xavi ma na niego pomysł, to może trzeba mu zaufać?
1
@bartas97 Mosso
0
@marcinK0000 Paulinho, też się nikt nie interesował ^-^
A jak wyszło wiemy :)
0
@goldmetaxa Czysta propaganda, to co się dziwić
11
@Kgorecki2500 Większe zakupy za 40 zł xD?
To ty chyba w Turcji mieszkasz :D
0
@cules100pro Mi akurat wstawiła plombę światłoutwardzalną.
A co do cen to faktycznie, co miasto to inna cena. Czasami naprawdę się cieszę, że mieszkam w około 40k mieście :D
0
@paweldunajecfcb Zależy od dnia
1
@Rust_Cohle Aż tak nie darzysz mnie sympatią?
@Kazragore To czyli nie tylko u mnie, da się znaleźć dentystę, który nie zdziera z klienta
0
@MOLESTA To tak jak w Polsce i pisie. Jeden szef (Kaczyński) - reszta pionki...
0
@Rust_Cohle Nie strzelił i nie madryciak ;)
Mi chodzi o to jak ten tweet wygląda xD
0
@Fenelon W Warszawie to wiadomo, że drożej :D
@cules100pro No, bo ja właśnie jakiś czas temu wróciłem i za 3 kanałowy ząb i plombę wyszło mi 500 zł u zaufanej stomatolog.
Dziwna rozbieżność cen
3
@Ilona_VeB To niezły tweet xDD
1
Ile płaciliście za kanał i plombę przy kanałowym?
Chce sobie porównać względem siebie
0
@Rewolucja123 Wątpię
1
@Zoker Nie wchodź z nim w dyskusję, to pisior pod przykrywką