HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcBarcelonaFanMSN Też go nie lubię, ale mówić, że jest cieniasem to xD
1
@bartas97 To tylko pokazuje, jak władze Częstochowy podchodzą w stosunku do Rakowa xD
Samo to, że Lopez dostaje hajs z prywatnej kieszeni właściciela X-Komu
0
Mocno Legia! Po zwycięstwo!
2
Skład na mecz z Kaliszem:
Dwie zmiany względem ostatniego zwycięskiego składu.
Miszta za Hładuna, i Strzałek za Kapiego. W końcu młody zagra od pierwszej minuty :D
@fart
3
@Compadre Możliwy powrót najlepszego piłkarza w historii dyscypliny > pisanie dziesiątek postów o tym samym w ciągu dnia
0
Gwizdy na Messiego, dzisiejszym tematem przewodnim La Bamby
Meh, wybory, zbliżajcie się szybciej
0
@Emhyr Ludzie to mają pomysły xD
2
@Emhyr Athletico Madryt, Rafinha
1
@BorzyKrzys Grande już pięknie powyjaśniał tych łaków ze Stepu
2
@Danny Gaucho @Medium @BorzyKrzys @Zoker @takisobiektos
Piecze pupa od potężnej Argentyny, Lionela Andresa Cuccitiniego Messiego i jego ekipy? Co?
2
@Medium Nie wiem po co tworzyć takie nachalne prowokacje?
A potem płacz, bo ktoś jedzie po Argentynie xD
1
@JimMorrisonFCB Wiesz co, ja zawsze gdy zaczynam z kimś pisać, to mam tylko problem z pierwszymi wiadomościami, bo nie chcę, żeby coś zabrzmiało cringe'owo.
Potem to już z górki, a w realu to zawsze na spotkanie idę na luzie, a nie, że mi się ręce pocą na samą myśl jak kucharkowi ;)
6
@bartas97 Ale ten ChatGPT to jest mistrzostwo świata.
Piszę sobie teraz z pewną dziewczyną na randki fb i ten czat piszę praktycznie za mnie, a ja tylko zmieniam kolejność wyrazów xD
A dziewczyna zachwycona, i chce spotkania :D
Bez tego też by się udało, ale czat ładniej ubiera w słowa to co chcę przekazać
8
@Janas11224 Ale koledze chodziło o Niemców, a nie o ruskich
0
@masq Jak jesteś jakimś pracoholikiem, to dla Ciebie z pewnością nie jest to normalne.
Uwierz mi, że nie każdy siedzi sobie wygodnie w aptece jako farmaceuta, niektórzy pracują zarówno fizycznie, jak i umysłowo i potrzebują czasami pare dni wolnego, żeby odpocząć i zebrać myśli.
Jeśli nawet moja psycholog mi to mówi, to tym bardziej nie uważam tego za coś nienormalnego.
0
@masq No i co w tym złego?
Nie po to płacę składki na ubezpieczenie zdrowotne, żeby sobie raz na jakiś czas nie pójść na zwolnienie i odpocząć od roboczego pie.....niku
0
@tomek8756 Ten avkiem obrażającym Jezusa był w tym najlepszy.
Dorzuciłbym jeszcze @Comentateiro
2
@agaFCB Albo ból zęba na dobranoc, to to w ogóle tragedia :(
2
@takisobiektos @Medium Ekh, nie dobijajcie mnie ;(
@adi7adi8 Jak 20 :D?
2
@Cotutajsiedzieje Powodzenia i wytrwałości w postanowieniach.
Pamiętaj, pierwsze dni, tygodnie są najtrudniejsze, ale potem pójdzie z górki, wiem, bo sam to przerabiałem ;)
0
@FcPortoFan1999
Czy to będzie aż takie upokorzenie dla Lechii?
Dla samych kibiców, może i tak, dla ligi napewno nie, bo już nie raz zlatywał ktoś "wielki".
A to Górnik, a to Widzew, a to Ruch, czy w zeszłym sezonie Wisła.
Przede wszystkim, dla mnie osobiście, (gdybym był kibicem Lechii) byłoby mi wstyd za to, że na tak wielkie miasto i stadion przychodzi po 5/6 czy 7 tysięcy ludzi xD
Dla porównania u nas na Legii nie schodzimy poniżej 16k ze słabeuszami typu Miedź, Korona czy Stal.
0
@Sulimo Jaga imo nie zleci.
Napewno Miedź i mogłaby Lechia z Górnikiem polecieć - dwa cyrko klubiki xD
Edit: Chociaż na Górnik to chociaż kibice przychodzą :)
To w ich miejsce ślunsk mógłby zlecieć
2
@require Aaa, zapomniałem o nim kompletnie
1
@Comentateiro Ten przyjaciel to chyba Ronaldo. Chociaż on i bez Arabii ma kasy jak lodu.
Ciekawe o kogo chodzi
2
1. Neymar
2. Pedro
3. Alexis Sanchez
4. Dembele
Jeżeli chodzi o przydatność dla Barcy to umieścilibyście tych 4 cracków w takiej kolejności?
1
@takisobiektos Oho znowu robi zadymę, byleby umniejszyć Lewemu jak najbardziej się da xD
Nowe nie znałem
1
@tadzik447 Dlatego lepiej dać dziecku telefon od małego, dać mu wejść na głowę i tylko tłumaczyć ;)
Sam dostawałem nie raz od ojca po dupie jak coś zbroiłem i jakoś z tego powodu nie narzekam, a teraz nie możesz dać nawet klapsa, bo będziesz wyrodnym ojcem/matką.
2
@Nhyz Tak się kończy bezstresowe wychowanie i dawanie telefonów do łapy od małego bez kontroli co te kaszojady robią.
Ja powiedziałem, moje dziecko pierwszy telefon dostałoby w wieku minimum 12 lat, i to też nic z bajerami, bo potem wychodzą takie kwiatki jak ten cymbał na filmiku.
0
@BorzyKrzys Jakiś nowy kebab otworzyli?
6
@Kondziubarca Tego elektryka to bym w Legii nie chciał, a co dopiero Napoli, Milan czy Inter xDDD
Polscy "eksperci" w pigułce