HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1922 Odezwał się, kibic 7echa xD
3
@Kapitan hawk Z większością produktów tak niestety jest
0
@Barca1922 Zapewne większe niż Ty, i Tobiasz ładnie odpowiadał
4
@mr Barca I jeszcze dobra data, 10.04 :D
6
@Luciano99 Syśka dużo ładniejsza niż w realu, ładnie make upu dowaliła :D
0
@arasz1819 Pozdrawiam
https://youtube.com/clip/Ugkx-ZaCb6rLBfGPODAEY9lfd6j3rF755Aef
0
@Kgorecki2500 Dla nich to już pobicie ;)
0
@LM10GOAT Oho, przyleciał i kolejny białorycerzyk co feruje wyroki nie mając żadnego oficjalnego komunikatu, ale czego się spodziewać po gościu co w nicku ma "LM10" xD
A tej objekcji do Legii i tego PDW to nawet nie skomentuję.
0
@sidi12843 K**wa przecież wiadomo o co chodzi i, że to była przenośnia do tego, że jest konfiturą.
Jeśli potwierdzi się to, że to on pierwszy zaczepiał Valverde i za to dostał listwę, to to zgłoszenie sprawy na policję jest nad wyraz śmieszne.
I nie jestem żadnym prawilniakiem, bardzo daleko mi do tej postawy.
0
@Xpert77 A jakieś niezbite dowody, że go uderzył, bo póki co nie widziałem żadnego potwierdzenia czy nagrania.
1
@goldmetaxa Hiszpańskie pikniki, co poradzisz
1
@DonMatteo901 Piękna sześćdziesiona xD
Obraża typowi rodzinę, dostaje zasłużoną listwę i leci z tym na psiarnię :D
0
@Peciak Nie potrzebuję się zniżać do Twojego i tak już niskiego poziomu.
Ja ci mówię o przykładowej sytuacji, a nie że Ci po rodzinie będę jechał.
0
@Rewolucja123 Ja też mam około 400 skrzynek o równowartości około 14k i trzymam dalej, bo widzę, że fajnie rosną :D
8
@MesQueUnClub96 Ty to akurat mało co wiesz.
@Peciak "Każdy kto publicznie pochwała agresję fizyczna i do niej nawołuje zasługuje na dokladnie to samo."
Tak? To chodź się spotkamy i zacznę Ci jechać po rodzinie od najgorszych.
Zobaczymy czy utrzymasz nerwy na wodzy.
1
@Pawlak1992 Dani Daniels ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@BorzyKrzys @marcin62 Oba mecze dobre, ale nawet jakby Zieliński nie grał w Napoli, to wybrałbym mecz na San Siro
1
@DonCarletto Ta Montjuic xD El Libertador znowu zayepią
0
@tristan87 Wątpię, to pewnie podwaliny pod transfer Messiego.
2
@MrPGG No to uj, po Camp Nou w EA Sports...
Przedłużać kontrakt z tym badziewiem, tylko dlatego, że są sponsorem nie naszego zawodnika
0
@Cule1234 XDDD
To niezłe zarządzanie
1
@Majkel34 Otóż nie.
2
@Faro xD
TVP: (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
TVN: (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
Polsat: ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
1
@4drian0 Co to kurłła jest :)
5
@sonek Życie :p
2
@JohnA Jak to dobrze, że mam Operę GX i AdBlocka :D
1
@Medium Poszło
0
@Albatros Bez problemu, zagrałbym, ale rano idę z koszyczkiem, także po kościele mogę pyknąć
@Medium Podaj i ty tego steamiacza, to można będzie coś zagrać
1
@Albatros Wysłałem zapro, rano wstanę, to można pyknąć meczyka/dwa
0
@Albatros G2 mam, daj steama na pv, to w wolnej chwili można popykać