HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@hayek Jak to jest kolejne multikonto tego paryżaka, co pytał o to samo ;)
0
@kylian7 Oho, kolejny pseudo flexer się uruchomił xD
0
@SteuerFreiMoney Gusta i guściki ;)
Mi z kolei nie siedzi niemiecki rap
1
@Encore Twój idol wydał nowy traczek ;p Nie powiem, nawet siedzi.
Jak widać chce trochę ocieplić swój wizerunek, robiąc podobny zabieg co przy "Gotti".
Dodatkowo, zatrzymano sprawców jego pobicia na siłowni.
2
@PatrychoO Oby było tak jak mówisz ;)
3
"Messi does not have a good relationship with ter Stegen and Dembélé, so it would have to be resolved if he returns to Barça. [Catalunya Ràdio]"
Ciekawe ile w tym prawdy
0
@Albatros Jeśli o mnie chodzi, to wychowałem się głównie na PS1 i na takich tytułach jak: Crash Bandicoot, Crash Bash, Crash Team Racing, Spyro 1/3, MoH Underground, Croc czy Gran Turismo 2.
A w 2008 roku mój świętej pamięci Ojciec kupił mi Plejaka 2 z Need For Speedem Most Wanted'em w zestawie, to pamiętam, że się katowało z kumplami :D
Ale największą nostalgię mam w przypadku Crash Bandicoota 3, i to chyba jego dam jako TOP
0
@partymaker Max Verstappen
0
@AFA90 Nie musi być Rulli, wszyscy byle nie Martinez ;)
0
@Esteban_ My mamy swojego prezesa ;)
1
Prezes - skonczony Lewus - Karakan z Rosario :D
Ale to będzie chodzić :o
MAtS - Balde, Christensen, Araujo, Kounde - Pedri, de Jong, Gundogan - Dembele, Lewy, Messi
Ekipazo, jednym słowem
1
@Medium Dokładnie, ja sam mam chociażby Triple Ski, i wiele osób mi pieprzyło: "co to za kamasze", "ojej ja bym w życiu tego nie założyła", "ileeee?"
Nie dogodzisz każdemu
0
@TR3YWAY To patrz to.
https://zapodaj.net/3032d5cb20111.jpg.html
Cena? Ledwie 1850$ :D
9
Oby ten łysy zgred nie próbował nic mieszać!
0
@bartas97 Chyba jutro ;)
0
@Bagsik88 Takie są fakty ;)
5
@czółkovsky Ale doopsko
0
Ależ to by była piękna drużyna.
Bez chamstwa i półgłówków na boisku, wymachujących łapami przy każdym kontakcie.
A w obwodzie Molina, Foyth, Guido, Garnacho, Lautaro czy Dybala
https://zapodaj.net/d1d969b9390ea.jpg.html
Scaloni zrób to, to od następnego meczu spowrotem zaczynam wam kibicować!
0
@Medium Ale gdzie ja napisałem, że dla mnie zwierzęta są ponad ludźmi?
Wiem, że dla wielu osób będzie to niezrozumiałe, ale dla mnie ból po utracie pupila jest taki sam jak kogoś z rodziny, tym bardziej, jak zwiążesz się ze zwierzęciem i traktujesz jak członka rodziny.
1
@Medium Obejrzyj Hachiko to ten obejrzysz z palcem w pupie
1
@Xpert77 To jak to, ale i tak najlepsze jest to, jak Fontanna płacze o rasizm w Polsce, (bo jak to tak można obrażać, jego ziomków z Bośni, Serbii, Niemiec czy Afryki) przy czym on sam obraża Polaków i jest ksenofobem w stosunku do ukraińców xD
6
Jaki to jest łeb. Nie ma chyba bardziej irytującego pseudo raperka z mainstreamu w PL rapie.
https://x.com/TopInflu/status/1641354370112430080
Widać, że solidnie odkleiło od kaski.
0
@paweldunajecfcb Ale ochydnie to wyszło.
1
@takisobiektos Weź, bo zobaczy i mnie uruchomi xD
1
@bartas97 Nie jestem do końca pewny czy Hładun > Kovacević.
Hładun w formie, ale nie wiem czy tymi kilkoma spotkaniami wyrobił już sobie aż taką markę.
Za to z czystym sumieniem Wszołek > Tudor. Reszta imo ok
0
@cracker CS działa
1
@Faro Messi. Chciałbym go jeszcze u nas zobaczyć.
1
@Emhyr Oj, coś czuję, że po karierze będzie Ronaldinho v2
3
@tomek8756 Takie rzeczy utwierdzają mnie tylko w tym, że dobrze, że póki co jestem sam
2
@Zoker W punkt!