HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 Ludzie to nie roboty, każdy ma gorsze momenty.
0
@Uukasz_93 A jak tam Twoje włosy po zabiegu?
6
@VegetaPolska I tak mniej śliski, niż twoja ręka w kontaktach z kobietam...
przepraszam, maczugą
0
@NeKenI Z tym, że ja chcę powrotu Messiego xD
Nie wiem co wyście sobie ubzdurali, że ja coś do niego mam.
0
@Bagsik88 Spoko. Twoja ''racja'' - mój spokój.
1
@PatrychoO ''no wydaje mi się, że jednak każdy rzyga na Legiunię poza tymi pięcioma warszawiokami z tobą włącznie.''
Spoko, co nie zmienia faktu, że więcej osób rzyga tutaj na PSG i na wstawianie po kilkanaście postów w trakcie ich meczów.
@Lionel_Messi10 Widzę, że już wołasz koleżków do pomocy, bo sam nie umiesz odbić :D
''Patrykuu wbił tylko po to żeby zielone zgarnąć ''
Z tym, że to nie ja wstawiam posty o Messim i oznaczam po kilkanaście osób przy każdym pościku, żeby zielone się zgadzały ;)
3
@Rust_Cohle Życie, ale i tak szacun za walkę.
Poza tym Jota powinien skończyć z czerwoną
0
Ale meczycho się zrobiło :o
4
Richarlisooooooon hahaha, 3:3
0
@NeKenI Co z tego, że go zablokuję, jak ta blokada daje tyle co weryfikacja na stronach ''porno''
2
@Lionel_Messi10 Odezwał się, kibic paryskiego badziewia, relacjonujący ich każdy mecz.
Co tak cichutko wczoraj siedziałeś przy meczu Barcy?
@PatrychoO Ooo jest i zastępca naczelnego psycho fana Messiego.
''Nikogo to nie obchodzi tutaj Legia''
Wydaję mi się, że więcej osób interesuję Legia i inne drużyny ekstraklasy niż relacjonowanie meczów PSG przez jakichś zapatrzonych w Messiego dzieciaczków.
13
Komentarz usunięty
0
Sonny :>
1
@Aragorn33 Na ligę to pewnie styknie, pytanie co z LM, w przypadku kiedy w grupie znów trafimy na kogoś z TOPu?
0
Romero, kurw...
0
@FcPortoFan1999 Największy niedosyt to muszą mieć Widzewiaki. Tyle czasu w czubie tabeli, a aktualnie 11 miejsce i z ich obecną grą może być jeszcze niżej.
1
@Rust_Cohle Zobacz kogo mamy w składzie...
Mi już się nawet nie chce komentować tego perdolnika
5
@Isso89 Bramkarz - 0IQ
3
@RobiS Jeszcze Kane, widać, że oddany klubowi, ale niektórzy parodyści partaczą jakiekolwiek szanse na trofeum...
0
Ja widząc ostatnie wyniki Tottenhamu - koloryzowane
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale, że do mnie to o Messim, czy o co ci chodzi xD?
2
@okiemtypera_lucaxx95 Oho, zaczyna się deprecjonowanie xD
Tak wiemy, dla Ciebie miał ujowy debiut.
0
@PatrychoO Zamiast cieszyć z wygranej 4:0, to ciśniesz z tym brazolem xD
1
@DawidekFCB Jedna + Joaquin złapał kontuzję przy braku zmian.
1
@HighestInTheRoom Nie nadążam herbować :)
1
Nie piszcie tyle o tym Yamalu!
3
Ale ciasteczko Yamala :o
1
Ludzie tam Abde wołają, hahahah
Nie wiedziałem, że wrócił z wypożyczenia :D
0
@Chaoss Samobój ;)
0
Pamiętajcie, po to Xavi bierze Yamala na mecze xDD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13052918#comment-13053344