0

Do osób, które są mega wierzące.
Przestrzegacie ściśle postu, jedliście dzisiaj mięsko?

2

@MesQueUnClub96 Ty i tak w piwnicy siedzisz, więc bez różnicy xd

1

@Kgorecki2500 Nie, moja matula idzie.

0

Marzenie mieszkać tak blisko stadionu


1

@bartas97 Niestety, jeszcze się nie dorobiłem na mieszkanie w Warszawie :(

0

@bartas97 Oesu, to znowu ten Rakowiec, ekh

1

@misteriosoVEB Legii* to po pierwsze ;)

A co do jedzonka? Jajka w majonezie, kiełbaska, żurek czy mazurek

1

My tu gadu gadu o Gavim, a żarełko na święta się samo nie zrobi :D

4

@Deviler @Kgorecki2500 Fajny ten wasz ślunsk :D

0

Bytom, tu się oddycha

0

@Kuba_1 Spokojnie, to tylko @Lionel_Messi10 z @Crystal37em, chcieli zrobić okupados xD

2

@Sandman21 Też dobry

2

@Deviler Develey Classic w słoiku

1

@arasz1819 Coś jeszcze masz do dodania? To szoruj wychwalać swojego treneiro od siedmiu boleści.

0

@Rewolucja123 Dokładnie Herve Renard ;)

Nie no, co by nie mówić, to Carlo zawsze wydawał się sympatycznym gościem, wiadomo, że po porażkach reakcja może być zgoła inna, aczkolwiek to pewnie u większości trenerów.

13

Carlo po meczu, w szatni :p



Niby trenuje największego rywala, ale mega lubię gościa

5

@barcanawieki Trashtalk, pierwszy raz się z tym spotkałeś?

Mógł mu Gavi odpowiedzieć: ,,Jak tam pogoda w Madrycie? Bo słyszałem, że straszne mrozy

1

@Pewex Przeszczepić mu twarz Fatiego i gitara

2

@cris2706 A mówiłem, żeby go nie brać.
Do tej pory pamiętam teksty typu:
"Ciągnie Leeds"
"Praktycznie w pojedynkę utrzymał ich w PL"
"Z tym co gra Leeds, to i tak robi liczby ponad stan"

I wiele innych xD

1

@bartas97 Pan tu nie stał

1

@Kondziubarca Hahahaha xD

Messi młody talent, ciężko miałby wygryźć Fatiego, Ferrana czy Raphinhę ^^

1

@Peciak Nawiązuję do tragicznego zeszłego sezonu

@Ojciec5tkidzieci Wiesz co, zwisa mi co ten i inne temu podobne dziwadła o mnie myślą.
Jak dla nich pójscie na mecz Szachtara z Realem oznaczało, że im kibicuję to xD

Taki ze mnie kibic Realu, że byłem na wszystkich meczach Szachtara w LM i LE :D

7

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

Przeżyłem z tym klubem niejeden blamaż a i tak nie będę kibicował nikomu innemu, to samo z Legią z zeszłego sezonu!

Kibicem się jest, a nie bywa.

A dla tych co poniektórych płaczków mam pewne przesłanie.
Jak nie pasuje: https://zapodaj.net/e2b14097db591.jpg.html

1

@PatrychoO Jak to w ogóle brzmi xD
"rozwoju Ferrana"

0

@mekston Wiem, co nie zmienia faktu, że musiałby tu w pojedynkę walnąć hat tricka

1

@mrlogic90 "Futbol to wszystko"

Hahahah, dobre, nie powiem xD

1

Brawo Araujo! Kolano na łeb mu mogłeś zapodać

4

@Lionel_Messi10 Tak, bo sam Messi wygrałby k**wa ten mecz

0

To co oni grają w tej obronie to kryminał...

Tu nam jeszcze manitę zrobią

0

My mamy w ogóle coś takiego jak ofensywa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?