0

@FcBarcelonaFanMSN Też go nie lubię, ale mówić, że jest cieniasem to xD

1

@bartas97 To tylko pokazuje, jak władze Częstochowy podchodzą w stosunku do Rakowa xD

Samo to, że Lopez dostaje hajs z prywatnej kieszeni właściciela X-Komu

0

Mocno Legia! Po zwycięstwo!

2

Skład na mecz z Kaliszem:


Dwie zmiany względem ostatniego zwycięskiego składu.

Miszta za Hładuna, i Strzałek za Kapiego. W końcu młody zagra od pierwszej minuty :D
@fart

3

@Compadre Możliwy powrót najlepszego piłkarza w historii dyscypliny > pisanie dziesiątek postów o tym samym w ciągu dnia

0

Gwizdy na Messiego, dzisiejszym tematem przewodnim La Bamby

Meh, wybory, zbliżajcie się szybciej

0

@Emhyr Ludzie to mają pomysły xD

2

@Emhyr Athletico Madryt, Rafinha

1

@BorzyKrzys Grande już pięknie powyjaśniał tych łaków ze Stepu

2

@Danny Gaucho @Medium @BorzyKrzys @Zoker @takisobiektos
Piecze pupa od potężnej Argentyny, Lionela Andresa Cuccitiniego Messiego i jego ekipy? Co?

2

@Medium Nie wiem po co tworzyć takie nachalne prowokacje?

A potem płacz, bo ktoś jedzie po Argentynie xD

1

@JimMorrisonFCB Wiesz co, ja zawsze gdy zaczynam z kimś pisać, to mam tylko problem z pierwszymi wiadomościami, bo nie chcę, żeby coś zabrzmiało cringe'owo.
Potem to już z górki, a w realu to zawsze na spotkanie idę na luzie, a nie, że mi się ręce pocą na samą myśl jak kucharkowi ;)

6

@bartas97 Ale ten ChatGPT to jest mistrzostwo świata.
Piszę sobie teraz z pewną dziewczyną na randki fb i ten czat piszę praktycznie za mnie, a ja tylko zmieniam kolejność wyrazów xD

A dziewczyna zachwycona, i chce spotkania :D

Bez tego też by się udało, ale czat ładniej ubiera w słowa to co chcę przekazać

8

@Janas11224 Ale koledze chodziło o Niemców, a nie o ruskich

0

@masq Jak jesteś jakimś pracoholikiem, to dla Ciebie z pewnością nie jest to normalne.

Uwierz mi, że nie każdy siedzi sobie wygodnie w aptece jako farmaceuta, niektórzy pracują zarówno fizycznie, jak i umysłowo i potrzebują czasami pare dni wolnego, żeby odpocząć i zebrać myśli.

Jeśli nawet moja psycholog mi to mówi, to tym bardziej nie uważam tego za coś nienormalnego.

0

@masq No i co w tym złego?
Nie po to płacę składki na ubezpieczenie zdrowotne, żeby sobie raz na jakiś czas nie pójść na zwolnienie i odpocząć od roboczego pie.....niku

0

@tomek8756 Ten avkiem obrażającym Jezusa był w tym najlepszy.
Dorzuciłbym jeszcze @Comentateiro

2

@agaFCB Albo ból zęba na dobranoc, to to w ogóle tragedia :(

2

@takisobiektos @Medium Ekh, nie dobijajcie mnie ;(

@adi7adi8 Jak 20 :D?

2

@Cotutajsiedzieje Powodzenia i wytrwałości w postanowieniach.

Pamiętaj, pierwsze dni, tygodnie są najtrudniejsze, ale potem pójdzie z górki, wiem, bo sam to przerabiałem ;)

0

@FcPortoFan1999
Czy to będzie aż takie upokorzenie dla Lechii?
Dla samych kibiców, może i tak, dla ligi napewno nie, bo już nie raz zlatywał ktoś "wielki".
A to Górnik, a to Widzew, a to Ruch, czy w zeszłym sezonie Wisła.

Przede wszystkim, dla mnie osobiście, (gdybym był kibicem Lechii) byłoby mi wstyd za to, że na tak wielkie miasto i stadion przychodzi po 5/6 czy 7 tysięcy ludzi xD

Dla porównania u nas na Legii nie schodzimy poniżej 16k ze słabeuszami typu Miedź, Korona czy Stal.

0

@Sulimo Jaga imo nie zleci.

Napewno Miedź i mogłaby Lechia z Górnikiem polecieć - dwa cyrko klubiki xD

Edit: Chociaż na Górnik to chociaż kibice przychodzą :)

To w ich miejsce ślunsk mógłby zlecieć

2

@require Aaa, zapomniałem o nim kompletnie

1

@Comentateiro Ten przyjaciel to chyba Ronaldo. Chociaż on i bez Arabii ma kasy jak lodu.

Ciekawe o kogo chodzi

2

1. Neymar
2. Pedro
3. Alexis Sanchez
4. Dembele

Jeżeli chodzi o przydatność dla Barcy to umieścilibyście tych 4 cracków w takiej kolejności?

1

@takisobiektos Oho znowu robi zadymę, byleby umniejszyć Lewemu jak najbardziej się da xD

Nowe nie znałem

1

@tadzik447 Dlatego lepiej dać dziecku telefon od małego, dać mu wejść na głowę i tylko tłumaczyć ;)

Sam dostawałem nie raz od ojca po dupie jak coś zbroiłem i jakoś z tego powodu nie narzekam, a teraz nie możesz dać nawet klapsa, bo będziesz wyrodnym ojcem/matką.

2

@Nhyz Tak się kończy bezstresowe wychowanie i dawanie telefonów do łapy od małego bez kontroli co te kaszojady robią.

Ja powiedziałem, moje dziecko pierwszy telefon dostałoby w wieku minimum 12 lat, i to też nic z bajerami, bo potem wychodzą takie kwiatki jak ten cymbał na filmiku.

0

@BorzyKrzys Jakiś nowy kebab otworzyli?

6

@Kondziubarca Tego elektryka to bym w Legii nie chciał, a co dopiero Napoli, Milan czy Inter xDDD

Polscy "eksperci" w pigułce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?