HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Smokowski > Pol > Borek > hipokryta Stanowski
0
@Medium Ale nie pisz tak, bo zaraz zlecą się simpy i incele, żeby bronić Ankę :p
6
@Medium Wszędzie by był hejt na niego, ale, że to kobieta to ona może, bo to przecież ''takie żarty tylko''.
Zobacz chociażby na przykładzie Pique (wiem, że nieco inna sytuacja), ale większość jechała po nim, a Shakira wielce poszkodowana, nie wiedząc co tak naprawdę się u nich działo...
0
@Kgorecki2500 Panie, na steamie to tylko CS i Fifa warte uwagi
0
@BulaKG A ja niedawno wróciłem z pracy, jutro na 14 i 8h snu :D
Dobranoc ;)
0
@PatrykBarca A co ma Legia do tego bałwana?
4
@Emhyr ''GIVENCHY PARIS'', ''ICON'' i pieprzenie od rzeczy? Nowe nie znałem.
Jak to jest, że co widzę, że ktoś ma to na sobie to pierdzieli takie farmazony xD
0
@Emhyr No no, Busket, Alba i Messi w jednym składzie to je to xD
0
@Comfortable_ Akurat nie piłem do ciebie
9
@Albatros Nie byłby. Oj krótką macie pamięć panowie, chłop w ostatnim sezonie biegał jak wóz z węglem oraz jego wykończenie, też pozostawiało wiele do życzenia.
To był idealny moment, żeby się go pozbyć. Jedynym błędem było to, że oddaliśmy go akurat Atletico.
1
@Sinirsey Mistrza @VegetaPolska zapytaj, on ci wszystko nakreśli.
0
@Encore Ciekawe czy fanboje Argentyny, będą go teraz wielbić, po tym jak go krytykowali za cieszynkę Pedriego ^^
A wracając do tematu, to United powinno decydować, imo powinni się z nim dogadać
1
@escarabajo Jeszcze Mascherano, Xavi, Iniesta
0
@Mario96w Nie wygląda mi to na żart.
3
@Gaz Szkoda, że płaczesz o jakąś pastuchową ligę, a nie płaczesz, że banda złodziei na czele z kaczafim, maowieckim i siusiumajtkiem okradają nasz kraj...
Problemy pierwszego świata...
0
@PatrychoO Żeby tylko na oczy ^^
9
@Norkusik Byłem tu przed gorącymi xD
0
@bartekvisca Aż tyle, myślałem, że sporo mniej :o
0
@bartekvisca Atletico w mistrzowskim sezonie 13/14 chyba
7
@blaugrana16 Kolejny...
2
@takisobiektos ''I tak to z tobą jest xDD Raz kogoś wielbisz, a potem go sprzedajesz xD''
Piękna orka @Firestone, chapeu bas :D
0
@Michael24 Kozak, sam mam w kolekcji ;)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Dobrze, że byłem od 14 w robocie i nie miałem okazji oglądać tego ''spektaklu''.
1
@Khajio Gdzie avatar?
2
Uuu, Heroic 1:0 :D
@ranger3120
0
@Rust_Cohle Podbij z tym do Pawlosa, pewnie się skusi ^^
3
@Rust_Cohle Fejur przebrzydły
0
@ranger3120 Mi się nawet nie chce oglądać, bo nie chce sobie nerwów psuć. Wolę pograć
1
Szkoda, że Furia odpadła, bo tak to z góry wiadomo, że NaVi raczej wygra.
A mieli 1-8 i 3-9 na tym Anciencie :(
Zdecydowanie mój ulubiony team w obecnym CSie, ale widać, że Heroic im nie leży.
@takisobiektos @ranger3120
2
@ParlesCuyol5 Są tu tacy, lepiej nie pytaj xD