0

@FCB24 Ludzie to nie roboty, każdy ma gorsze momenty.

0

@Uukasz_93 A jak tam Twoje włosy po zabiegu?

6

@VegetaPolska I tak mniej śliski, niż twoja ręka w kontaktach z kobietam...
przepraszam, maczugą

0

@NeKenI Z tym, że ja chcę powrotu Messiego xD

Nie wiem co wyście sobie ubzdurali, że ja coś do niego mam.

0

@Bagsik88 Spoko. Twoja ''racja'' - mój spokój.

1

@PatrychoO ''no wydaje mi się, że jednak każdy rzyga na Legiunię poza tymi pięcioma warszawiokami z tobą włącznie.''

Spoko, co nie zmienia faktu, że więcej osób rzyga tutaj na PSG i na wstawianie po kilkanaście postów w trakcie ich meczów.

@Lionel_Messi10 Widzę, że już wołasz koleżków do pomocy, bo sam nie umiesz odbić :D

''Patrykuu wbił tylko po to żeby zielone zgarnąć ''
Z tym, że to nie ja wstawiam posty o Messim i oznaczam po kilkanaście osób przy każdym pościku, żeby zielone się zgadzały ;)

3

@Rust_Cohle Życie, ale i tak szacun za walkę.

Poza tym Jota powinien skończyć z czerwoną

0

Ale meczycho się zrobiło :o

4

Richarlisooooooon hahaha, 3:3

0

@NeKenI Co z tego, że go zablokuję, jak ta blokada daje tyle co weryfikacja na stronach ''porno''

2

@Lionel_Messi10 Odezwał się, kibic paryskiego badziewia, relacjonujący ich każdy mecz.
Co tak cichutko wczoraj siedziałeś przy meczu Barcy?

@PatrychoO Ooo jest i zastępca naczelnego psycho fana Messiego.

''Nikogo to nie obchodzi tutaj Legia''
Wydaję mi się, że więcej osób interesuję Legia i inne drużyny ekstraklasy niż relacjonowanie meczów PSG przez jakichś zapatrzonych w Messiego dzieciaczków.

13

Komentarz usunięty

0

Sonny :>

1

@Aragorn33 Na ligę to pewnie styknie, pytanie co z LM, w przypadku kiedy w grupie znów trafimy na kogoś z TOPu?

0

Romero, kurw...

0

@FcPortoFan1999 Największy niedosyt to muszą mieć Widzewiaki. Tyle czasu w czubie tabeli, a aktualnie 11 miejsce i z ich obecną grą może być jeszcze niżej.

1

@Rust_Cohle Zobacz kogo mamy w składzie...

Mi już się nawet nie chce komentować tego perdolnika

5

@Isso89 Bramkarz - 0IQ

3

@RobiS Jeszcze Kane, widać, że oddany klubowi, ale niektórzy parodyści partaczą jakiekolwiek szanse na trofeum...

0

Ja widząc ostatnie wyniki Tottenhamu - koloryzowane


0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale, że do mnie to o Messim, czy o co ci chodzi xD?

2

@okiemtypera_lucaxx95 Oho, zaczyna się deprecjonowanie xD

Tak wiemy, dla Ciebie miał ujowy debiut.

0

@PatrychoO Zamiast cieszyć z wygranej 4:0, to ciśniesz z tym brazolem xD

1

@DawidekFCB Jedna + Joaquin złapał kontuzję przy braku zmian.

1

@HighestInTheRoom Nie nadążam herbować :)

1

Nie piszcie tyle o tym Yamalu!

3

Ale ciasteczko Yamala :o

1

Ludzie tam Abde wołają, hahahah

Nie wiedziałem, że wrócił z wypożyczenia :D

0

@Chaoss Samobój ;)

0

Pamiętajcie, po to Xavi bierze Yamala na mecze xDD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13052918#comment-13053344

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?