HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do osób, które są mega wierzące.
Przestrzegacie ściśle postu, jedliście dzisiaj mięsko?
2
@MesQueUnClub96 Ty i tak w piwnicy siedzisz, więc bez różnicy xd
1
@Kgorecki2500 Nie, moja matula idzie.
0
Marzenie mieszkać tak blisko stadionu
1
@bartas97 Niestety, jeszcze się nie dorobiłem na mieszkanie w Warszawie :(
0
@bartas97 Oesu, to znowu ten Rakowiec, ekh
1
@misteriosoVEB Legii* to po pierwsze ;)
A co do jedzonka? Jajka w majonezie, kiełbaska, żurek czy mazurek
1
My tu gadu gadu o Gavim, a żarełko na święta się samo nie zrobi :D
4
@Deviler @Kgorecki2500 Fajny ten wasz ślunsk :D
0
Bytom, tu się oddycha
0
@Kuba_1 Spokojnie, to tylko @Lionel_Messi10 z @Crystal37em, chcieli zrobić okupados xD
2
@Sandman21 Też dobry
2
@Deviler Develey Classic w słoiku
1
@arasz1819 Coś jeszcze masz do dodania? To szoruj wychwalać swojego treneiro od siedmiu boleści.
0
@Rewolucja123 Dokładnie Herve Renard ;)
Nie no, co by nie mówić, to Carlo zawsze wydawał się sympatycznym gościem, wiadomo, że po porażkach reakcja może być zgoła inna, aczkolwiek to pewnie u większości trenerów.
13
Carlo po meczu, w szatni :p
Niby trenuje największego rywala, ale mega lubię gościa
5
@barcanawieki Trashtalk, pierwszy raz się z tym spotkałeś?
Mógł mu Gavi odpowiedzieć: ,,Jak tam pogoda w Madrycie? Bo słyszałem, że straszne mrozy
1
@Pewex Przeszczepić mu twarz Fatiego i gitara
2
@cris2706 A mówiłem, żeby go nie brać.
Do tej pory pamiętam teksty typu:
"Ciągnie Leeds"
"Praktycznie w pojedynkę utrzymał ich w PL"
"Z tym co gra Leeds, to i tak robi liczby ponad stan"
I wiele innych xD
1
@bartas97 Pan tu nie stał
1
@Kondziubarca Hahahaha xD
Messi młody talent, ciężko miałby wygryźć Fatiego, Ferrana czy Raphinhę ^^
1
@Peciak Nawiązuję do tragicznego zeszłego sezonu
@Ojciec5tkidzieci Wiesz co, zwisa mi co ten i inne temu podobne dziwadła o mnie myślą.
Jak dla nich pójscie na mecz Szachtara z Realem oznaczało, że im kibicuję to xD
Taki ze mnie kibic Realu, że byłem na wszystkich meczach Szachtara w LM i LE :D
7
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
Przeżyłem z tym klubem niejeden blamaż a i tak nie będę kibicował nikomu innemu, to samo z Legią z zeszłego sezonu!
Kibicem się jest, a nie bywa.
A dla tych co poniektórych płaczków mam pewne przesłanie.
Jak nie pasuje: https://zapodaj.net/e2b14097db591.jpg.html
1
@PatrychoO Jak to w ogóle brzmi xD
"rozwoju Ferrana"
0
@mekston Wiem, co nie zmienia faktu, że musiałby tu w pojedynkę walnąć hat tricka
1
@mrlogic90 "Futbol to wszystko"
Hahahah, dobre, nie powiem xD
1
Brawo Araujo! Kolano na łeb mu mogłeś zapodać
4
@Lionel_Messi10 Tak, bo sam Messi wygrałby k**wa ten mecz
0
To co oni grają w tej obronie to kryminał...
Tu nam jeszcze manitę zrobią
0
My mamy w ogóle coś takiego jak ofensywa?