1

@DaPidejpi W gorącej masz

0

@bartas97 Macie jeszcze Wisłę i Zagłębie, więc nie wierzę, że nie będzie choćby punktu. Legia też by musiała wszystko wygrać

0

@MesQueUnClub96 Gdybyśmy tylko nie tracili punktów z Miedzią, Cracovią czy Śląskiem :(

1

@BulaKG Hahahaha, nawet Korona ich kroi z barw xD

1

@Sulimo Spokojnie, my 27-ego im go przyklepiemy ;)

2

@Kgorecki2500 Nie licz na tańsze bilety ^^

@Lanosss Nie czarujmy się, Raków ma już mistrza, póki co jeszcze nieoficjalnie.

3

Wynik Korony jest najgorszy dla Śluńska, bo do 15 miejsca będą tracić 5 pkt :D

Korono utrzymaj to

1

@Gracek10 To chyba nigdy nie bolała Cię dolna "szóstka" :(

Ból jak scoorwysyn

0

@takisobiektos To nic nie zmienia, Śląsk w przypadku zwycięstwa (w co mało wierzę) będzie miał 35 pkt, a Wisła 37.
Dodajmy do tego, że w Ślunsk w ostatniej kolejce gra z Legią na Łazienkowskiej, na której nie przegraliśmy meczu w tym sezonie ^^

1

@takisobiektos Nie spadnie, bo Ślunsk nie punktuje.

14

@koksik2700 Weź tego nie wklejaj, bo zaraz przyjdzie Janas i powie, że Mane nie powinien się w ogóle urodzić, bo pochodzi z biednej rodziny ;p

1

@Pawci023x Aaa, daj Pan spokój, do tej pory nie mogę im wybaczyć, że po wywaleniu City w 1/4 i po takim pięknym powrocie z Ajaxem tego nie wygrali :(

1

@Pawci023x Dobrze, że nie doszło do takiego finału, bo miałbym rozdarte serce :D

Dwa kluby którym kibicuję ^^

19

@Faro Panie, ale prima aprilis był ponad miesiąc temu

1

@Kapitan hawk Ma Messiego na avku a kibicuje białym xD

7

@bartas97 Ja się piszę, 1500 euro i jestem w Madrycie.

7

Chłopy z Osasuny co se sektor podpalili xD

2

Jeszcze jeden, jeszcze jeden!!!

0

@FCBparasiempre Nie no, akurat ładna jest imo

0

@Comfortable_ '' "Ad personam" XDD''

A to zdanie nie jest Twoim zdaniem tzw ad personam?
''bo po tych głupotach co napisałeś to tylko do tego się nadajesz.''

''Mam nadzieję, że to 400 iq bait i moja głowa jest na to za mała, bo nie wierze, że się tak zmadowałeś o Tacosa.''

Tutaj nie chodzi o Taco, (przecież odpowiedź z ''Argentynką'' to też była czysta ironia) ja w pełni rozumiem, że komuś może nie siadać jego muzyka i w pełni to szanuję.
Jedyne o co się ''zmadowałem'' to o ten hymn Legii, bo zwyczajnie nie rozumiem jak można przyczepić się do tak genialnego kawałka :(

''Ta Argentyna ci siada na głowę.''
Już mi dawno zeszła, teraz to się właściwie cieszę, że Messi wygrał to MŚ.

0

Tak sobie oglądam tego Lecha i tylko się uśmiecham, że są tutaj osoby, które przedkładają doping na Camp Nou ponad Lecha czy Legii xD

1

@Ksavix ''Natomiast osoby powyżej raczej nie miały tyle szczęścia i całą kasę zabrali im rodzice, ale co ja to poradzić, że wychowali się w patologicznych rodzinach. Takie dostali wzorce i wmawiają innym że wszyscy rodzice na świecie zabierają dzieciom pieniądze''

Dzięki, że przybiłeś mi, że wychowałem się w patologicznej rodzinie xD
Tego jeszcze nie słyszałem :D

@domin682 I to jest fajne podejście, ale jednak nie wszyscy takie mają.
Nie bez przyczyny mamy setki memów o pieniądzach z komunii, ale jak widać kolega @Ksavix, wszystkich rodziców, którzy nie oddają pieniędzy swojemu dziecku zalicza do patologii ;)

U mnie z tego co pamiętam, pieniądze z komunii poszły na zakup nowej lodówki, ale nie mam im tego za złe, bo i tak dostawałem kieszonkowe :D

2

@Lionel_Messi10 To trochę jednak co innego ;)

2

Skóraś, i mamy 3:0 dla Lecha

0

@tristan87 Milan albo Inter niech biorą

0

@malicinho Tune'a to teraz wszędzie używają.

Zobacz sobie jak wygląda track tej Blanki co jedzie na Eurowizję, a jak wygląda na próbach xD

Nawet jak nie umiesz śpiewać, to tune zrobi robotę

0

@Comfortable_ "Aż się zaśmiałem"
Ze swojej głupoty zapewne.

"Wróc lepiej do przywalania się do Lionel_Messi10"
Chciałoby się wywołać kolejną gównoburzę, co?
Nie potrzebuję się do niego przyczepiać, jak nie mam do tego powodu.

"bo po tych głupotach co napisałeś to tylko do tego się nadajesz."
Co, brakuje argumentów i lecimy ad personam?
Dobrze, że ty nasza wyrocznio nadajesz się do większej ilości rzeczy, bo bez Ciebie byśmy zginęli xD

Takich ludzi nam (Nie)potrzeba

2

@Ksavix Nie mówię tego na swoim przykładzie.
Ale w moim otoczeniu widzę jak są traktowane te pieniądze z komunii dla "dziecka".

3

@Blantozaur Zrób prezent.

Pieniądze i tak nie pójdą na dzieciaka

0

@Comfortable_ "Argentyna przy twojej Legiuni to jak maluch przy Bugatti :]"

Mądrze prawisz, nawet dobrze napisałeś. Argentyna to maluch a Legia, Bugatti ;)

"Tyle dobrze, że nigdy hymnu tej .... Legii nie słyszałem i tego miernego Tacosa (czy jak mu tam)"

Rozumiem, nie lubić Taco, ale przypieprzaniem się do "Snu o Warszawie" pokazałeś tylko swoją zaściankowość, którą i tak już od dawna u ciebie obserwuję.
Kibice innych drużyn potrafią podejść do Niemena z szacunkiem, ale zawsze znajdzie się jakiś zakompleksiony anon, który to skrytykuje.

"bo patrząc na ciebie to myśle, że zostałem uratowany, bo skutki są nieuleczalne."

Tam w wyrazie "ciebie", zmień sobie pierwszą literkę na "s", bo patrząc przez pryzmat lizusostwa w stosunku do Messiego i Argentyny, to to zdanie powinieneś oprawić i powiesić sobie na łóżkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?