HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cules100pro Frimpong. Marzenie jeśli chodzi o PO :)
Ale niestety zostaniemy pewnie z Roberto, Koundé i Araujo na mecze z lepszymi rywalami...
Balde, Christensen, Araujo, Frimpong
Ale by to chodziło :/
0
@FcPortoFan1999 Jaga nie spadnie, Imaz ich utrzyma.
Miedź, Lechia i ktoś z trójki Śląsk/Zagłębie/Górnik
2
@Bartula Z tej perspektywy mega okropne, takie Levante v2
Ale na żywo już pewnie będą spoko
0
@Mario96w Rosół z tego co widziałem na 35 miejscu
1
@PatrychoO Może nie w znakomitej, ale jest w dobrej formie, jednakże do topowej formy Ter Stegena czy Courtoisa mu jeszcze sporo brakuję.
0
@PatrychoO O jest i rycerzyk Patryś :D
Jak tam, odpowiesz mi w końcu jak to jest z tym wygranym Mundialem?
0
@Emhyr Smutne oblicze sajko fanów, dla których na leczenie jest już za późno ^^
0
@DonAndresFCB "drużyna cienka"
Taka cienka, że grają w półfinale LM xD
0
@qbuteq I tak Real awansuje, zobaczysz.
City znowu się zesra metr przed kiblem.
2
@SteuerFreiMoney Do kompletu brakuje tylko Łaka Montany.
0
@insp1re Wiadomo, ale ja tutaj się bardziej odnoszę do ich zachowania i hipokryzji co poniektórych co kibicują Argentynie a cisną po Garnacho, i nie widzą (a może nie chcą widzieć) jak zachowują się te boiskowe chamy pokroju wyżej wymienionej dwójki.
2
@El Madridista. A ja mimo, że nie lubię Argentyńców, to lubię tego Garnacho.
Najlepsze jest to, że sajko łebki się do niego przyczepiły o tą cieszynkę, bo przecież "jak on mógł".
Ale jak już wspomnisz o św Dibu Martinezie, ale Paredesie co kopnął w ławkę rezerwowych Holendrów, to wtedy bronią do ostatniej kropli krwi.
3
Jazda Kolejaki! Jechać z nimi!
5
@VegetaPolska Przecież mówiłeś, że ''one takie nie są'' ^^
10
@VegetaPolska Nie martw się, Anka nie bombi się na boku jak twoje ''wybranki'' ;)
0
@bartas97 Z tego co czytałem to podobno wszystko jest już przyklepane ;)
Ja tam Magierę wspominam bardzo dobrze, może i u was coś ugra, ale imo to będą już gorsze wyniki niż za Papszuna.
3
@ranger3120 Nie gorsi niż fanboje Messiego
4
@Albatros Nadałby się idealnie do Argentyny, do kompletu z Martinezem, Parodystą czy de Polem
2
@PatrychoO "w sezonie Mundialu decyduje Mundial i nie ma tematu. Tym bardziej po takiej kampanii, jaką miał Messi."
Tak mówisz? Więc w takim razie ZP za 2010 rok powinna trafić to Xaviego albo Iniesty, bo wygrali Mundial a nie do Messiego, który jedyne co miał to statystyki.
A pod względem trofeów za ten sezon wypadali identycznie.
3
@Ptasior Całuje herb Realu będąc wychowankiem Atleti...
2
@FcPortoFan1999 Napoli - Milan był dla Ciebie nudny?
1
@Lionel_Messi10 ''odpisywałem Yoshiemu, bo mnie oznaczył więc w czym masz problem?''
W tym, że mimo tego, że niby mnie blokujesz dalej mnie oznaczasz mimo, że pisałem do @AFA90 xD
''Tobie najwidoczniej się nudzi w życiu że nie masz co robić tylko latać pod moje posty i dodawać komentarze.''
Bombel, ty się o moje życie nie martw. Pracuję, zarabiam fajne pieniądze, mam życie towarzyskie, w przeciwieństwie do gościa, dla którego ta strona jest oknem na świat, gdzie musi dodawać po kilkanaście postów dziennie o Messim ;)
''a co do ignorowanych to będzie ich jeszcze więcej i to mogę wam obiecać.''
Ale co ty obiecujesz, jak i tak potem rozwijasz i oznaczasz.
1
@Lionel_Messi10 '' dobrze że już zrobiłem porządek i wlecieliście do ignorowanych.''
A mimo to dalej rozwijasz i odpisujesz xD
Uderz w stół a nożyce się odezwą atencjuszku :D
3
@AFA90 ''Wiele osób z LR nie ma Twittera i to co wrzuca @Lionel_Messi10 jest po prostu czytelne, przetłumaczone i zgrabnie wrzucone w jednym miejscu.''
To co wrzuca ten ten jegomość, to nic innego niż skok na bezwartościowe ''zielone''. Nie bez przyczyny oznacza po pierdyliard osób.
Poza tym, już nie raz wklejał tu fake'i, żeby zgadzało się pod jego narrację.
1
@malicinho @Spider_64 @Albatros To troll panowie ;)
0
@Encore Statuetkę, za największą dwubiegunówę ostatnich lat.
2
Papszun odchodzi?
No to zaczynamy protokół Piast v2 :D
1
Dzisiaj za Interem i City!
Byle portugole nie sprawiły niespodzianki i, żeby w półfinale były derby Mediolanu.
1
Leao prowadź
#TeamMilan
1
@FCBparasiempre Forza Rossoneri!