1

@Comfortable_ Aaa daj Pan spokój, obie ekipy, którym kibicowałem z 0-3 :(
Teraz to już chyba tylko Liquid będę kibicował

A co do jks, to on mi w ogóle nie pasuje do G2, w Renegates wymiatał

4

@Deviler Inter - Real i biali w łeb, ale by to smakowało :D

Ale patrząc na ich finały to lepiej, żeby nie awansowali

0

Dopiero teraz zauważyłem, że NaVi i s0mple pojechali do domu :D
Aż tak źle zagrali?
@Rewolucja123

1

@AFA90 ''było jawnym pokazem krótkowzroczności ze strony la rambli ''

Pełna zgoda, a wiesz co jest najlepsze? Że najwięksi ''fani'' Argentyny po nim jechali, wystarczy cofnąć komentarze do grudnia xD

A z innej beczki, to dalej widziałbym go w Barcelonie

0

@takisobiektos Tottków ni ma, to przynajmniej pogromcy, pogromcy Spurs pokibicuję :D

@Comfortable_ Nie wiedziałem, że kibicujesz Realowi Madryt

0

Ktokolwiek by nie awansował, w finale jestem za INTEREM!

0

@Janas11224 A wystarczyło tego nie wstawiać ^_^

A teraz zrobił się z tego dobrze zestarzały mem :p

1

Ten mecz zwyczajnie wygląda jakby Milanowi nie zależało na awansie

0

Stewardzi co świętują z Martinezem :D

0

Kur Leao....

3

@Przemek2323 Panie, włącz se pan mecz lepiej

0

@MaziFCB No to rzucam 2 dyszki na Real

0

@VegetaPolska No i co by Ci to dało? Jak jedna z drugą by zobaczyły jak podchodzisz do relacji damsko - męskich, to prędzej chciałyby cię tylko oskubać xD

Zrozum, że musisz zacząć od siebie, (zmiany nastawienia, siłownia, hobby itp) bo kasa tutaj nic nie zmieni w perspektywie dłuższej relacji.

Jak to jest, że znam sporo dziewczyn (ładnych dziewczyn), które teoretycznie mogłyby przebierać w facetach, a mimo to są z mniej urodziwymi mężczyznami?

0

@varosso Z tych co wymieniłeś to najbardziej widziałbym Laimera, mam ten komfort, że kibicuje Lipskowi, często oglądam ich mecze i widzę, że gość ma dużo większy potencjał niż gra w ''Saksonii''.

Nie bez przyczyny Bayern, chce go podebrać.

2

@Esteban_ @Sulimo Laporta zuuuy ;(

#BartomeuPleaseComeBack!

0

@MOLESTA Dodajmy do tego, że reprezentantem Brazylii, który grał na zadupiu w Chinach ;)

A co do Zubimendiego, to jak miał być powoływany do repki skoro Enrique konsekwentnie stawiał na Sergio a na ławce mają jeszcze Rodriego?

Mnie też on nie przekonuje i wolałbym już tego Nevesa, bo fajnie chodzi w Wolves, ale jeśli Xavi ma na niego pomysł, to może trzeba mu zaufać?

1

@bartas97 Mosso

0

@marcinK0000 Paulinho, też się nikt nie interesował ^-^

A jak wyszło wiemy :)

0

@goldmetaxa Czysta propaganda, to co się dziwić

11

@Kgorecki2500 Większe zakupy za 40 zł xD?

To ty chyba w Turcji mieszkasz :D

0

@cules100pro Mi akurat wstawiła plombę światłoutwardzalną.

A co do cen to faktycznie, co miasto to inna cena. Czasami naprawdę się cieszę, że mieszkam w około 40k mieście :D

0

@paweldunajecfcb Zależy od dnia

1

@Rust_Cohle Aż tak nie darzysz mnie sympatią?

@Kazragore To czyli nie tylko u mnie, da się znaleźć dentystę, który nie zdziera z klienta

0

@MOLESTA To tak jak w Polsce i pisie. Jeden szef (Kaczyński) - reszta pionki...

0

@Rust_Cohle Nie strzelił i nie madryciak ;)

Mi chodzi o to jak ten tweet wygląda xD

0

@Fenelon W Warszawie to wiadomo, że drożej :D

@cules100pro No, bo ja właśnie jakiś czas temu wróciłem i za 3 kanałowy ząb i plombę wyszło mi 500 zł u zaufanej stomatolog.

Dziwna rozbieżność cen

3

@Ilona_VeB To niezły tweet xDD

1

Ile płaciliście za kanał i plombę przy kanałowym?

Chce sobie porównać względem siebie

0

@Rewolucja123 Wątpię

1

@Zoker Nie wchodź z nim w dyskusję, to pisior pod przykrywką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?