0

@Barca1922 Odezwał się, kibic 7echa xD

3

@Kapitan hawk Z większością produktów tak niestety jest

0

@Barca1922 Zapewne większe niż Ty, i Tobiasz ładnie odpowiadał

4

@mr Barca I jeszcze dobra data, 10.04 :D

6

@Luciano99 Syśka dużo ładniejsza niż w realu, ładnie make upu dowaliła :D

0

@arasz1819 Pozdrawiam
https://youtube.com/clip/Ugkx-ZaCb6rLBfGPODAEY9lfd6j3rF755Aef

0

@Kgorecki2500 Dla nich to już pobicie ;)

0

@LM10GOAT Oho, przyleciał i kolejny białorycerzyk co feruje wyroki nie mając żadnego oficjalnego komunikatu, ale czego się spodziewać po gościu co w nicku ma "LM10" xD

A tej objekcji do Legii i tego PDW to nawet nie skomentuję.

0

@sidi12843 K**wa przecież wiadomo o co chodzi i, że to była przenośnia do tego, że jest konfiturą.

Jeśli potwierdzi się to, że to on pierwszy zaczepiał Valverde i za to dostał listwę, to to zgłoszenie sprawy na policję jest nad wyraz śmieszne.

I nie jestem żadnym prawilniakiem, bardzo daleko mi do tej postawy.

0

@Xpert77 A jakieś niezbite dowody, że go uderzył, bo póki co nie widziałem żadnego potwierdzenia czy nagrania.

1

@goldmetaxa Hiszpańskie pikniki, co poradzisz

1

@DonMatteo901 Piękna sześćdziesiona xD

Obraża typowi rodzinę, dostaje zasłużoną listwę i leci z tym na psiarnię :D

0

@Peciak Nie potrzebuję się zniżać do Twojego i tak już niskiego poziomu.

Ja ci mówię o przykładowej sytuacji, a nie że Ci po rodzinie będę jechał.

0

@Rewolucja123 Ja też mam około 400 skrzynek o równowartości około 14k i trzymam dalej, bo widzę, że fajnie rosną :D

8

@MesQueUnClub96 Ty to akurat mało co wiesz.

@Peciak "Każdy kto publicznie pochwała agresję fizyczna i do niej nawołuje zasługuje na dokladnie to samo."

Tak? To chodź się spotkamy i zacznę Ci jechać po rodzinie od najgorszych.
Zobaczymy czy utrzymasz nerwy na wodzy.

1

@Pawlak1992 Dani Daniels ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@BorzyKrzys @marcin62 Oba mecze dobre, ale nawet jakby Zieliński nie grał w Napoli, to wybrałbym mecz na San Siro

1

@DonCarletto Ta Montjuic xD El Libertador znowu zayepią

0

@tristan87 Wątpię, to pewnie podwaliny pod transfer Messiego.

2

@MrPGG No to uj, po Camp Nou w EA Sports...

Przedłużać kontrakt z tym badziewiem, tylko dlatego, że są sponsorem nie naszego zawodnika

0

@Cule1234 XDDD

To niezłe zarządzanie

1

@Majkel34 Otóż nie.

2

@Faro xD
TVP: (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
TVN: (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
Polsat: ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

1

@4drian0 Co to kurłła jest :)

5

@sonek Życie :p

2

@JohnA Jak to dobrze, że mam Operę GX i AdBlocka :D

1

@Medium Poszło

0

@Albatros Bez problemu, zagrałbym, ale rano idę z koszyczkiem, także po kościele mogę pyknąć

@Medium Podaj i ty tego steamiacza, to można będzie coś zagrać

1

@Albatros Wysłałem zapro, rano wstanę, to można pyknąć meczyka/dwa

0

@Albatros G2 mam, daj steama na pv, to w wolnej chwili można popykać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?